Ритм TV

Автор володимир, Жовтень 14, 2013, 09:54:36

Попередня тема - Наступна тема

володимир

...дякую всім небайдужим до наших скромних зусиль, позавчора відповів на питання на блозі, продублюю:
...перепрошую, відповіді дещо затримуються.
1. щодо "громадського" - ретрансляція (прямий ефір) за ліцензією заборонена. Ми поважаєм Закон.
2. щодо "програми" - буде, коли буде повноцінний сайт, а буде це у вересні-жовтні.

2 вересня 2014 р. 07:05

не так кажіть про наші здобутки як кажіть про наші недоліки. Це корисно для канала.
  •  

володимир

Цитата: hash67 від Серпень 22, 2014, 13:34:11
Керівники телеканалу читають цей форум - можливо це буде їм корисно, я особисто не проти каналу 24 на частоті трк Ритм

...і ніяк не можу зрозуміти, до чого тут "канал 24"???  :wink:
  •  

hash67

Нацрада дозволила регіональним каналам транслювати новини каналів 24 і Еспрессо, можливо так було б простіше ніж робити свої
Нацрада радить телекомпаніям із труднощами оригінального виробництва ретранслювати новини каналів «24» та «Еспресо TV»
http://www.telekritika.ua/pravo/2014-08-21/97243
"Фашисти майбутнього називатимуть себе антифашистами" Х'юї Пірс Лонг, сенатор від штату Луїзіана, 1935 р.
  •  

володимир

...зрозуміло.
В нас немає труднощів з виробництвом місцевих новин, тим більше ми в партнерстві за договором надаємо в повторі контент "громадського". В найближчі дні починаємо тему освіти тощо. Спробую тримати вас в курсі.
  •  

володимир

дещо з нового:
нарешті через 10 місяців після окремого рішення нацради від 04 вересня ТРІОЛАН ( ТОВ КС ПЛЮС) після отримання попередження вмикнуло наш канал в УПП по місту Рівне. :lol:
більше тут https://www.facebook.com/groups/676205192427901/
  •  

FMDX

Цитата: володимир від Вересень 03, 2014, 13:43:30
2. щодо "програми" - буде, коли буде повноцінний сайт, а буде це у вересні-жовтні.
Сайт не вовк, у ліс не втече, може й зачекати (усіх 2-3ьох  сторінок каналу й так з головою вистачає поки) :wink:, а Bи краще СТРІМ робіть (на Ютюбі чи де там краще)  8-)
  •  

володимир

  •  


hash67

Для інформації: Ритм тв вже більше тижня транслює програми Громадського тв без лого. Тому не знаю чи доцільно вказувати Громадське тв у таблиці Ефір Рівненська область.
"Фашисти майбутнього називатимуть себе антифашистами" Х'юї Пірс Лонг, сенатор від штату Луїзіана, 1935 р.
  •  

admin

лого чи не лого, програми то є
  •  

hash67

Цитата: admin від Вересень 17, 2014, 15:39:04
лого чи не лого, програми то є

Якщо так, то на Ескулапі і Голдбері можна спокійно писати + тоніс і еспрессо, хоть лого і немає
"Фашисти майбутнього називатимуть себе антифашистами" Х'юї Пірс Лонг, сенатор від штату Луїзіана, 1935 р.
  •  

admin

добре, подумаю
  •  

володимир

Цитата: hash67 від Вересень 17, 2014, 15:01:53
Для інформації: Ритм тв вже більше тижня транслює програми Громадського тв без лого. Тому не знаю чи доцільно вказувати Громадське тв у таблиці Ефір Рівненська область.

ГРОМАДСЬКЕ ТРАНСЛЮЄТЬСЯ З ЛОГОТИПОМ. Правда - була тижнева перерва в трансляції програм з технічних причин. :дякую:
  •  

володимир

 :bravo: НАРЕШТІ В ЦИФРОВИХ ПАКЕТАХ ВОЛІ
  •  

володимир

15 жовтня 2014 року виповнюється рік з часу виходу в ефір телеканалу РИТМ TV
  •