Вибори 2019

Автор Don_Andrey, Серпень 13, 2018, 09:26:39

Попередня тема - Наступна тема

kotenko.

Цитата: krasaffcheg від Вересень 29, 2018, 12:48:35
(Владимир Парасюк, в представлении не нуждается).

Як не нуждається? Містер high-kick з ноги  у вухо.
#наташанемішай
 •  

krasaffcheg

Цитата: kotenko. від Вересень 29, 2018, 19:06:36
Як не нуждається? Містер high-kick з ноги  у вухо.
Ну от, бачиш?! Не потребує.

everybody was kung fu fighting
https://coub.com/view/9a8v0
 •  

kotenko.

В Еспресо смачніший ракурс був.
#наташанемішай
 •  

pavlo_r

 •  

vital-fm

#19
krasaffcheg
+1
Де були Плюси, коли вимикали УМХ, Вєсті?
Причому не ймовірно, а через закінчення ліцензії.
Тоді їхня свобода слова не порушувалась, навпаки, висвітлювали, щоб себе потім жертвами виставити.
 •  

fmdxua

Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
 •  

kram2000

Цитата: Xottabi4 від Вересень 29, 2018, 00:20:24
Да ну, не пойдет Зеленский на выборы. Считайте моим мнением и прогнозом, но так и будет.

Та гендиректору холдингу "Мінуси" "Плюси" Олександру Ткаченку так і  хочеться, щоб Вакарчук (або Зеленський) пішли на вибори.
https://www.youtube.com/watch?v=aiOhO11HpkA&list=PLVuua2p4R2LdkltZ6NCKAgeYswx7IzBiZ&index=77&t=0s
 •  

kram2000

Ну, не лише мер Львова планує піти на вибори 31 березня 2019. Мер Глухова Мішель Терещенко (спадкоємець легендарної родини кінця ХІХ - початку ХХ ст) також бранує брати участь у парламентських перегонах.
https://censor.net.ua/news/3088977/mishel_tereschenko_slagaet_polnomochiya_mera_gluhova_i_budet_ballotirovatsya_v_prezidenty
 •  

pavlo_r

Далеко розігнався. Його навіть до виборів не допустять. Він набув українське громадянство тільки три роки тому
 •  

pavlo_r


У Наступного (Садіка) щось пішло не так :lol:
Але нічого, згодом собі намалюють потрібну кількість голосів в голосувалці

kram2000

Уже офіційно стало відомо, що "Самопоміч" об'єднується з "ДемАльянсом"  на парламентських і президентських виборах  2019 року. Думаю, що з такими керівниками їх може чекати крах.
Ефір UMN Романа Скрипіна за 10.10.2018
https://www.youtube.com/watch?v=uIYTkozXLy8
 •  

kram2000

Поки Зеленський і Вакарчук не можуть визначатися з тим, чи йти у політику чи ні, Анастасія Приходько вирішила влитись до партії "Батьківщина".
https://new.tvi.ua/articles/ushla-k-mamke.html
 •  

kram2000

 •  

kram2000

Цікавий допис я знайшов Віктора Андрусіва (у минулому - один із заступників Жебрівського на посаді ДонВЦА) про похід Зеленського на вибори.

https://www.facebook.com/victor.andrusiv/posts/10156831230584146
ЦитатаПро Зеленського

Оскільки НВ опублікувало повний треш, перекрутивши мої слова, я вирішив таки написати про свої зв'язки з Кварталом. Не очікував такого вчинку від НВ, хоча по правді я ще рік назад зробив висновок про безсовісність цієї редакції. Але ок, бізнес є бізнес.

Отже про Зеленського. Я не є політтехнологом Зеленського, не веду його кампанію, і тому подібне. У мене було кілька зустрічей з ним і з його командою. Такі зустрічі продовжують час від часу відбуватись. На цих зустрічах я присутній як експерт і директор аналітичного центру, разом з іншими експертами, і консультантами. Ми обговорюємо загальні речі, ділимося прогнозами ситуації і оцінками. Це все!

