Мелодія (перезапуск)

Автор АДВ, Квітень 17, 2012, 00:11:19

Попередня тема - Наступна тема

admin

Цитата: "kart" post=26673Неправда!!!В Івано-Франківську ще грає Мюзік!
а сьогодні?
  •  

Radiostyle

У "Скуратівського" вже Мелодія,
може й справді так і є  :dunno:
  •  

kart

Music radio у Івано-Франківську!!!
  •  

corazon

Хто зможе, послухайте завтра і відпишіть, чи запустили Мелодію в Івано-Франківську і Нововолинську.
Ще краще зробити запис переходу, але це не так просто, бо невідомий момент запуску.
  •  

corazon

І що там зараз в Івано-Франківську та Нововолинську - "Мелодії" ще немає?
  •  

Гоша

Щойно вмикав 106,8фм з Нововолинська,там досі позивні Мюзік радіо!Хочу сказати,я кожного дня слідкую за цією частотою).
  •  

corazon

Цитата: "Гоша" post=26928Щойно вмикав 106,8фм з Нововолинська,там досі позивні Мюзік радіо!Хочу сказати,я кожного дня слідкую за цією частотою).
Коли ж, цікаво, включать там Мелодію? Невже будуть тягнути до липня?
  •  

Гоша

Як вже помітили,Тавр скоріше проявивив себе у Львові та Тернополі,де мовило радіо не з їхнього холдингу.З Мюзік радіо не поспішають,це ж всеодно їх мережа.
  •  

Slushatel

Цитата: "Radiostyle" post=26693У "Скуратівського" вже Мелодія,
може й справді так і є  :dunno:

Зате у Львові у нього все ще Шарманка на 91,1 Фм
  •  

serogamariupol

На новой Мелодии частенько слышно Кричевского, Успенскую, Шуфутинского, на старой Мелодии этого шансона не было,это прискорбно.
  •  

Гоша

Нововолинськ,106.8фм мовить вже Мелодія!
  •  

Гоша

Я перепрошую!Але Мелодія розпочала мовлення у Нововолинську не 15червня,як написано у Новинах,а 21червня,тобто сьогодні!)))
  •  

Гоша

Щойно,отримав ще одне інфо.В телеф.розмові зі своїм другом,повідомив мені що в Ів-Франківську на частоті 100.9фм також мовить Мелодія.Я чув по телефонній трубці для того щоб стовідсотково впевнетись,ефір збігаєтся.Отже Івано-Франківськ,радіо Мелодія!
  •  

101.3

а уже включили!!! :music:    P.S. чтото там были перебои в онлайне буквально только что
  •  

REX

Многое отличается в эфире Мелодии, ведь новый собственник и свои правила.  Станции Тавра можно сразу узнать, они похожи, больше всего рекламы, особенно каждую программу представляет какой-то спонсор,исключительно производители ВОДКИ !!!
  •