Что значит братские народы УКР+РБ+РУС вместе?

Автор admin, Березень 28, 2014, 16:42:19

Попередня тема - Наступна тема

admin

  •  

pavlo_r

Цитата: admin від Серпень 27, 2014, 21:07:16
ну чё? что нового думаем о "братишках"?
Нічого нового. Якщо на сцені під час вистави є рушниця - вона повинна вистрілити. Не забави ж ради він свою орду під кордон стягав. От і пустив її в хід. Панікувати не варто - рашка вже давно воює проти України. Та й користі від паніки нема, тільки проблем більше.
P. S. А взагалі-то - гандони вони.
  •  

FMDX

Казахи на Фейсбуку прохають не ображати їх й не називати московитів "Ордою", бо ті були усього лиш РАБАМИ Золотої Орди...
  •  

pavlo_r

  •  

ass1995

  •  

pavlo_r

а я вчора тролив одного ватника з Петербурга, який доводив, що українців як нації не існує, а ми забули просто, що ми слов'яни. Зійшлись на тому, що "на початку Бог створив небо і землю, а потім відразу Росію". Це був мій висновок відправлений йому. Він, правда, ображався, що я пишу українською і постійно жалівся, що погано її розуміє. Кумедний такий. Доводив, що і мови такої нема, є "наречее", але чомусь не міг цей "діалект" зрозуміти. Вата, що тут скажеш.
  •  

pavlo_r

Ну і в продовження поста вище:


Власне нічого дивного нема - людина, яка ніколи не мала справи з українською мовою не може її розуміти, аналогічно як і ті українці, які не росли на російському кіно та музиці не розумітимуть російську. Просто в Україні російська настільки поширена, що навіть самі українці вважають українську і російську найбільш близькими мовами. Насправді це не так - до української дуже близька білоруська, потім польська і ще кілька слов'янських мов. Російська в цьому списку десь аж в кінці. Не розумію здивування Бутерброда. Виставляє це так, ніби свою мову забув.
  •  

RadioS

Цитата: pavlo_r від Січень 21, 2015, 16:58:29


Власне нічого дивного нема - людина, яка ніколи не мала справи з українською мовою не може її розуміти, аналогічно як і ті українці, які не росли на російському кіно та музиці не розумітимуть російську. Просто в Україні російська настільки поширена, що навіть самі українці вважають українську і російську найбільш близькими мовами. Насправді це не так - до української дуже близька білоруська, потім польська і ще кілька слов'янських мов. Російська в цьому списку десь аж в кінці. Не розумію здивування Бутерброда. Виставляє це так, ніби свою мову забув.
ех ....немає тут зараз Lerry він би один і з перших почав би верещати про "вєлікій могучій" а потім істерити по поводу, щоб не видаляли його постів...бо він накладе руки на себе, весело колись було......
  •  

pavlo_r

Давайте не будемо розписуватися за Lerry, тим більше, що його тут нема. І до чого тут велич? Хай називають свою мову як хочуть - це мова спілкування і завдяки завойовницькій та русифікаторській політиці росіян - вона більше росіянам не належить. Хай миряться з цим фактом як хочуть. Я ж лише звернув увагу на те, що братнього між українською і російською мовою є рівно стільки - скільки і між народами - взаємне проникнення одного в інше, а не спільні корені.
  •  

admin

А лечить Лерри возили в Польшу...это так по русски.
  •  

ass1995

Как лечить?  :roll:  Я, конечно, что у него были проблемы со здоровьем (какие именно, не буду называть, но он их на форуме озвучивал), но чтобы лечился...  :ermm:  И что, реально в Польше?
  •  

admin

вот так, ты что думаешь, я бы держал его столько на форуме если бы не знал о его проблемах?
правда, потом терпець мне потом урвался, особенно когда отчим до "крымской весны" звиздел о проэктах со Штатами и Западом, а после "крымской весны" запел что знает людей шёстерки аксенова, и мол туда надо развиватся. А по крымским событиям высказался - а от нас ничего не зависит...
  •  

дрон

#102
Харківські таксисти: "Русские – это мы, а там – Орда"

http://focus.ua/opinions/323540/


Неграждане Украины

http://obozrevatel.com/blogs/95346-negrazhdane-ukrainyi.htm
  •  

AlexFM

Спорить про языки могут только ограниченые, коиx 80% расеи. Вот пример из личного опыта... 6лагодаря школе я знаю как минимум 3 языка: укр\рус\англ, ну как знаю - понимаю, могу написать и ответить. При этом 6ез про6лем осо6ыx еще понимаю польский, 6елорусский, письменный 6олгарский. Мы - многогранны и намного сильнее развиты, а филологи из педина еще вдвое 6ольше, как минимум.

Ведь спроси у какого-нить си6иряка, сколько он языков знает? Если в школе плоxо учился, пошел по стопам родителей на завод, то и русский с трудом, не то что "май нэйм из Уася"...
  •  

vital-fm

#104
Лерри знайшов собі місце, де його душа відпочиває, бо наш форум, як він виразився, увігнав його в дипресію.
Забираю фразу назад, яку йому колись відписував в форумі на рахунок його стану.
RadioS
Нервові зриви багато у кого трапляються, так що не дуже й то весело.
Перепрошую за офтоп.
  •