Укртелеком хоче відмовитися від проводового радіо

Автор sten, Квітень 20, 2011, 17:16:20

Попередня тема - Наступна тема

GMB

а багато приймачів мають змогу перемикання каналів - і  взагалі, чи перемикає хтось їх?
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •  

vital-fm

Ще є з трьохпрограмниками користувачі і перемикають, принаймні я одного знаю, та й попадаються на продаж такі приймачі, від 20 до 100 ГРН.
  •  

Sanio

Цитата: vital-fm від Липень 20, 2013, 04:13:53
"Західна столиця" вилучила "УР2" з своєї ліцензії.
Думав, що у Львові більше користувачів проводового радіо, а їх так мало.
Національна рада не видає ліцензії на проводове мовлення на УР-2 та УР-3 - там ліцензію на весь ефірний час має тепер НРКУ. Тому при переоформленні чи продовженні ліцензій всі ТРК змушені вилучати зі своїх ліцензій не лише УР-2 і УР-3, але й раніше видані відрізки на УР-1.
За кількістю діючих радіоточок зараз Львівська область загалом по Україні на 2 місці, на першому місці - Харківська область, де найбільше збереглося радіоточок!
  •  

cat

В Харькове по радиоточке ещё и радио "Слобожанщины" работает.
  •  

vital-fm

Sanio
Ага, бачив "Такт", який змінить з вересня свої 3 години з вихідних на будні, жаль, неділя була в синхроні.
  •  

Sanio

Цитата: vital-fm від Серпень 10, 2013, 20:18:39
Sanio
Ага, бачив "Такт", який змінить з вересня свої 3 години з вихідних на будні, жаль, неділя була в синхроні.
А хіба вони ще не перейшли на мовлення у вівторок, четвер і пятницю з 14.00 до 15.00, адже попередня ліцензія у них завершилася ще наприкінці травня? Які взагалі передачі вони транслюють? Дублюється на проводах ефір "УХ-радіо чи ні? До речі, за новою ліцензією на проводах вони вже мають працювати з позивними "УХ-радіо", а не "Радіо Такт"!
  •  

vital-fm

А я то думав, що попередня ліцензія ще не вийшла і дійсна до 10.09, дякую, перевірив, що це не так.
Вони ще мовлять за старим графіком, за старою ліцензією в неділю різні ефіри у Тернополі з областю, а так по Тернополю в суботу о 15:15 та у неділю з 14-ої до 15-ої синхрон.
Видно коли отримають нову ліцензію розпочнуть мовлення за новим графіком, десь не раніше вересня.
А невідомо, може понеділок та середу собі "Західна столиця" візьме, вони ж беруть, де це можливо обідні години.
  •  

Plinks

Хочу отметить,что в Донецкой области, сложилась крайне негативная  тенденция,например в Горловке и Краматорске проводное радио транслируется очень тихо и плохо с помехами, и эфирное время урезают, хотят что бы люди  отказывались.....но слушать то хочется! мы к нему привыкли,хочется что бы звук по громче сделали и четкость восстановили!!!!!!! зачем же его уничтожать?   люди  хотят слушать!!!
  •  

admin

  •  

Plinks

Люди, уважаемый,это слушатели: мои все соседи и знакомые,которые хотят слушать проводное радио
  •  

admin

Ну вот пусть и пищут. Здесь на форуме, официальные письма Укртелекому, НРКУ, Президенту.
Покаместь я вижу заявления только од одного лица, который гордо именует себя МЫ.
  •  

дрон

Вот здесь про Горловку:
Откажутся ли депутаты горсовета от проводного радиовещания?
http://gorlovka-pravda.dn.ua/novosti-gorlovki/otkazhutsja-li-deputaty-gorsoveta-ot-provodnogo-radioveschanija.html

Уважаемый Плинкс! Еще раз перечитайте нашу переписку полтора года назад здесь в этой теме на стр.3.
Напишите письменное обращение к депутату, за которого Вы голосовали. Изложите суть проблемы.
Письменно обратитесь в местый филиал Укртелекома, зарегистрируйте заявление у секретаря (пусть на копии Вашего заявления она поставит отметку о приеме). И ожидайте письменный ответ. Если в месячный срок Вам не ответят, можете обращаться в суд.
Подключите Ваших единомышленников по вопросу ПВ и пусть они проделают такую-же процедуру.
  •  

Plinks

Вот вы  говорите к депутату... а наш депутат от области хочет отказаться от него!!!!! :evil: и агитирует всех отказываться!!!!!  :-(ну разве это выход! :roll: Ну вот как быть? сигнал плохой идет с области или с Киева???? я мониторил,это не у нас потому что такие проблемы со звуком и на УКВ частоте ((((( :cry:
  •