Подільськ, РТПЦ у Вестерничанах

Автор Ilya, Листопад 21, 2011, 20:55:26

Попередня тема - Наступна тема

oldman

Цитата: "Ilya" post=49958104.5 Балта FM слышно в г.Котовске???
В конце марта был проездом через г.Котовск, даже на DEGEN-1103 не было признаков сигнала.
Я их на Деген в Ульяновке (62 км) принимаю, на одном уровне с Супер Радио на той же частоте с Первомайска (55 км), только положение антенны меняю и то одно, то другое слышно.
  •  

Ilya

Возможно вещали с пониженной мощностью или какой-то другой фактор был.
  •  

radioman

#17
Цитата: oldman від Квітень 13, 2013, 21:17:06

Я их на Деген в Ульяновке (62 км) принимаю, на одном уровне с Супер Радио на той же частоте с Первомайска (55 км), только положение антенны меняю и то одно, то другое слышно.

в Котовске 104 5 норм ловит в машине

  •  

admin

  •  

fmdxua

Декілька днів тому побував проїздом у м. Котовськ. Потяг там зупинявся на 20 хв, що дало можливість трохи помоніторити місцевий FM радіоефір.
Слухав у вагоні потяга, використовував приймач "Degen-1103" + телескопічна антена витягнута на 1,5 коліна.
Прийняв наступне:
92.4 МГц - Ера FM
103,6 МГц - УР-1 + Чорноморський Маяк. (зауважу, що при трансляції включення станції "Чорномоський Маяк" звук був якісним, а при включенні УР-1 - низька якість звуку. Звук такий, ніби вони його примали із СХ діапазон на вузькій смузі ПЧ у і ретранслювали на FM.
Сигнали обох станцій приймались у потягу аж до кордону з Кіровоградською областю.
Крім вищевказаних станцій прийняв на 107,7 МГц -  Інтер Радіо (не знаю, чи мені почулось, але під час джинглу вони сказали "...сто сім і сім мегагерц", тобто українською мовою, чи можливо таке?)
106,5 МГц - Первое Радио
105,4 МГц - Micul Samaritean (на румунській мові)
На 105,0 і 106,0 МГц станції не ідентифікував.
Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

admin

  •  

Ilya

Подтверждаю работу передатчика в c.Вестерничаны (Подильского району) - 106,2 FM "Шлягер"
  •  

DVB

Шлягер на 106,2, левый канал почти не слышно. Наверное в разъёме контакт плохой.
  •  

DVB

Шлягер на 106,2, всё наладили. Оба канала звучат нормально.
  •  

Ilya

Шлягер на 106,2 работает или нет? Раньше принимал на расстоянии 120 км, а сейчас тишина (остальные станции идентифицируются без проблем).
  •  

DVB

Тоже не принимаю. Дистанция 80 км. Раньше принимал на Деген. Сейчас нет даже присутствия. Возможно мощность снизили.
  •  

vetal-rock

Цитата: DVB від Квітень 29, 2017, 18:41:07
Тоже не принимаю. Сейчас нет даже присутствия. Возможно мощность снизили.

Швидше за все, що на 106,2 немає мовлення (воно було припинене ще в лютому). Місцеві, перевірте за можливості. 
  •  

Андрій

Минулої п'ятниці був проїздом в м. Подільськ(Котовськ) Одеської обл. Ось що вдалося прийняти на платформі залізничного вокзалу.
88.8 Радио Шансон Приднестровье (сигнал добрий)
91.2 Jurnal FM (Резина) (сигнал добрий)
92.4 Радіо Ера
96.2 Бит FM (Рыбница)
99.3 Radio Noroc (Маркэуць)
100.5 Radio Moldova (Страшены)
100.9 Дорожное Радио Тирасполь (Воронково) (сигнал добрий)
101.2 Radio Noroc (Трифешты) (сигнал добрий)
101.9 Русское Радио - Like FM (Резина) (сигнал добрий)
102.3 Vocea Basarabiei (Страшены)
103.3 Radio Moldova (Трифешты) (є RDS, все що я побачив "RADIO MOLDOVA", далі не хотів спостерігати, так як хотілося впійматаи більше станцій,  а потяг стояв лише хвилин 15)
103.4 Град FM слабкий сигнал, в зоні впевненого прийому якість мовлення не поліпшилася. Навіть не розумію навіщо з таким звуком мовити, як на мене, то або нехай підправлять звук, або взагалі не мовлять, пісні слухати неможливо.
103.6 УР-1+Одеське обласне радіо
104.5 Балта FM (Балта) (сигнал добрий)
105.0 Радио 1 плюс (???) (сигнал добрий)
105.4 Маленький Самаритянин (Трифешты) (сигнал добрий)
105.6 Голос Надії (Ананьїв) (сигнал добрий)
106.0 Радио 1 плюс (Маяк (Григориополь)) (сигнал добрий)
106.2 мовлення немає, передавач вимкнений
106.5 Радио Спутник (Маяк (Григориополь)) (сигнал добрий)
106.8 Промінь (Ковбасова Поляна) (сигнал добрий)
107.3 RFI Кишинёв (Страшены) (сигнал добрий)
107.7 Inter FM (сигнал добрий)
Прийом вівся на смартфон Lenovo A5000. В середині поїзда сигнал деяких радіостанцій знизився, а деяких пропадав, точно сказати яких не можу, тому що промоніторити в русі всі було неможливо і якість прийому весь час мінялася. Наприклад сигнал Русского Радио по середині вагону був слабким,  а біля вікна добрим, а ось на 101.2, 103.3 і 105.4 скрізь однаково добрим. Думаю, що всі нові станції можна додати в реєстр з позначкою "прийом в деяких районах", окрім  тих, які з Трифешт, так як з цього міста сигнал добрий скрізь. Було б добре, якщо ще хтось перебуваючи в Подільську зміг промоніторити прийом  вказаних мною радіостанцій
  •  

vetal-rock

Цитата: Андрій від Жовтень 20, 2017, 08:17:11
Думаю, що всі нові станції можна додати в реєстр з позначкою "прийом в деяких районах", окрім тих, які з Трифешт, так як з цього міста сигнал добрий скрізь.

Таким чином, в самому Подільську мовлять лише Радіо Ера (92.4 МГц) та УР-1 / Одеське обласне радіо (103.6 МГц). Передавач Шлягера на 106.2 МГц вимкнули ще в лютому.
  •  

admin

Мене бісить що Шлягер не працює, а у місті купа закордонних радіостанцій.
  •