DУЖЕ Radio

Автор pavlo_r, Грудень 25, 2016, 16:05:59

Попередня тема - Наступна тема

admin

  •  
    Подякували за цей пост: corazon, pavlo

0-0-0-0

Цитата: corazon від Січень 16, 2023, 14:21:39
Що там в ефірі Дуже радіо у Львові - досі марафон або щось подібне? Якщо так - то не думаю, що станція планує відновлювати мовлення. Тому думаю, що пора заносити станцію на сайті у розділ "інтернет-радіостанції" (бо потік в інтернеті далі працює, музика нон-стоп з джинглами без реклами), і додати текст, що станція припинила ефірне мовлення у лютому 2022 року, пізніше відновила мовлення в інтернеті.
А на сторінці Львова на 104.3 зазначити, що на частоті транслюється марафон, з поміткою типу "за ліцензією має мовити Дуже радіо" (плюс додати відповідний запис до історії міста).
Схоже, у Руслани інтерес до медіа дуже охолонув. Он луцьке Радіо 1 по суті віддали у користування місцевого телеканалу ГІТ.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon, pavlo

taras_l

Нехай частоту 104,3 продадуть якійсь радіогрупі для запуску мережевої радіостанції.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon, pavlo

vital-fm

Ну не хочуть вони релаксу продаватися - чекають.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon, pavlo

velychko.op

Так марафон. Ще мовчить радіо незалежність. Відкрита несуча. Може іза електрики. На джазі рдс він типу є але немає тексту

taras_l

#80
Цитата: vital-fm від Січень 16, 2023, 18:50:18
Ну не хочуть вони релаксу продаватися - чекають.
А може вони продадуть під Перець ФМ чи Dj FM?
  •  
    Подякували за цей пост: pavlo

vital-fm

Останній не може освоїти виграні частоти, Перець наче активності в розвитку не проявляв.
  •  
    Подякували за цей пост: pavlo

admin

Цитата: taras_l від Січень 16, 2023, 16:45:19
Нехай частоту 104,3 продадуть якійсь радіогрупі для запуску мережевої радіостанції.
усе циклічно, через пару років будуть дописи щодо бажання мати місцеву радіостанцію замість ще однієї мережевої
  •  
    Подякували за цей пост: pavlo

0-0-0-0

А нащо? У Львові і так є Галичина, ЛХ, Незалежність, врізки на УР в кінці кінців! Як на мене, у Львові більше немає потреби у місцевому радіо, особливо з першими двома, які виросли до мережевих.
  •  
    Подякували за цей пост: pavlo

Bogdan 55

Цитата: 2006 від Січень 17, 2023, 09:34:56
А нащо? У Львові і так є Галичина, ЛХ, Незалежність, врізки на УР в кінці кінців! Як на мене, у Львові більше немає потреби у місцевому радіо, особливо з першими двома, які виросли до мережевих.
забули про люкс фм і радіо перше які місцеві
  •  
    Подякували за цей пост: pavlo

admin

Цитата: 2006 від Січень 17, 2023, 09:34:56
А нащо? У Львові і так є Галичина, ЛХ, Незалежність, врізки на УР в кінці кінців! Як на мене, у Львові більше немає потреби у місцевому радіо, особливо з першими двома, які виросли до мережевих.
У інших містах теж раніше було багато місцевих...
І на мою думку Галичина та ЛХ це мережеві. Люкс ФМ з власним ефіром то таке, не риба не м'ясо.
  •  
    Подякували за цей пост: pavlo

vital-fm

Цитата: admin від Січень 17, 2023, 08:53:11
усе циклічно, через пару років будуть дописи щодо бажання мати місцеву радіостанцію замість ще однієї мережевої
Ну 104,3 від свого початку не була місцевою, як і 107,2. А по суті згоден, так завжди, коли контент на частоті набридає.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon, pavlo

Scannerist

Цитата: corazon від Січень 16, 2023, 14:21:39Що там в ефірі Дуже радіо у Львові - досі марафон або щось подібне? Якщо так - то не думаю, що станція планує відновлювати мовлення. Тому думаю, що пора заносити станцію на сайті у розділ "інтернет-радіостанції" (бо потік в інтернеті далі працює, музика нон-стоп з джинглами без реклами), і додати текст, що станція припинила ефірне мовлення у лютому 2022 року, пізніше відновила мовлення в інтернеті.
А на сторінці Львова на 104.3 зазначити, що на частоті транслюється марафон, з поміткою типу "за ліцензією має мовити Дуже радіо" (плюс додати відповідний запис до історії міста).

Музика сьогодні, +- кілька хвилин розсинхрону з інтернет-потоком.

Детальніше тут:
Допис від pavlo

і тут
А це мій допис
  •  
    Подякували за цей пост: corazon, pavlo

Duzhe

Підскажіть, будь-ласка, а з яким стрімом порівнювали?
  •  

Sl@d

На Дуже появилася програма "Історія одного хіта". Там досить коротко описують як з'явилася на світ та чи інша пісня. Звучить декілька разів на день.
При тому будь-які ведучі, новини, реклама на радіо відсутні (принаймі я ніколи їх не чув в ефірі).

Не думаю, що Дуже самі створюють цю програму. Може хтось чув таке десь на інших станціях чи знає хто виробник такого контенту? Не факт, що це сучасні записи,в програмі іноземні хіти 80-х, 90-х. Така програма - це актуальний контент на десятки років.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon