Абонплата на суспільне

Автор kotenko., Грудень 16, 2015, 18:08:07

Попередня тема - Наступна тема

kotenko.

Я голосую за 2-ий варіант. Але, щоб люди платили за Суспільне, треба перестати рекламувати його лише на Телекритиці, stv.mediasapiens.ua.Потрібна агресивна реклама: зовнішня, Інтернет, маршрутки, метро, газети, щоб люди розуміли, що це таке. Бо без цього навряд чи довго житиме Суспільне.
Бо зараз деякі люди кажуть, що президентом треба обрати Зеленського(передивились Слугу народа).
Серіал то хороший, я не спорю.
Але він виходить на каналі Коломойського, який такий же скотиняка, як і всі олігархи.
Взагалі, мені ця війна олігархів нагадує отаманщину часів УНР, а це свого часу погано закінчилось.Тоді Москва теж створювала всякі маріонеткові республіки, щоб захопити Україну.
Добре, що хоч ми зараз думаємо про війська, на відміну від Директорії з Винниченком.Вибачаюсь за оффтоп.
Памятаю конфлікт навколо "Укрнафти" у минулому березні. Так от на відомих всім каналам нагніталась паніка, ну а плюси давай мочити владу, а я включив (20 березня)  на Першому програму "Про головне" про той конфлікт. І знаєте - там все спокійно розяснювалось, з балансом думок, я заспокоївся.
На даний момент мета Суспільного - стати за картинкою, дизайном на один рівень з комерційними каналами, а за якістю - бути кращими, ніж всякі там Інтери, СТБ, Новий-Старий канал, плюси, канали Гумштабу Ахметова.
#наташанемішай
  •  

Scorpionsky

На данный момент мало кто захочет платить за общественное тв: бабушкам лишняя копейка дорога, а те кто готов платить за тв платят за спутник или кабель/iptv. Если сделать как дополнительный налог, но все будут возмущаться. Смысла нет. А то что сейчас запускают  - уныло. Считаю лучше вкладывать государственные деньги в иновещание, правда его развитием чтоб не занимался тот, кто занимается Первым национальным.
Прием: DVB-T2, DVB-C, DVB-S2, OTT
  •  

Qolo

"Перший" старается делать качественный продукт, но не умеет его правильно подать.
Нужно всего-то увеличить информационное вещание, как сейчас это сделали на международной версии, добавить больше аналитики, документалистики, эфиров в режиме live, программ о культуре и спорте. Перейти в 16:9, скомбинировать вещание по четким блокам - чтобы программы не были непонятно как разбросаны по всей сетке, как это происходит сейчас.
Откорректировать логотип: увеличить жирность букв, сделать белым и полупрозрачным.
Еще, было бы хорошо, перестать пихать на свои заставки "спонсоров". Выглядит это, как минимум, не профессионально, когда на эфирном оформлении главного канала страны висит логотип сиропа от кашля или таблеток от диареи.

Вот тогда это будет больше похоже на общественный канал европейского образца, а не то, что мы наблюдаем сейчас.
И дело здесь отнюдь не в абонплате, а в желании самих сотрудников НТКУ. Ведь все это мелочи, на устранение которых не требуется сверхбюджет.
  •  

Scorpionsky

Першому нужно укоротить штат, который не соответствует рейтингам и нужно привлекать молодых и энергичных людей, в т. ч. качественных пиарщиков, тогда может начнется возрождение канала, ну  и заканчивать цирк с каналом Эра. Ибо ни в одном государстве на просторах Европы такого нет, чтоб на гос тв делило с частником частоту.
Прием: DVB-T2, DVB-C, DVB-S2, OTT
  •  

vital-fm

#4
Цирк з ерою можуть закінчити на рівні радіо, та шось не хочуть, на ТВ - тільки в цифрі, а так ліцензія дійсна, якщо не помиляюсь, до 17-го року.
На рахунок абонплати, то вона не можлива, адже перший є в цифрі, і, хочеш - не хочеш, маєш, відмовитись можна хіба що кабельним користувачам, тут або як в Великобританії - податок на телевізор, або абонплата за цифровий пакет, такого варіанту не було - тож 4-ий.
  •  

kotenko.

