DУЖЕ Radio

Автор pavlo_r, Грудень 25, 2016, 16:05:59

Попередня тема - Наступна тема

STALKER RADIOAMATOR

Йой хлопці серйозна станція, щоб про неї щось сильне думати)))))))))) зараз нема цікавого радіо, все під радіоформат працює. На прикладі коли Радіо Рокс у Львові появився 10 років тому, я думав, що вже накінець толкова станція буде мовити, а там одні рок-хіти, які з дитинства я чув по паро тисяч раз. Мені як меломанові Рокс по вишуканості не зайшов,  але як фон для роботи, чи для авто-це те що треба. І погодьтеся, що найкраща музика - це те що ми самі собі в плеєри чи телефони чи компютери підкидаємо.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

Sl@d

Цитата: corazon від Травень 10, 2020, 15:09:50
Тепер вона справді близька до цього.
На початку існування - була звеликою кількістю балканської музики, чим виділялася з-поміж інших і мені дуже подобалась.

Цікаво почути думку Sl@d, який писав, що слухає Дуже радіо тепер - чи слухав він його у згаданий період, і чи подобався йому перший формат станції.
Мені якось перший формат не дуже заходив, от не люблю циганських мотивів румунської музики, сербської чи навіть іспанської...не знаю чому, не йде мені таке, навіть Іглесіас))))....хоча іспанська мова подобається...
Зараз, доречі, на Дуже, формат дещо відрізняється від попси топ-40 , що більше на Люксі чи Хіті. Часто є рідкісні пісні українською чи англійською, так вони попсові, але їх не так часто чути, як затерті до дірок хіти 90-х на більшості станцій. Така сама ситуація з Голосом.
Але тут більше навіть не музичне наповнення грає головну роль, напевно ще дуже важливо, що це "живі" місцеві станції. Зі своїм гумором, з відчуттям місцевого колориту, новинами ну і тд. Тому в моєму списку, ще є Люкс. Хоча Львівська хвиля, яка ніби найбільш львівське радіо, мені взагалі не заходить....там ведучі вже дуже галицькі батяри.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

corazon

На фейсбук-сторінці радіо оновило логотип: https://www.facebook.com/duzheradio
Але на сайті http://www.duzhe.fm/ поки старий.
  •  
    Подякували за цей пост: admin

kram2000

У Дуже радіо знов нема свого веб-сайту.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

corazon

Щось кілька місяців вже сайт не працює. Але саме радіо працює в нормальному режимі (правда, від 12-ї до 17-ї години у будні без ведучих вже тривалий час), і фейсбук / інстаграм сторінки активно оновлюються.
  •  
    Подякували за цей пост: admin

vital-fm

Знову пропали з онлайну - все лежить, що в ефірі?
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

STALKER RADIOAMATOR

Дуже Радіо-несуча. І здається пару днів.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

Vova.UA

Ну десь 2-3 дні тому там точно ще був марафон
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

vital-fm

Схоже їх теж відправили на марафон, як Долину, технічний персонал теж - ось і несуча.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

Sl@d

На Дуже знову марафон.

Не знаю коли повернулася трансляція.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

corazon

Судячи по онлайн-трансляції у мобільному додатку RadioPlayer - Дуже вийшло з марафону (не знаю, чи повністю, чи тільки частково).
Треба би якось "витягнути" звідти потік і замінити тут на сайті - бо старий лінк на потік вже довший час не працює.
  •  

vital-fm

  •  
    Подякували за цей пост: corazon, sen

sen

О, дякую за новий потік.

Старий, доречі не працює не так і довго, не більше 1-2 місяців.
Я десь в березні чи квітні чистив свій плейліст інтернет-радіо і видаляв всі недійсні, і Дуже точно працював (хоча здається з перебоями).

І працював той оригінальний потік дуже довго, без змін як мінімум 3-4 роки, а може і більше.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

vital-fm

Якби в них працював сайт, чи оновлювались соцмережі, то і потік би озвучили, радіоплеєру ж його надали.
  •  

corazon

#74
Що там в ефірі Дуже радіо у Львові - досі марафон або щось подібне? Якщо так - то не думаю, що станція планує відновлювати мовлення. Тому думаю, що пора заносити станцію на сайті у розділ "інтернет-радіостанції" (бо потік в інтернеті далі працює, музика нон-стоп з джинглами без реклами), і додати текст, що станція припинила ефірне мовлення у лютому 2022 року, пізніше відновила мовлення в інтернеті.
А на сторінці Львова на 104.3 зазначити, що на частоті транслюється марафон, з поміткою типу "за ліцензією має мовити Дуже радіо" (плюс додати відповідний запис до історії міста).
  •