Мелодія (перезапуск)

Автор АДВ, Квітень 17, 2012, 00:11:19

Попередня тема - Наступна тема

corazon

У Львові Мелодія зараз мовчить.
  •  

Vova.UA

Цитата: "corazon" post=27954У Львові Мелодія зараз мовчить.
вже десь 2-3 години
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

Yuriy

Цитата: "REX" post=27936Многое отличается в эфире Мелодии, ведь новый собственник и свои правила.  Станции Тавра можно сразу узнать, они похожи, больше всего рекламы, особенно каждую программу представляет какой-то спонсор,исключительно производители ВОДКИ !!!
Хорошо,что ночью они ещё эту водку не транслируют.
  •  

Slushatel

Цитата: "corazon" post=27954У Львові Мелодія зараз мовчить.
Радіо Мелодія у Львові відновило свою роботу о 9-ій ранку
  •  

iskostya

Цитата: "REX" post=27936Станции Тавра можно сразу узнать, они похожи, больше всего рекламы, особенно каждую программу представляет какой-то спонсор
Это более дорогая реклама, чем просто в рекламном блоке, ведь эффективность выше.
А вообще респект и уважуха менеджерам из рекламного отдела, ведь для тех, кто не знает - менеджеры обычно работают на голой минимальной ставке, а заработок полностью зависит от кол-ва приведенных клиентов (3-5% - заработок менеджера)
так что если средний месячный бюджет одного рекламодателя 1000-5000 грн - то не так уж много на этом заработают, ну и минус налоги
  •  

vital-fm

REX
Ми з вами різну "Мелодію" слухаємо чи що?
Чув тільки рекламу вин, горілка ще туди не дісталась.
Доречі повернулась місцева реклама в Тернополі - без змін.
  •  

Радиоман

Цитата: "vital-fm" post=27982Чув тільки рекламу вин
Доречі, а вина хіба можна вдень рекламувати?
Цитата: "vital-fm" post=27982горілка ще туди не дісталась.
Вдень про горілку я також на станціях цієї радіогрупи не пам'ятаю, лише вина, але вночі реклама горілки з'являється на них часто. Принаймі, десь півроку-рік тому. На "Мелодії" вночі теж поки що не чув.
  •  

REX

Раджу уважно послухати КІСС ФМ, ХИТ ФМ, РОКС, РУССКОЕ РАДИО. Там ви почуєте: Міцні хіти представляє КОЗАЦЬКА РАДА, ХЛІБНИЙ ДАР, ЦЕЛЬСІЙ, і ще якісь бренди, що виготовляють горілку, вже не пам" ятаю. На Мелодії може й не чути про горілку, але вина Коблево часто рекламують.
  •  

Гоша

Так,підтверджую!Зокрема,на Русском радио завжди і вдень реклама горілки Хлібний дар-на пророщеному зерні.(((
  •  

Slushatel

Цитата: "REX" post=28141Раджу уважно послухати КІСС ФМ, ХИТ ФМ, РОКС, РУССКОЕ РАДИО. Там ви почуєте: Міцні хіти представляє КОЗАЦЬКА РАДА, ХЛІБНИЙ ДАР, ЦЕЛЬСІЙ, і ще якісь бренди, що виготовляють горілку, вже не пам" ятаю. На Мелодії може й не чути про горілку, але вина Коблево часто рекламують.
Така кількість реклами на цих станціях заставляє мене налаштувати приймач на інші хвилі
  •  

iskostya

Цитата: "Slushatel" post=28151
Така кількість реклами на цих станціях заставляє мене налаштувати приймач на інші хвилі[/quote]
Любопытнее другое: "сбойки" большинства телеканалов и рекламные блоки радиостанций некоторых радиостанций переполнены. Говорит ли это об "рейтинге" того или иного носителя? Частично, но правда ведь в том - что скорее всего цена того или иного носителя реально занижена - что все кинулись давать туда рекламу.
Пока в нашей стране не будет культуры в рекламной сфере - никакие исследования, рейтинги и др. моменты не нужны. Рекламодатель идёт туда - где дешевле,а не туда-  где эффективнее.
  •  

vital-fm

Радиоман
Так це спонсорство, так би мовити прихована реклама, що законом не заборонено.
За інші радіостанції "Тавра" з горілкою я знаю, відповідав на конкретне  повідомлення.
  •  

pavlo_r

Помітив на сторінці Хмельницького, що Мелодія мовить в моно. Вирішив перевірити: Індикатор "стерео" на 106,0 загоряється, але самого стереоефекту не чути, так наче по правому і лівому каналах транслюють однаковий монофонічний сигнал. Відсутній також і РДС-сигнал, хоч на Дачі він був. Я помітив, що після приходу Мелодії РДС відключили на багатьох частотах, наприклад в Тернополі - проїжджав містом в четвер - РДС на 106,1 не було.
  •  

Радиоман

Цитата: "REX" post=28141Раджу уважно послухати КІСС ФМ, ХИТ ФМ, РОКС, РУССКОЕ РАДИО. Там ви почуєте: Міцні хіти представляє КОЗАЦЬКА РАДА, ХЛІБНИЙ ДАР, ЦЕЛЬСІЙ, і ще якісь бренди, що виготовляють горілку, вже не пам" ятаю. На Мелодії може й не чути про горілку, але вина Коблево часто рекламують.
Если так, то и спорить не буду, и слова свои возьму обратно. Я в последнее время эти станции редко слушаю, чаще или другие, или свой плейлист, который без любой рекламы, и тем более без горилки.
Добавлю, что пока, то, что я слышу из музыки и программ на "Мелодии" где-то на 80% моим ожиданиям пока что соответсвует (но еще раз повторюсь, лишь то, что я слышу, и лишь моим ожиданиям).
  •  

AlexFM

Тут смысл в бренде. Отркытая реклама спиртного запрещена законом, однако громкое имя фирмы-производителя рекламировать можно после 23:00. Но есть и лозейки, такие как спонсорство, например у нас на радио была угадайка с тремя вариантами ответа, за выигрыш в которой можно было получить 2 бутылки столетова. Мало кто приходил за бонусом (почему-то), а из-за этого радиоведущие начали спиваться. Приходилось отбирать)))
  •