Країна FM (екс Радіо ЄС, Gala)

Автор Ігор, Вересень 03, 2014, 10:35:17

Попередня тема - Наступна тема

oan

Цитата: vital-fm від Січень 22, 2015, 21:19:46

Радіо якогось дива вкінець засунули, хоча могли б і без нього, ми ж то знаємо, що не тв.
Оно скорее не в конце, а в начале
  •  

vital-fm

Не знаю, про зміни RDS не відписували.
  •  

oan

Цитата: vital-fm від Січень 29, 2015, 13:31:20
Не знаю, про зміни RDS не відписували.

Я имею ввиду, что EC / 100 FM / RADIO и RADIO / EC / 100 FM  есть суть одно и то же.
  •  

vital-fm

Я це розумію, трошки про інше писав, можна було слово радіо взагалі нафіг прибрати.
  •  

admin

та то вони боятся що забудуть чим займаються
  •  

pavlo_r

Раз вже на то пішло, то RADIO EC могли б одним рядком прописати. Якраз 8 символів з пробілом, а частоти там взагалі не треба.
  •  

oan

Я думаю слово радио в данном случае является неотъемлемой частью позывного.
  •  

superskidki

Очередное улучшение и новое продвижение. В онлайн вещании через интернет уже пишет композицию кто звучал в эфире и название композиции.
  •  

vital-fm

#173
Теги дуже швидко оновлюються, напочатку пісні, навідміну від, наприклад, УМХ, де спостерігається відставання.
А другий потік вони що редагувати не збираються?
Є навіть рекламний ролик вночі, і, як це не дивно, не горілки, а радіотаксі.
  •  

superskidki

#174
Цитата: vital-fm від Січень 31, 2015, 00:38:44
Теги дуже швидко оновлюються, напочатку пісні, навідміну від, наприклад, УМХ, де спостерігається відставання.
А другий потік вони що редагувати не збираються?
Є навіть рекламний ролик вночі, і, як це не дивно, не горілки, а радіотаксі.
Рекламний ролик радіотаксі у Києві, напевне тому що зробили дешевше ракламу в ночі, ніж у день, на Гала була одна ціна на рекламу що в день, що в ночі, на радіо ЕС вже трошки інакше, клієнт вибирає що йому цікавіше в першу чергу за ціною, в ночі це дешевше виходить.
  •  

vital-fm

Ну до них рекламу радіотаксі чув тільки на 107,0.
  •  

vital-fm

Весело на київському потоці, німе радіо, тільки теги оновлюються, а музика йде на регіональному, тільки там ще досі Гала.
  •  

cat

Цитата: superskidki від Січень 31, 2015, 00:59:41
Рекламний ролик радіотаксі у Києві, напевне тому що зробили дешевше ракламу в ночі, ніж у день, на Гала була одна ціна на рекламу що в день, що в ночі, на радіо ЕС вже трошки інакше, клієнт вибирає що йому цікавіше в першу чергу за ціною, в ночі це дешевше виходить.
Обычно реклама такси на радио звучит бартером - развозка сотрудников радиостанции с вечерних и ночных смен... А ночную рекламу  иногда как бонус-подарок делают....
  •  

vital-fm

Так вечірні ведучі на переважній більшості станцій не практикуються, 20-21-ша година вже нікого в ефірі нема.
Тут можна хіба про ранковий сигмент говорити.
  •  

sohok

Цитата: vital-fm від Лютий 02, 2015, 23:03:24
Так вечірні ведучі на переважній більшості станцій не практикуються, 20-21-ша година вже нікого в ефірі нема.
Тут можна хіба про ранковий сигмент говорити.
Це зараз не практикується а в 90 і 2000 роках ведучі були і у вечірні години і цілу ніч ,наприклад на радіо довіра ,радіо мелодія ,радіо пять, наше радіо .
  •