Рокитне

Автор Ігор, Березень 06, 2014, 10:46:24

Попередня тема - Наступна тема

admin

Цитата: 2006 від Березень 28, 2023, 16:51:16РТК з Рокитного продовжує діяльність в Інтернеті, регулярно викладає відео на свій Ютуб-канал.
а сайт в них не оновлюється
https://ukrtvr.org/trk/297
 •  

Ігор

На сторінку Рокитного потрібно додати 96,0 і 99,4 у них досить сильний сигнал, 97,6 забиває 97,7 з Богуслава, 97,2 приймаю впевнено. Можна ще додати 95,2 і 96,4 із позначкою про слабкий сигнал. Шансон можна поки що видалити, він зараз просів по сигналу і конфліктує із 101,8. Зараз по прийому багато станцій просіло.

Radio_2019

#32
Готово. Для 97.6 додав помітку "можливі сильні перешкоди від радіостанції, розташованої за 0,1 МГц".
P.S. Взагалі, в 97.2 після збільшення потужності покриття покращилось в рази. Тепер частенько під час тропо приймаю його в себе (Тернопільщина!), коли практично не чути жодної київської частоти.
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
 •  
  Подякували за цей пост: Ігор

Ігор

Прямий ФМ зараз приймається настільки слабо, що я його вчора на зовнішню антену чув на рівні шумів.
92,4 приймаю, але на грані, 107,0 взагалі не подає ніякі признаки прийому, раніше їх слухав постійно, 107,4 йде слабо, за ліцензією мало б бути 5 кВт, але шукаю місця для прийому, аналогічна ситуація із 95,6.
99,4 приємно дивує, коли був Стар ФМ (2006 рік) прийом був найгірший і нестабільний, хотя радіостанція була популярна і у нас, зараз на цій частоті один із кращих сигналів із Києва.
Ще можна додати 98,0 там також прийом став кращий, раніше була трійка на грані.
 •  
  Подякували за цей пост: Radio_2019

DVB

Вітаю Бліц ФМ, з перемогою у конкурсі на Рокитне.

Ігор

Дякую! Нарешті у нас буде нормальний сигнал

vital-fm

Приєднуюсь до привітань.
 •  
  Подякували за цей пост: Ігор

Ігор

Сьогодні тестуємо Рокитне.
RDS BLITS-FM/ROKYTNE
RT COLOVNE RADIO MISTA
PI 6199 + AF

Ігор

Сьогодні розпочали повноцінне мовлення на Рокитне
 •  
  Подякували за цей пост: DVB, Roman3101

Ігор

Сьогодні зміг протестувати Рокитне в дорозі на MP3 плеєр. Прийняв 100,3 на Лєвані, по місту сигнал то є, то немає, між будинками сигнал кращий, там де немає висотної забудови, там гірший, на розв'язці біля Одеської траси прийом був непоганий, по трасі десь є, десь зникає. Коли повернув у бік Таращі стабільний прийом почався від Кожанки, в Острові прийом у стерео.
Висота у плані покриття вирішує більше ніж потужність, яку знижував у половину на минулому тижні, у плані покриття майже нічого не змінилося.
 •  

Ігор

Мабуть у Рокитному вийшов з ладу передавач. Мовлення більше відсутнє ніж присутнє, вмикається на 10 хвилин і вимикається.

DVB

Може там щось з температурним режимом в приміщені?
 •  

Ігор

Також грішу на це, але він відпрацював весь день нормально, слухав його у дорозі з роботи, коли йшов до дому, то його навіть слухали на території магазину, а коли прийшов до дому, він почав вимикатися.
Завтра поспостерігаю за ним.
 •  

Ігор

Мовлення відновив, але тимчасово з меншою потужністю.

Ігор

Сьогодні повернув потужність 100 Вт.