Рада [DVB-T2/супутник]

Автор Radiostyle, Листопад 21, 2014, 10:18:06

Попередня тема - Наступна тема

Radio_2019

Цитата: mikhail від Березень 07, 2021, 23:26:16
мені здається це уже єдиний канал який залишився в 4:3
Ви маєте рацію. Але окрім Ради ще Вінтаж лишився. І все.
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

UzUA108

Цитата: mikhail від Березень 07, 2021, 23:26:16
мені здається це уже єдиний канал який залишився в 4:3

У DVB-T2 (в деяких областях) це точно. :silly:
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

IANDROCOM

Сьогодні тлеканал «Рада» перейшов в 16:9.
  •  

Eric

проверил на спутнике, в т2 и аптиви (фрегат) везде 4*3

Danevich

Цитата: Eric від Червень 25, 2021, 13:12:17
проверил на спутнике, в т2 и аптиви (фрегат) везде 4*3
Я теж подивився, так справді 4:3
  •  

IANDROCOM

#20
Цитата: Eric від Червень 25, 2021, 13:12:17
проверил на спутнике, в т2 и аптиви (фрегат) везде 4*3
:-? А на ютубі були в 16:9.
https://www.youtube.com/watch?v=iHp5ehsQgGg
Напевно вони переходять під час якихось трансляцій заради ретрансляторів.
АПД: Бачу ще відео тижневої давнини де 16:9.
https://www.youtube.com/watch?v=fUHc0UEP-bs
  •  

DrewUA

Цитата: IANDROCOM від Червень 25, 2021, 12:57:33
Сьогодні тлеканал «Рада» перейшов в 16:9.
На Т2 нажаль 4:3 залишився, схоже що тільки на ютубі...
  •  

kram2000

Я б на місці Корнієнка ліквідував телеканал "Рада" заради трансляцій засідань Верховної Ради та брифінгів нардепів лише на Youtube-каналі (перетворити телеканал на продакшн). Так для всіх буде краще
https://detector.media/infospace/article/192955/2021-10-19-ekspertyzy-vystachaie-korniienko-proponuie-nardepam-modernizuvaty-kanal-rada-i-gazetu-golos-ukrainy/
  •  
    Подякували за цей пост: TV-Ukr

vital-fm

Ну так там вже 4 канали мовлять, і всім від того краще.
А на місце ради поставити дом, яка різниця куди тратити держкошти.
  •  

DrewUA

Цитата: kram2000 від Жовтень 19, 2021, 11:43:48
Я б на місці Корнієнка ліквідував телеканал "Рада" заради трансляцій засідань Верховної Ради та брифінгів нардепів лише на Youtube-каналі (перетворити телеканал на продакшн).
А я би долучив телеканал до суспільного (UA:  Рада) мордернізував би його до інформаційного суспільного мовника та переніс би всі інформаційні програми UA: Першого туди. UA: Перший в свою чергу треба розвивати на загальну тематику, а не робити інформаційно-серіальну мішанку. Так це ризиковано, але як бачимо попит на інфо канали в країні є, якщо рухатися у цьому напрямку то за декілька років можна досягти рейтингу, але ще раз саме як суспільний незалежний мовник.
  •  

Coole

Цитата: DrewUA від Жовтень 19, 2021, 19:58:58
А я би долучив телеканал до суспільного (UA:  Рада) мордернізував би його до інформаційного суспільного мовника та переніс би всі інформаційні програми UA: Першого туди. UA: Перший в свою чергу треба розвивати на загальну тематику, а не робити інформаційно-серіальну мішанку. Так це ризиковано, але як бачимо попит на інфо канали в країні є, якщо рухатися у цьому напрямку то за декілька років можна досягти рейтингу, але ще раз саме як суспільний незалежний мовник.
А хіба Рада не створена на основі закону, в якому написано що і як повинно бути?
  •  

BanderaTV

Цитата: Coole від Жовтень 19, 2021, 20:08:32
А хіба Рада не створена на основі закону, в якому написано що і як повинно бути?
Верещук казала, що їм все одно на регламент.
  •  

vital-fm

Як там в сусідів: іноді не до законів.
  •  

vital-fm

Запустили анонси оновлення і запуск в HD.

UzUA108

Канал «Рада» оновиться з середини грудня, якщо отримає додаткові гроші

ЦитатаКанал «Рада» може оновити сітку мовлення вже з середини грудня, якщо отримає для цього додаткові 43 мільйони гривень. Про це у коментарі «Детектору медіа» повідомив директор каналу Вадим Перенчук.

За його словами, уже оголошено творчі конкурси на виробництво токшоу та інших програм. Конкурси вже на фінальній стадії.

«Бюджетний комітет вже цього тижня має розглянути зміни до закону про бюджет-2021, і якщо нам додадуть ці гроші, то вони підуть на укріплення матеріально-технічної бази, замовлення нового контенту, промокампанії, декорації, сайт тощо. Також ми хочемо, щоб у нас покращилася якість картинки і ми мали повністю HD-сигнал», – сказав директор «Ради».

Перенчук також зазначив, що плануються зміни й в інформаційному мовленні.

І  :laugh: (бо вже не віриться), і  :bravo: водночас (бо нарешті)
  •