Виберіть стиль:

Автор Тема: Проводове радіомовлення  (Прочитано 53273 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній Lupus68

• Учасник
  • Подяки
  • -Надані: 44
  • -Отримані: 137
  • Репутація: +157/-27
  • Розташування: Запоріжжя
Re: Проводове радіомовлення
« Відповідь #330 : Вересня 24, 2019, 00:01:53 »
«Укртелеком» більше не буде підключати нових абонентів до послуги дротового радіо

«Укртелеком» продовжує підтримувати мережу дротового мовлення в тих регіонах, де є абоненти послуги, тому існуючі клієнти можуть і надалі користуватися радіо без зміни умов договору.

https://mbr.com.ua/uk/news/ukraine/348-ukrtelekom-bolshe-ne-budet-podklyuchat-novyh-klientov-k-prov
Достатньо буде знов Укртелекому підвищити абонплату,- і від тих 350 тис. нічого не залишиться. Власне, чого Укртелеком і хоче досягти...

Відсутній IANDROCOM

• Досвідчений
  • Подяки
  • -Надані: 34
  • -Отримані: 42
  • Репутація: +43/-0
  • Розташування: [s]Рівне[/s]
« Відповідь #331 : Вересня 24, 2019, 00:29:00 »
Достатньо буде знов Укртелекому підвищити абонплату,- і від тих 350 тис. нічого не залишиться. Власне, чого Укртелеком і хоче досягти...
а я про що?
Та напевне ціна буде рости, поки якихось 20000 абонентів не залишиться
дотянуть до мінімуму абонентів (20 тисяч на всю країну це вже мало), і відключать по причині "малої популярності"

Шкода звісно що вмирає ціла епоха, для мене проводове радіо запам'яталось позивним "радіо Край" спочатку мелодія (діджитал відділ сказав що то "Рівненщина моя") потім "ви слухаєте першу програму радіо край рівненської обласної державної телерадіо компанії", потім після запуску рівне.фм "першу програму" прибрали та залишолось просто "ви слухаєте радіо край рівненської обласної державної телерадіо компанії", а потім в 2015 прибрали й "РОДТРК"

Відсутній Левандівка

• Досвідчений
  • Подяки
  • -Надані: 138
  • -Отримані: 83
  • Репутація: +130/-19
  • Розташування: Львів
« Відповідь #332 : Жовтня 11, 2019, 12:20:47 »
У Львові після закінчення мовлення УР-1 ще на годину включають Рідне радіо.  https://drive.google.com/drive/u/0/folders/1q8BXw7j5vJGwbZcsw4X0CEOL3S1hLMxH