Веерные отключения электричества

Автор zako336, Грудень 01, 2014, 16:11:50

Попередня тема - Наступна тема

zako336

Аварійні відключення електроенергії 1 грудня 2014
Tweet 0 0
01.12.2014 14:13 — Агенцiя
28 листопада 2014 року в 19:24 дією електричного захисту енергоблок №3 Запорізької АЕС, потужністю 1000 МВт відключено від мережі і виведено в поточний ремонт до 5 грудня 2014 року.
У зв'язку з гострим дефіцитом генеруючих потужностей, через відсутність палива на теплових електростанціях о 09:16 год. 1 грудня 2014 року по команді диспетчера Національної енергетичної компанії «Укренерго» з метою забезпечення надійної роботи Об'єднаної енергосистеми України (ОЕС) в умовах дисбалансу між споживанням і виробництвом електроенергії введені перші 5 черг графіка аварійних відключень по Чернігівській області. Станом на 11.30 год. обмеження потужності по Чернігівській області складає – 55 МВт. Тривалість та обсяги відключень електроенергії регламентовані диспетчером ДП НЕК «Укренерго».
Зі свого боку ПАТ «Чернігівобленерго» для зменшення соціальної напруги та негативних наслідків від знеструмлень, відключатиме кожні черги споживачів від електроенергії не більше ніж на 2 години.
ПАТ «Чернігівобленерго» звертається до споживачів з розумінням віднестися до аварійної ситуації, яка виникла в Об'єднаній енергосистемі України внаслідок дії зовнішніх факторів.
http://monitor.cn.ua/ua/style/27526
 •  

yadro

На Запорізькому "мільйоннику" профілактичний ремонт самої турбіни, а не реактора. Ще стоїть в черзі на ремонт Рівненський "мільйонник".
Без відключень електроенергії не обійдеться.
 •  

GMB

#2
в Краматорске прошла волна, и идет сейчас
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
 •  

ass1995

А у нас - Южноукраинская АЭС.  :-)  Если и понадобиться сэкономить электричество - сэкономим его на наших, всеми любимых "новых руЗЗЗких".  :lol:  Речь идёт о Крыме и крымчанах, конечно же.  :wink:
 •  

pavlo_r

У Львові сьогодні потужна хвиля відключень пішла. Наш офіс з 12 до 16:28 на генераторі сидів. Про місто взагалі мовчу. Гаряча лінія "Львівенерго" 0 800 50 1568 просто не відповідала. Судячи по-сьогоднішньому дню, скажу, що для тих компаній, які працюють в сфері телекомунікацій, зима обіцяє бути веселою.
 •  

zako336

В нас сьогодні кожні дві години відключають. :evil: :nosuper:
 •  

GMB

интересно, в ДНР тоже ввели графики?
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
 •  

admin

люстрируют пару чиновников - глядишь и дойдёт
 •  

Radiostyle

#8
Так,зараз такі відключення будуть скрізь,або аварійні (автоматичні) ,через навантаження на мережі,бо морози до -15-20 вночі,і люди будуть грітися всими можливими і неможливими засобами,так,як теплотрасси не витримують морозів і пориваються,і люди сидять без тепла,також заповітрення може бути та багато інших причин у багатоквартирних житлових будинках з централізованою системою опалення,або ж планові,для запобігання таких відключень)
Нас теж частенько залишають на самоті з темрявою  :-)
Хоча бувають відключення вдень,але поодинокі і досить рідко)
 •  

Ігор

Я вчора дві з половиниою години просидів без світла.
 •  

fmdxua

У мене вдома світло ще ні разу не вимикали, а на роботі сьогодні  об 11.00 на півгодини вимкнули. Промоніторив FM діапазон: ТРК "Квадрат" - повністю відсутнє мовлення  з 11.00 і аж до теперішнього часу (можливо у них немає напруги), шкода, що я не вдома, можна було б послухати ефір на вільних від "Квадрата" частотах. Можливо пощастить і вони до вечора мовчатимуть.
Інші передавальні центри працюють.
Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
 •  

Ilya

Цитата: ass1995 від Грудень 01, 2014, 21:01:03
А у нас - Южноукраинская АЭС.  :-)  Если и понадобиться сэкономить электричество - сэкономим его на наших, всеми любимых "новых руЗЗЗких".  :lol:  Речь идёт о Крыме и крымчанах, конечно же.  :wink:

Сильно не радуйся. Скоро выведут в ремонт 3-ий блок.
 •  

ass1995

Читай внимательнее. Я писал о том, что ЮУАЭС питает Крым. По идее, будет на ком сэкономить, при этом не трогая Одещину, Николаевщину etc. А как на самом деле оно будет - позже увидим.

А вообще, веерные отключения - гиблое дело. В цивилизованных странах они наоборот - вызывают убытки, чем если бы их не было.
 •  

Ilya

Посмотрел карту "Энергосистемы Украины". Там основная подпитка Крыма идет от ЗАЭС, Запорожской и Криворожской ТЭС.
 •