Что значит братские народы УКР+РБ+РУС вместе?

Автор admin, Березень 28, 2014, 16:42:19

Попередня тема - Наступна тема

Miro

Лично я всегда был за объединение славянский народов. И то что славян специально друг с другом стравливают это любому здравомыслящему человеку понятно.
  •  

pavlo_r

Чому говорячи про об'єднання слов'янських народів завжди мається на увазі об'єднання східних слов'ян з нащадками монголів?
  •  

Miro

Тому що була Київська Русь, яка об'єднувала саме ці три зараз самостійні держави. Хоча за об'єднання всіх слав'ян, не тільки східних, а починаючи від Сербії з Чорногорією...
  •  

АДВ

Цитата: Miro від Квітень 17, 2014, 01:06:06
Тому що була Київська Русь, яка об'єднувала саме ці три зараз самостійні держави. Хоча за об'єднання всіх слав'ян, не тільки східних, а починаючи від Сербії з Чорногорією...
Не буде цього, бо частина цих слов'ян за суттю та характером- нахабнi загарбники, якi не поважають iнших слов'ян
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

admin

нащадки монголів кажуть що то не Київська Русь була а Древнерусское государство
Домбасами наприклад у тій державі і не пахло, про Кавказ/Урал та Дальній Схід взагалі мовчимо
  •  

Miro

Цитата: admin від Квітень 17, 2014, 01:12:06
нащадки монголів кажуть що то не Київська Русь була а Древнерусское государство
Домбасами наприклад у тій державі і не пахло, про Кавказ/Урал та Дальній Схід взагалі мовчимо


А зараз що хто хоче те й і каже, і ніхто за свої слова не відповідає. У нас же демократія :-)
  •  

admin

ну так забуваю про Київську Русь якщо ти за братів росіян
демократія їхня така 
  •  

Miro

Я за братів слов'ян і про це вже говорив.
  •  

admin

у братів слов'ян робиться так я каже Москва, тому забувай про Київську Русь
і взагалі української мови немає - це російський диалект +польська мова
  •  

pavlo_r

Цитата: Miro від Квітень 17, 2014, 01:28:40
Я за братів слов'ян і про це вже говорив.
Забудьте, пройшло понад сімсот років з часу розпаду Київської Русі. Про яке братерство може йти мова?
Цитата: admin від Квітень 17, 2014, 01:35:02
і взагалі української мови немає - це російський диалект +польська мова
кумедно, що українську мову називали діалектом від своєї як поляки так і росіяни. Цікавий такий діалект виходить. Хотів би я подивитися на поляка, скажімо з Ченстохови, і на росіянина десь з Челябінська, які отак з ходу розумітимуть цей діалект. Хоча ні, росіян з Ульяновська вже бачив, в гостях у себе на селі.
  •  

Miro

Цитата: admin від Квітень 17, 2014, 01:35:02
у братів слов'ян робиться так я каже Москва, тому забувай про Київську Русь
і взагалі української мови немає - це російський диалект +польська мова

У слов'ян була єдина мова, як її зараз називають старославянська. І що українська, що російська, що білоросуька мови всі вони вийшли з єдиної старославянської мови. І для того щоб зрозуміти наскільки вона була багатшої за нинішню російську, українську і білоруську можна навіть по тому що в ній було 49 букв (буквиц), це мова образів. Раджу поцікавитись цим питанням, можна знайти дуже багато цікавої і далеко не всім відомої інформації.
  •  

pavlo_r

  •  

дрон

#72
Цікаво те, що брати росіяни (русскіє), які більше за всіх кричать про слов'янську єдність та братерство, не розуміють мову своїх найближчих сусідів - українців та білорусів.
А причина у тому, що виявляється, що русскіє - не слов'яни:
http://ipress.ua/mainmedia/russkye_ne_slavyane_utverzhdayut_rossyyskye_genetyky_27110.html
  •  

Miro

Цитата: pavlo_r від Квітень 17, 2014, 10:39:37
Старослов'янською сьогодні ніхто не говорить. [/url]

А хіба ж я писав що хтось говорить. Я писав про походження української, російської і білоруської мови.
  •  

pavlo_r

#74
Про походження російської по лінку який є в процитованому вами повідомлені. Про походження росіян - в статті посилання на яку дав Дрон. А зрештою воно не дуже суттєво: сьогодні це три різних народи і маніпуляції на спорідненості це не більше чим політичні ігри
  •