ПОЗАчергові парламентські вибори 26 жовтня 2014 року

Автор FMDX, Вересень 14, 2014, 20:49:43

Попередня тема - Наступна тема

FMDX

#30
Павле, щойно відповів АРГУМЕНТОBАНО  і за пунктами на ваш комент. Не треба було стирати тому хто стер :wink: :nono: :nosuper: Я не робот по сто разів дублювати відповіді...
admin, гаразд, писатиму далі російською (хоч колорит певної фрази тоді втрачатиметься).
  •  

pavlo_r

Я ваших постів не видаляв. Якщо це натяк в мою сторону.
  •  

FMDX

  •  

admin

  •  


ass1995

А я вообще только сейчас зашёл на форум и увидел эту дискуссию.
  •  


pavlo_r

Ніхто не видаляв. FMDX, швидше всього помилка при відправлені. Не переймайтесь. Буває.
  •  

admin

він вже це сприйняв як війну проти нього
читай у "Форум та сайт".
дійсно на фронт потрібно відправляти
  •  

FMDX

Цитата: admin від Вересень 18, 2014, 14:51:57
він вже це сприйняв як війну проти нього
читай у "Форум та сайт".
дійсно на фронт потрібно відправляти
Які "далеко идущие выводы" (про війну проти мене)! :laugh: Ну добре, хлопці, жартуйте далі, а у мене справи, піду :-)
  •  

admin

  •  

FMDX

Хто хоче почесати язики 8-) по Скайпу з представником ЦСП -- додавайтесь у Скайп їхній та долучайтесь до етеру: https://www.youtube.com/watch?v=CmJJqRWQWmc ... (чувак сказав, що раніше працював на харківській станції. Хтось знає?)
  •  

asdef78

#42
можна запитання для знавців демократії? це нормально коли 200 чоловік приходить до обласної Ради і начинає бити депутатів та примушувати їх голосувати за потрібне їм рішення? звісно під гаслом що вони стояли на майданні... до яких пір це буде тривати? чи ви думаєте що це правильно коли люди, обранні десятками тисяч виборців, мають ігнорувати думку цих виборців і підчинятись 200 навіженим? скоро від країни нічого не лишиться... може дійсно нам потрібна громадянська війна?
  •  

admin

це з якого боку глянути. знаючи наших депутатів, як вони скуповували голоса, як вони торгують законопроектами, як вони вважають лохами той народ що їх обрав.....я за те що б їх припугнути, щоб хоча б щось робили.
  •  

FMDX

200 умовних "навіжених" саме й представляють думку виборців тих "обранців", котрі її припинили виконувати чи не виконували узагалі. Це цілком адекватний спосіб тиску на негідників, що не виконують свої функції і прикриваються законами, котрі вони не виконують/порушують...
  •