Майдан, та пов'язане з ним

Автор buv003, Лютий 19, 2014, 16:00:48

Попередня тема - Наступна тема

vital-fm

Так поки вступить нова конституція в силу, ще треба 2 роки і ряд законів прийняти, а неспокій вже розпочали вчора.
  •  

pavlo_r

До речі, що цікаво. Иваныч, це ж не ти писав, правда? Більше нагадує програму дій якогось політика, типу Гриценка. Так от

Цитата: Иваныч від Вересень 01, 2015, 19:18:15
Анулювання миротворчого мандату військ РФ

У них немає миротворчого мандату на Донбас. Що скасовувати зібрався?

Цитата: Иваныч від Вересень 01, 2015, 19:18:15
Створення війського трибуналу над лідерами сепарів та злочинців   з подальшим довічним ув"язненням
Це не альтернатива, а логічний крок того, що слід зробити після війни і що буде зроблено.

Цитата: Иваныч від Вересень 01, 2015, 19:18:15
Добровільна здача зброї у населення.
Ти спочатку спробуй відібрати зброю, яку "патріоти" з зони АТО повивозили

І найголовніше
Цитата: Иваныч від Вересень 01, 2015, 19:18:15
PS Санкції зберегти  або посилити  в залежності від ситуації.
Да і саме головне ДОПУСК УКРАЇНСЬКИХ ПРИКОРДОННИКІВ.
Тобто ти пропонуєш послати в коротку, еротичну прогулянку всіх наших союзників, але паралельно вимагаєш від них посилення санкцій і, більше того, введення військ НАТО. Нічого не пропустив?
Припиняй ці роздуми в даній темі, інакше я таки допоможу тобі відпочити від цього форуму кілька днів.
  •  

pavlo_r

Цитата: Иваныч від Вересень 01, 2015, 20:16:12
До реч 25 09 .2015 7 хвиля моб. починається.
Лінк на джерело дай. Ніхто про це ще не знає. Навіть Google
  •  

pavlo_r

Та я тільки зараз допер, що він про осінній призов говорить. Про що ще сперечатися з людиною, яка не відрізняє призову від мобілізації?
  •  

Иваныч

Шкода  що мене не зрозуміли.

admin

  •  

Kilnemw

Для кого старался Тягнибок под Верховной Радой?                               http://hvylya.net/analytics/dlya-kogo-staralsya-tyagnibok-pod-verhovnoy-radoy.html
  •  

pavlo_r

Ну тут хз чи він ідіот. Швидше просто прорахувався з гранатою. Так буває: хотів як краще, а вийшло як завжди. А от на кого він працює - це ще питання. У нас на Львівщині колись побутувала думка, що Свобода працює на ригів, відтягуючи на себе частину голосів, які могли піти Йулі чи Ющенку.

Sent from my LG-D325 using Tapatalk

  •  

pavlo_r

Я не знаю як це ще простіше написати. Але міг би побитися об заклад, що до людей, яким даний текст адресовано, все рівно не дійде