Є ще такий варіант: так як закон про Суспільне передбачає фінансування з коштів фізичних осіб, то можна НСТУ зробити, як Громадському ТБ, відкрити розрахунковий рахунок, з МФО, ЄДРПОУ, і кожен, хто хоче, може поповнити бюджет НСТУ приблизно так, як оплачує комунпослуги через Приват24 або через термінали, а ще домовитись з фірмами, що надають послуги терміналів, щоб там через IBox-и, наприклад, можна було внести свою плату за Суспільне.
#наташанемішай
  •  

vital-fm

Різниця між суспільним та громадським, що перший то входить в УПП, і навряд чи хтось захоче платити за те, за що інші платити не будуть.
  •  

kotenko.

#7
Ну так я ж не буду дивитись без сліз, як наступні 4 роки держава буде давати, як у бюджеті на 2016 р.-632 млн. грн. на НТКУ(Перший, Культура, ОДТРК і УР), це ж вдвічі менше, ніж вимагає закон про суспільне мовлення. Я шо не знаю, шо влада буде натякати, що "ми вам збільшимо фінансування, але ви нам маєте більше задницю лизати"?
Взагалі, у мене багато запитань і до нинішнього, і до попередніх керівництв.
ЯКОГО БІСА в 2012 р. зявився Перший Т2(Діджитал)?
Чому в 2014 р., на відміну від 2009 р. , керівництво Першого не відмовилось від мовлення вночі хоча б тимчасово?(на чверть би впали б витрати на трансляцію), а ще чому не переїхали з того довбаного "олівця" на Мельниковій у якесь нормальне кількаповерхове приміщення?
І до Нацради:
ЯКОГО МАКАРА у вашому плані розвитку інформаційного простору України написано, шо останніми в аналозі відключать НТКУ, ОДТРК, які на жаль зараз дивиться максимально 1 % населення,а оплата КРРТ за трансляцію влітає їм в хорошу копійку?
А знаєте, кому зараз невигідне суспільне мовлення?
Владі(хто при ній би не був), олігархам(бо якісне Суспільне просто "засре" їх  та їхні медіа-активи), ну і більшості нашого населення(можливо, і я до них належу), які просто живуть тим, ДЕ Б ПОБУХАТИ або ПРАЦЮВАТИ МЕНШЕ, але отримувати БІЛЬШЕ, як рішити вопроси за шоколадку чи за 200 грн, та ще й тим, хто на виборах продає свої голоси за 200-500 грн(я, слава Богу, такого унинкнув), бо це ж на халяву гроші, та ще й побухать можна (а завтра ті ж, хто підкупляв вас, забиратимуть у вас тисячі).
Якшо ми не будемо нічого змінювати і в голові, і навколо себе, то нічого не зміниться і через 5,10,20 і більше років. Ми шо хочемо бути біднішими, ніж Гондурас?
Тому я все одно за введення абонплати, і інші позабюджетні фінанси.
Бо якщо Суспільне буде дійсно користуватись довірою у населення, то хоч щось у нашій країні зміниться на краще.
#наташанемішай
  •  

vital-fm

Згоден: абонплата - розповсюдження в кабельних мережах, і тоді будуть користувачі знати, ось ми платимо за канал, а в загальнодоступній цифрі, то це будуть добровільні внески, типу, Ви показуйте, а якщо мені сподобається, то, можливо, я вам в місяць щось із свого сімейного бюджету виділю.
Натомість суспільне пхають в УПП, +відкрито на супутнику, +цифрова ліцензія.

П.С. в 2009-му в них не було мотивації вимикатись на ніч.
  •  

kotenko.

Мотивація була сильна: борги перед КРРТ за  трансляцію(2.10.2008 ще й вимикали на кілька годин в аналозі десь з 9-ої по 13-ту).
Хтось тут за спонсорів говорив: в 2014 р. не тільки таблетки, а й горілка "Статус" була спонсором(до речі, музика то класна в тій рекламі була)..
#наташанемішай
  •  

vital-fm

Ну борги то були завжди, чи Вам не відомо, як зайшли на частоти державного мовника комерційні плюси, інтер та ера?
Радіо також вимикалось на ніч, але це і його не спасло, скоротили, хоча і зараз ще тримають по одній частоті в нижньому УКВ.
Хто знає, чи не зайшли б ці комерційні структури, якби була велика мережа в фм раніше.
Та й взагалі тарифна політика операторів надання телекомунікаційних послуг - це вже інша тема, там свої нюанси.
  •  

Hanway

Якщо ця абонплата забезпечить повне та якісне оцифровування усіх-усіх архівів НТКУ (передачі власного виробництва, втрачене озвучення мультсеріалів, серіалів, фільмів) та їхнє подальше викладання у вільний доступ, то я тільки за.
  •