Zik (2009-2021)

Автор hash67, Вересень 08, 2016, 09:30:46

Попередня тема - Наступна тема

GMB

есть и сейчас, программы отличаются
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
 •  
  Подякували за цей пост: corazon

vital-fm

corazon
Тут все просто - тримають на випадок конкурсу, мовляв, ми є, в нас є супутникова ліцензія, ми хочемо мовити... Мовимо... Ні, ні, ми не тест.
Все по типу, як з плюсами, та гравіс кіно, ті також зациклювались на різних юридичних підприємствах та загрозою звільненя працівників, хоча всі знають, як все насправді.
На жаль у законодавстві відсутнє роз'яснення поняття тест, тестове мовлення і норми для такого принципу роботи, тож і регулятор дивиться на подібні речі трішки скрізь пальці, вірячи представникам, та знаючи дефакто правду.
Ну і логотип не прив'язується до конкретного підприємтва та відсутня можливість це зробити, НСТУ виключення з правил, тому і маємо в регіональних різні компанії з загальнонаціональними каналами в логотипах/позивних.
Я за автоматичне об'єднання, а не за заявковим принципом - так би зменьшилось паперової роботи, та й ліцензіатам ефірним було б легше.
 •  
  Подякували за цей пост: corazon

corazon

vital-fm
Дякую за пояснення. Я також хотів порівняти це з Гравіс-Кіно, але там членам Нацради вистачило сміливості сказти, що це той самий канал 2+2, і анулювати ліцензію Гравіс-Кіно. А у випадку з ЗІКом - чомусь ні.

GMB
Якщо маєте змогу, можете навести приклади передач, які виходять на каналі "Mist TV test", але не виходять на основній версії ЗІКу? Окрім "Про Головне Львів" та реклами, про які я в курсі.
 •  

GMB

на прошлых выходных видел днем на Мист ТВ старое украинское кино-документалку, пока на ЗИКе шло ток-шоу. Кажись - с Влащенко.
надо не забыть помониторить тогда
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
 •  
  Подякували за цей пост: corazon

vital-fm

corazon
Секундочку. Ви не плутайте супутник та аналог. Міст тв продовжував свою супутникову ліцензію, а гравіс кіно вимикали в аналозі, як це зробили з міст тв в їх відрізок.
Залишилась тільки аналогова трансляція від НСТУ, прописана в ліцензії останього.
 •  
  Подякували за цей пост: corazon

corazon

Чи можна станом на зараз десь подивитись версію каналу ЗІК від Міст-ТБ онлайн? Якщо так, то скиньте лінк по можливості.
Хотілось би мати змогу глянути і порівняти ефір.
P.S. Не кожен має супутникове, тому було б доречно ЗІКу транслювати онлайн на офіційному сайті обидві версії каналу (зараз вони транслюють тільки головну версію каналу).
 •  

GMB

на киевской версии идут Перші. Про головне, а на Міст ТВ идут фильмы, потом местные новости, сейчас снова фильм
это запись с конца новостей (19:24)
https://www.youtube.com/watch?v=L1mEd4foPcI
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
 •  
  Подякували за цей пост: corazon

kram2000

Тут в трендах Youtube знаходиться це відео.
https://www.youtube.com/watch?v=KvLqzEqBxSs&t=214s

На Детекторі написано, що Ірина Луценко, Павло Жебрівський, Юрій Гримчак, Семен Кабакаєв (волонтер InformNapalm) та Роман Редведжук пішли з того ток-шоу із-за поста Дубинського у FB
https://detector.media/community/article/144544/2019-02-02-z-efiru-tok-shou-narod-proti-pishli-pyatero-gostei-cherez-prisutnist-u-studii-zhurnalista-dubinskogo/

 •  

kram2000

А ось і відповідь Дубинського на вихід команди Порошенка і волонтера організації InformNapalm Семена Кабакаєва
https://www.youtube.com/watch?v=mJ4Y4kVSYVI
 •  

Xottabi4

Новый дизайн аля Прямой.

 •  
  Подякували за цей пост: kram2000

Qolo

скорее калька на 24 канал

Xottabi4

Тоже похоже. Мне не очень нравится.
 •  

kram2000

#117
Цитата: Xottabi4 від Березень 20, 2019, 16:44:23
Новый дизайн аля Прямой.А як скрін гарно вийшов на фоні конфлікту Ляшка з Гройсманом.  8-)  :super:
У Ляшка не міняється звичка вести за собою масовку (або з жінок похилого віку, або із членів своєї партії).
 •  

IANDROCOM

Цитата: Qolo від Березень 20, 2019, 19:21:45
скорее калька на 24 канал
*Старий 24 канал
 •  

Xottabi4

Владелец телеканалов 112 и NewsOne купил канал ZIK. Холдинг возглавит бывший руководитель "Прямого"
В пятницу, 14 июня, украинский политик Тарас Козак стал новым владельцем телевизионных вещателей телеканала ZIK - компаний "Мост ТВ" и "ТРК "Новые коммуникации". Теперь в его медиа активе находится сразу три телеканала: "112 Украина", NewsOne и Zik. "Украинский телезритель глубоко политизирован, требовательный зритель. Зритель, к которому необходимо относиться с большим уважением. Для меня приобретение телеканала Zik - это осмысленный и прагматичный шаг. Информационное вещание в Украине на сегодня опережает многие мировые крупные каналы по своей мобильности, интересу аудитории, изображению. Получив Zik, я смогу построить крупнейшую сеть информационных вещателей, которая с точки зрения ресурсов - делает их менее затратными, и в тот же момент создает их большую капитализацию, как актива. И этот актив называется информационный медиахолдинг "НОВОСТИ". Именно для его развития и управления я пригласил одного из сильнейших медиа продюсеров страны - Алексея Семенова", - заявил Козак.

В свою очередь генеральный продюсер медиахолдинга "НОВОСТИ" Алексей Семенов рассказал: "Для меня деловое предложение Тараса Романовича - большая честь. 5 лет назад я с командой строил "112 Украина", затем - проводил re-branding канала NewsОne. Большинство из сотрудников этих каналов для меня - близкие и родные люди. И я, знаете, очень рад вернуться к ним. Надеюсь, и для них это не будет разочарованием. Сейчас я работаю над концепцией перезапуска канала Zik, и буду очень счастлив от будущего сотрудничества. Ведь много ведущих и сотрудников Zik - мои коллеги по предыдущим каналам. И мы с ними на одной эмоциональной волне. "Объединение ради Украины" - вот основной месседж концепции канала. И мы постараемся наполнить его этими прекрасными чувствами - любовью и заботой о всех людях великой страны".
 •