РРС Малиновка

Автор admin, Липень 07, 2018, 18:35:09

Попередня тема - Наступна тема

admin

РОЗПОРЯДЖЕННЯ 18.01.2017 № 21/А-2017
[/color][/size]Про надання земельної ділянки державному підприємству «Одеський обласний радіотелевізійний передавальний центр» у постійне користування для розміщення та експлуатації об'єктів і споруд телекомунікацій за адресою: Одеська область, Іванівський район, Баранівська сільська рада,
комплекс будівель та споруд № 1 (за межами населених пунктів)

[/color][/size]
Відповідно до статті 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 17, 92, 122, 123, 125, 126 Земельного кодексу України, розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування державному підприємству «Одеський обласний радіотелевізійний передавальний центр» для розміщення та експлуатації об'єктів і споруд телекомунікацій за адресою: Одеська область, Іванівський район, Баранівська сільська рада, комплекс будівель та споруд № 1 (за межами населених пунктів), який розроблено товариством з обмеженою відповідальністю «Мірленд»:

[/color][/size]1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки
в постійне користування державному підприємству «Одеський обласний
радіотелевізійний передавальний центр» для розміщення та експлуатації
об'єктів і споруд телекомунікацій за адресою: Одеська область, Іванівський
район, Баранівська сільська рада, комплекс будівель та споруд № 1 (за
межами населених пунктів).

[/color][/size]2. Надати державному підприємству «Одеський обласний радіотелевізійний передавальний центр» в постійне користування земельну ділянку (кадастровий номер 5121880400:01:001:0415) загальною площею 2,1438 га для розміщення та експлуатації об'єктів і споруд телекомунікацій (землі промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення) за адресою: Одеська область, Іванівський район, Баранівська
сільська рада, комплекс будівель та споруд № 1 (за межами населених
пунктів).

[/color][/size]3. Державному підприємству «Одеський обласний радіотелевізійний передавальний центр»:
3.1. Виконувати обов'язки землекористувача згідно з вимогами статті 96 Земельного кодексу України.
3.2. Використовувати земельну ділянку з дотриманням вимог законодавства України та умов, викладених у висновках погоджувальних служб.
3.3. Здійснити відповідні заходи щодо оформлення прав на земельну ділянку відповідно до статей 125, 126 Земельного кодексу України.

[/color][/size]4. Виконання розпорядження контролюватиму особисто.
[/color][/size]Голова обласної державної адміністрації М.В.Степанов
  •