Чому Зеленський проводить такі зустрічі? Тому що політика для нього є новою сферою, і він спілкується з людьми, які в ній розбираються. Що я думаю про Зеленського за результатами таких зустрічей. Він розумний і слухає, не все сприймає, і це нормально, оскільки він лідер і вміє аналізувати. У нього колосальна інтуїція. Він вміє вловите важливе із наговореного. Я не знаю його планів, і його бачення виборчої кампанії. Можу сказати, що один з його базових підходів - відрізнятись. Він не любить нічого копіювати, особливо західні досвіди. Він вірить в свій креатив і креатив команди. Тому я схильний думати, що аналогів його виборчій кампанії не було і не буде.

Чи підтримав би я Зеленського на виборах? Це складне питання, але довго думаючи я дійшов висновку, що скоріше за все так. І мій аргумент наступний: ми повинні експериментувати. Всі "правильні" рішення, вибір меншого зла і тому подібне - завели нас туди де ми є. А це фактично дефолт і зовнішнє управління. Тому тільки якісь радикальні кроки можуть нам дати шанс.

Чому Зеленський, а не Вакарчук? Зеленський - успішний менеджер, він вміє організувати велику кількість людей. Він вміє йти на публічний конфлікт в питанні своїх цінностей, як це було з відео дістали. Так, він немає політичного досвіду, але вміти управляти малим чи великим, впершу чергу це про управління, а не розмір. Я точно знаю, що з ним буде більше шансів бути почутим для розумної частини суспільства, ніж з іншими. Вакарчук - одинак. Він не любить великі команди, не любить критику, не любить ризикувати тощо. Коли я вернуся з Донбасу, то потрапив на одну з розмов з ним, де він закликав всіх йти в політику, і щось міняти. Я сказав йому, що маю такий досвід, але нікому не раджу його отримувати. Він почав сперичатись зі мною, що я не повинен був йти, а триматись до кінця. На що я нагадав йому, що він колись склав мандат. Це надзвичайно заділо його нарцисизм і він розпсіхувався.

Про Бєню. Я нічого не знаю про стосунки Коломойського і Зеленського, окрім загальної інформації. Але навіть цього достатньо, щоб знати, що це Квартал робить 1+1 успішним каналом, а не навпаки. І, щоб думати, що Зеленський "ручний" Коломойського - треба жити в бункері.

А ще я переконаний, що Вакарчук нікуди не піде. Мало хто знає, але Демальянс просив його піти на вибори 2014 року. Він не пішов, тому що боявся програти. Це погані новини для НВ, які вже визначились зі своїм кандидатом, і вирішили помститись Зеленському за жарти над Вакарчуком.

Ну, як я сказав, бізнес є бізнес.

П.С. В вересні ми в УІМ опублікували заяву, що будь-яка фінансова співпраця з кимось з кандидатів - буде нами публічно задекларована. І попри те, що нас постійно звинувачують, то в роботі на Юлю, то на Петю, то на Авакова - ніяких фінансових стосунків з жодними з кандиадтів у нас немає. Окрім Сергія Тарути, який ще весною вирішив підтримати наше дослідження по Донбасу. І про це все ви зможете прочитати у фінансовому звіті, який ми опубілкуємо в лютому.

І тут стаття від Ліги та НВ
https://www.liga.net/politics/articles/ya-ne-shuchu-vladimir-zelenskiy-pridumal-izbiratelnyy-lozung
https://magazine.nv.ua/journal/3299-journal-no-42/sluha-iz-naroda.html

 •  

kram2000

А в цей час Бойко і Льовочкін об'єдналися з апртією "За життя". За це їх сьогодні вигнали з "Опозиційного блоку".
https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/lovochkin-i-bojko-objednalisja-z-rabinovichem-i-medvedchukom-za-tse-jikh-vikljuchili-z-fraktsiji-oppobloka-2508346.html
 •