Богдан Карпенко
2 hrs · Edited ·

Казка про те, як до****об і цинік за електорат з дебілів боролись

Ну давайте ще раз глянемо на все, що вчора відбулось. У нас в країні є немалий процент людей, котрих можна віднести до категорії - дебіли. Це люди, які не здатні думати більше ніж на крок вперед, не здатні прогнозувати наслідки своїх дій і їх дуже легко очолити пропонуючи прості рішення складних питань.
Наприклад, ось на нас напала Росія. Людина думаюча починає розраховувати співідношення сил, варіанти оборони, свої фінансові можливості та наслідки з кожної обраної дії. На основі цього приймає рішення. Так, людина думаюча розуміє, що Росію безсенсовно пробувати перебороти прямим зіткненням, і треба обіграти застосовуючи розум.
Людина думаюча втягнула здорового і тупого Ваню у юридичну тяганину, виграла час, і поки Ваня читав різні папери, які називаються Мінські угоди, де, до речі, його чекають багато неприємних сюрпризів, людина думаюча відновлює та покращує свою армію і риє окопи, бо людина думаюча прекрасно знає співвідношення втрат атакуючого та того, хто в обороні. Ба, більше за це, людина думаюча знаходить союзників і отримує від них допомогу, всі зацікавлені ізолювати здоровенного тупого бухого Ваню від адекватних людей.
А є дебіли. Дебіли мало чим відрізняються від самого Вані, вони не розуміють, навіщо вся ця юридична тяганина, і чому просто не можна взяти штахету і не піти пере*бати Ваню по голові, шоб той не встав. Дебіли не здатні побачити, шо Вань у рази більше в кількості, і шо у Вань в руках не штахети, а кулемети. Дебіли не здатні зрозуміти, шо їх протистояння проти Вань закінчиться дуже швидко і не на їх користь. Більше того дебіли чомусь вважають, що всі навкруги думають так само, як вони, і готові зі штахетами йти проти кулемета на почесне самогубство, і тільки хитрий та підступний Порошенко їм цього не дає зробити, бо змовився з Путіним через фабрику Рошен у Ліпецьку.
З цим розібрались? Так от в Україні за право очолити дебілів змагаються Ляшко та Тягнибок. Вони весь час кормлять паству взаємовиключними параграфами у промовах, пропонуючи все найкраще вже завтра, не забуваючи при цьому добавити, що от на шляху до цього щастя стоїть злочинна влада в особі Президента.
Тож не дивно, що в один момент при зібранні під Верховною Радою якийсь з зазомбованих придурків взяв і кинув гранату у своїх же правоохоронців. А далі відбулось наступне. Тягнибок виявився таким же дебілом, як його шанувальники, бо замість того, щоб контролювати своїх, ще й помагав у бійках, а коли пролунав вибух, почав істерично переводити стрілки на всіх навкруги крім себе. Йому тичуть, що його людина кинула гранату, а він каже, що то не свободівець, йому тичуть фотки свободівця разом з ним, а він кричить, шо то підстава від злочинної влади і т.д.
З іншого боку Ляшко, який є дуже хорошим маніпулятором і має у голові мізки, у момент оцінив зашквар конкурента за голоси любителів простих рішень, і прийнявся той електорат перебирати. Тут же підключились дружні Беня-ЗМІ, які раптово згадали, що Свобода - ідіоти, в момент відзвітував Філатов на ту ж тему, підключився Геращенко, у якого Ляшко чуть не Сонце-ясне в тексті. Ну таке. Я би, звісно, запитав у Геращенка, а чого він за те, як Ляшко також провокував та закликав людей на мітинг не пише, і за те, як ляшківці там в бійки лізли? Але моє питання завершиться баном.
Отже, що маємо на сьогодні: дурна Свобода закопує себе все далі і далі і при цьому не помічає, як їй міняє тупу лопату на більш гостру РПЛ. Свобода копає і кричить, шо то всьо підстава злочинної влади, а Ляшко зверху над ямою стоїть і посміхається, контролює, шоб часом Тягнибок не перестав копати і лопата у нього не зламалась. Тягнибок настільки ідіот, що я навіть не здивуюсь, якщо Беня йому ефір почне давати, аби та самолюстрація придурка пройшла якнайшвидше.
Далі буде
https://www.facebook.com/lvivbatiar/posts/1483379091986624
  •  

fmdxua

#969
Марин Ле Пен, ВО "Свобода" , "Йоббик" и другие



http://glavred.info/avtorskie_kolonki/kreml-i-evropeyskie-neofashisty-soyuz-obizhennyh-276994.html
Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

pavlo_r

Там, до речі, санкції проти Чебурашки розширили. Оце так зрада, оце так Порох зливає країну! Аж сльози течуть.
  •  

Иваныч

Цитата: fmdxua від Вересень 02, 2015, 09:18:04
Марин Ле Пен, ВО "Свобода" , "Йоббик" и другие



http://glavred.info/avtorskie_kolonki/kreml-i-evropeyskie-neofashisty-soyuz-obizhennyh-276994.html

ВО Свобода  не співпрацює з вищезгаданиими партіями з початку Революції Гідності   й до сьогодні . Не брешіть хоч тут . Я Вас  благаю.

fmdxua

#972
Цитата: Иваныч від Вересень 02, 2015, 10:48:04
ВО Свобода  не співпрацює з вищезгаданиими партіями з початку Революції Гідності   й до сьогодні . Не брешіть хоч тут . Я Вас  благаю.

Я не стверджую, що  співпрацює, а маю на увазі, що це одного поля ягоди  :sick:
Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

Иваныч

Цитата: fmdxua від Вересень 02, 2015, 10:57:55
Я не стверджую, що співпрацює, а маю на увазі, що це одного поля ягоди  :sick:

Колись були, але розійшлись, як в "морі кораблі"

fmdxua

Цитата: Иваныч від Вересень 02, 2015, 11:02:26
Колись були, але розійшлись, як в "морі кораблі"
Приблизно те ж саме, якби порося стало орлом... Лінь коментувати, коли читаєш відверту  :dash:
Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •