Який період в історії СТБ був для Вас найуспішнішим??

Автор kram2000, Травень 25, 2019, 21:05:32

Попередня тема - Наступна тема

kram2000

Це буде останнє голосування щодо каналів "великої шістки" (канал "Україна" не в рахунок). Але тут будуть ті ж самі критерії, як і щодо попередніх каналів.
1) Контент (можете згадувати Ваші улюблені програми);
2) Ведучі (можете перераховувати ведучих як минулого, так і теперішнього СТБ);
3) Інформаційна політика каналу;
4) Дизайн каналу;
5) Ваше ставлення каналу в різні роки;
6) Ваш погляд на майбутнє каналу.
  •  

vital-fm

Біз tv любив дивитись на СТБ, хітпарад по неділях, ніби період правильний обрав.
  •  

Xottabi4

На самом деле деление не совсем верно. Стоило бы делить последние этапы на 2004-2009 и 2009-н.в. как период шоу. Пока проголосовал за 2004-2018, но вообще голосую за 2009-н.в. Почему? Потому что именно в это время канал обрел собственное лицо, развил собственные проекты и успешно продает их за рубеж. Смысл основного канала страны - не быть кинобудкой, какой был СТБ поначалу, а иметь собственное лицо, свои проекты, чтобы человек искал СТБ ради определенного проекта, который найдет только там. "Х-фактор", "Украина має талант", "Мастершеф", "Зважені" стали такими себе феноменами на нашем ТВ и успешно держались/держатся в эфире. Я не зритель этих передач, но они определили стиль канала и стали собственными брендами в Украине, породили большое количество отечественных звезд вроде Карпачёва, Матвеевой, Эктора Хименеса, Присяжнюка, многочисленных победителей разных шоу. Потому я за этот период.
  •  

kram2000

В цьому голосуванні перемагає період Віктора Пінчука під керівництвом Володимира Бородянського (який уже фактично минає).
  •  

IANDROCOM

Цитата: kram2000 від Червень 01, 2019, 15:45:04
В цьому голосуванні перемагає період Віктора Пінчука під керівництвом Володимира Бородянського (який уже фактично минає).
Уже минув
  •  

Nevidomyy

Для СТБ само собою найуспішніший період це 2008-2016. Мало того що взлетіли за рахунок талант-шоу, ще й були головним телевізійним генератором мемів ("Кохана ми вбиваємо дітей", "Хата на тата", і т.д). Останні роки побільшало повторів і астральщини, але це чисто суб'єктивний недолік.
  •