Наш (2018-2022)

Автор Xottabi4, Жовтень 16, 2018, 22:59:05

Попередня тема - Наступна тема

Djundich

Ничего смешного нет. Вам не по душе эти телеканалы, не смотрите их.
Но тем не менее у них есть рейтинг, их смотрят.
Я тоже их смотрю.
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  
    Подякували за цей пост: GMB

kotenko.

Цитата: Djundich від Грудень 09, 2018, 14:41:29
Меня больше всего бесят двойные стандарты.

Я оці "двойные стандарты" найбільше чув по радіо Голос Росії.
#наташанемішай
  •  

Djundich

#77
Цитата: kotenko. від Грудень 09, 2018, 16:52:09
Я оці "двойные стандарты" найбільше чув по радіо Голос Росії.
Простите меня, но я его не слушал и не слушаю.

Я смотрю каналы: 112,  NewsONE а теперь еще и НАШ.
Кроме них я еще смотрю каналы: ТА3 Словацкий и ČT24 Чешский.

Простите за ОФФТОП. Но мне кажется что все те кто так негативно воспринимает канал НАШ и т.д., смотрят и слушают на много больше  все российские СМИ по типу Первый, Россия и т.д..
Я из их тв каналов смотрю только Наука 2.0, ТНТ, ТНТ+4, Супер, Чё и канал Ю.
На канале Ю смотрю тв программы СТБ, но на русском языке.

Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

kotenko.

Цитата: Djundich від Грудень 09, 2018, 17:04:52
Простите за ОФФТОП. Но мне кажется что все те кто так негативно воспринимает канал НАШ и т.д., смотрят и слушают на много больше  все российские СМИ по типу Первый, Россия и т.д..

А отут я з вами погоджусь, десь раніше це і писав. Краще якийсь гарний бойовик подивлюся чи спорт.
#наташанемішай
  •  

vital-fm

#79
krasaffcheg
Там по логотипу Фещук прокоментувала: Оскільки в заяві переоформлюється все, то регулятор, після оскарженого рішення 112-им, де їм переоформили ліцензію в певних пунктах, маючи негативну практику, не може на це піти. Подадуть нову заяву і переоформляться.
Розганяти зраду по плюсівськи видно теперішня тенденція для приваблювання глядача, мовляв, а що ж зробив канал, що зробив такого
слона на цій темі.
Djundich
Не обов'язково дивиться, ютуб канали і способи обходу блокувань ніхто не відміняв - так що слідкує в тому числі.
  •  

GMB

Цитата: Djundich від Грудень 09, 2018, 16:30:23
Ничего смешного нет. Вам не по душе эти телеканалы, не смотрите их.
Но тем не менее у них есть рейтинг, их смотрят.
Я тоже их смотрю.
а что не так разве? У нас куча всего антиукраинского, и как только это пытаются немного подвинуть - начинают вонять нужные люди на нужных каналах типа 112 и НьюзВан. Я их тоже раньше смотрел, но когда они начали немного теряться с реальностью и становится похожими на местные филиалы московских каналов, понял, что нужно завязывать. Тем более - в реальности сепаратизма очень хватает, что бы смотреть его еще по ТВ.
НАШ не смотрел толком, если честно, но судя по мордах там Мураева и Добкина даже не хочется это включать. Жаль, что их не выгнали.

а со 112 каналом их очередным дном оказался опрос  "достаточно ли спичек и соли у вас?" после введения положения. Ну или как-то так. За разведение паники в такое время вообще нужно чик-чик делать. При том, что паники особо и не было. Ну это так, мелочь.

и оффтоп это.
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •  

Иваныч

#81
Для виходу з ситуації треба повернути спочатку весь Максі ТВ ,а потім подати нову заяву на переоформлення ліцензії концепції програми та лого наприклад] ШАН,  у  вертикальному положені все одно читається, як  НАШ , можна взагалі назву у глядачів запитати , чи зробити  ВАШ КАНАЛ. Якщо їм просто потрібний розголос заради розголосу, то Вони клоуни-невдахи і крикуни. У любому випадку вихід є завжди.

BanderaTV

Не так все просто, як здається.
Для початку, треба покричати про приниження свободи слова, потім по-зображувати із себе мучеників. А можливо потім, *і то варіант малоймовірний* переоформлять ліцензію.
  •  

vital-fm

Иваныч
Нашо повертати максі?
Подали заяву на зміну концепції, а потім окрему по логотипу.
Он сіріус також став інформаційним без особливих проблем.
Не подадуть - будуть ловити позачергові перевірки.
Там ж у них є термін для усунення - хай вкладаються.
  •  

Qolo

В целом, не вижу проблемы в плане логотипа. Могли бы просто дописать какой-нибудь слоган под ним, а-ля "спільний телеканал", и на переоформление подаваться уже как "НАШ Спільний телеканал".
  •  

vital-fm

І, окрім одного гемороя, мати 2. ua music ще не забули? А Новини 24, що еспресо з них вийшло?
Хоча ідея хороша - вони б на цьому також могли б рейтингів підзаробити.
Якщо читають- хай користуються нашими порадами.
  •  

IANDROCOM

Цитата: Qolo від Грудень 10, 2018, 17:16:57
В целом, не вижу проблемы в плане логотипа. Могли бы просто дописать какой-нибудь слоган под ним, а-ля "спільний телеканал", и на переоформление подаваться уже как "НАШ Спільний телеканал".
Тут согласен
НО они уже нарушили (концепцию, и продолжают нарушать) и им отказали в переоформлении

А вообще есть подозрение что повещают до конца выборов (президентских или парламентских) и все  :bye:
Но это только подозрение (мое личное подозрение) 
  •  

krasaffcheg

Душуть... Ланет решил отключить в кабельной сети каналы NewsOne  и Макси (он же НАШ).

http://protv.ua/news/tv/z_0101_mereja_lanet_pripinya_translyatsyu_kanalv_newsone_ta_maks_tv_nash/
  •  

IANDROCOM

Воля теж відключила (дідусь каже)
Одним словом ДОПРИГАЛИСЯ
Тепер будуть сльози "ой нас відключили" "ой свободу слова давлять"  "ай-я-яй що творится " :pukan:
UPD: Уточнив у дідуся "МАКСІ-ТВ" (поки не переоформлять ліцензію він для мене особисто максі) на місці
а нюз-вану немає (як він сказав)
  •  

IANDROCOM

Побачив на їхньому ютуб-каналі таке "ноу-хау"

Якщо серйозно то це непоганий варіант АЛЕ нац. рада може (на мою думку) сказати що "текст максі-тв не буде видно і вас будуть плутати" хоча хто знає.
  •