StarLightMedia (СТБ, ICTV/ICTV2, Новий, ОЦЕ, М1/М2)

Автор IANDROCOM, Червень 08, 2020, 04:31:22

Попередня тема - Наступна тема

velychko.op

Цитата: krasaffcheg від Травень 01, 2021, 16:17:51
Каналы StarLightMedia пропали у Ланета (в кабеле, IPTV и ОТТ).
поступово пропадуть всі канали медіагруп
 •  

kram2000

 •  

UzUA108

Сьогодні на СТБ зранку побачив горезвісне "Врятуйте нашу сім'ю", потім ішла (та йде) з 13 до 22 "Сліпа" (яка охопила ТРИ випуски "Вікон") :dash: под стулом Я розумію, "несподіваний" мовний закон, + міжсезоння, але невже у бібліотеці групи (ICTV, до речі, так само повтори старих програм вставляє хоч би фільм якийсь для різноманіття) не знайшлося якихось БІЛЬШИХ (напів)україномовних проєктів "чисто для галочки"? Там 10+ сезонів танцюють всі, талантів, чи x-фактора.

В Оце ТБ могли позичити :wink:

Не по темі, але я ще раніше помітив, що віднедавна єдина юридична особа виробляє новини СТБ і ICTV віднедавна ТОВ "СЛМ Новини" на замовлення ТОВ "Телеканал СТБ" (або) МК "ТРК (ICTV). Ну, тут, нічого дивного.
 •  

Xottabi4

Цитата: UzUA108 від Липень 23, 2021, 19:19:51
Там 10+ сезонів танцюють всі, талантів, чи x-фактора.
Они их уже и так по десять раз в прошлые годы повторили.  Другое дело, что могли бы повторить более старые и уже подзабытые свои шоу. Например, "Куб", там целых 5 сезонов, хорошее шоу. Или была такая передача с Горбуновым аж в 2006 году - "Вопросы для чемпионов", классическая викторина. Также могли бы и "Правила життя" прокрутить, их сейчас на К2 показывают. Да даже "Вокруг света" и "В поисках приключений" с Михаилом Кожуховым, пусть и продублированные. Интересные передачи, и это лишь то, что вспомнилось за пару секунд, а уж если в их архивах покопаться, то ой-ой-ой, всё лето можно зрителя удивлять.
 •  

kostyantyn

Цитата: UzUA108 від Липень 23, 2021, 19:19:51
Не по темі, але я ще раніше помітив, що віднедавна єдина юридична особа виробляє новини СТБ і ICTV віднедавна ТОВ "СЛМ Новини" на замовлення ТОВ "Телеканал СТБ" (або) МК "ТРК (ICTV). Ну, тут, нічого дивного.
Так в них була "Трансформація" - ось і об'єднали дві інфослужби в одну. ТОВ "СЛМ Новини" (в період "Трансформації" - Дивизіон "Новини"), серед іншого, ще займається "Гражданской обороной" и "Антизомби".
 •  
  Подякували за цей пост: UzUA108

BanderaTV

Цитата: Xottabi4 від Липень 23, 2021, 19:59:06
Интересные передачи, и это лишь то, что вспомнилось за пару секунд, а уж если в их архивах покопаться, то ой-ой-ой, всё лето можно зрителя удивлять.
Не тільки це, а ще й: В пошуках істини, Паралельний світ, куди ж без шарлатанів екстрасенсів, Неймовірні історії кохання...
 •  

UzUA108

#36
Цитата: BanderaTV від Липень 24, 2021, 00:31:42
Не тільки це, а ще й: В пошуках істини, Паралельний світ, куди ж без шарлатанів екстрасенсів, Неймовірні історії кохання...
Всім цим (крім екстрасенсів) давно активно користуються Мега, К2 і Сонце :mrgreen:

Ах, так, ще згадав, що Enter-фільм транслює "Мою правду" з СТБ
 •  

UzUA108

Випадково наткнувся на український (укр. актори, мова, потім ще перевірив) фільм "Буде страшно - посміхайся" на ОЦЕ ТБ (дивився пару секунд). Якби не факт, що цей фільм СТБ транслював далекого січня 2019, я б назвав це "найбільш оригінальним контентом за 4 роки існування каналу" :-) . Виявляється, що з цього тижня канал о 22:00 запустив лінійку старих і не дуже укр. фільмів SLM (хоча і з повтором :whistle: )

Ну, зважаючи на весь "шлаковий" контент "Оцього", це реально відносний крок уперед. Так гляди, і новини свої запустять "Новини Оцього Всього" :silly: почнуть ретранслювати з ictv і стб. Водночас, канал так стане нікому не непотрібною калькою ICTV Ukraine. :nea:
 •  

Xottabi4

Эксплуатация известных форматов продолжается. ICTV объявили о кастинге на "Кто хочет стать миллионером?", Новый грезит (и 99.9% скоро снимет) "Фортом Боярд". А Плюсы, если верить спешно удаленному сообщению ТГ-канала TVPOST, готовят возвращение "Последнего героя". Интересно, что Плюсы в нулевых долго и успешно эксплуатировали нынче перехваченный ICTV формат миллионера, а сами забрали адаптированный в 2013-м как раз ICTV "Survivor". Рокировка.
 •  

krasaffcheg

Плюсы и Форт Боярд в начале нулевых снимали
 •  

vital-fm

krasaffcheg
трішки не так, в 00 плюси показували французьку версію, а ближче до 10-их знімали свою адаптацію, сезон чи 2 - не пам'ятаю.
П.С. Всі дороги ведуть на плюси.
 •  

Radiostyle

#41
Вже 2004 го була своя версія де знімався нинішній президент
https://youtu.be/Hal7onS-1Cs

UzUA108

Стаття про програмні плани SLM на 22 рік.
Spoiler
Повертаються "Танцюють всі"
[close]
ЦитатаТак само тяглим є рішення медіагрупи повертати на екрани колись популярні форматні шоу. Достатньо було успішного перезапуску «Україна має талант», щоби StarLightMedia упевнено оголосила про курс на цілу серію форматних «камбеків».

Так, уже 29 листопада на ICTV вийде «Хто хоче стати мільйонером?» – його ведучим стане Станіслав Боклан.

Виконавча директорка ICTV Анастасія Штейнгауз: наступного року телеканал також покаже серіал про пригоди патрульних поліцейських на воді під назвою «Морська поліція. Чорноморськ», мінісеріал «Штурм» про українських спецпризначенців, гостросюжетний екшн із бандитськими розбірками «Круті міри», продовження серіалів «Дільничний з ДВРЗ», «Коп із минулого» і прем'єра «Гарячі копи». А «Ранок у великому місті» здивує віртуальною студією

На СТБ навесні 2022 року повернеться танцювальне шоу, його назву телеканал старанно приховує, але всі вперто здогадуються...

А восени глядачі телеканалу побачать оновлений «Х-фактор».

Виконавча директорка СТБ Людмила Семчук: телеканал уже знімає й четвертий сезон «Кріпосної»

На Новому каналі наступного року вийдуть «Форт Буаяр» та «На ножах».(1+1 did it!)

Виконавча директорка Нового каналу Ольга Задорожна: а ще навесні телеканал запускає лінійку комедійних серіалів (200 прем'єрних серій) під слоганом «Смійся по-новому» у слоті 18:00, який продовжиться і восени. А також диджитал-проєкти: веб-серіал, нове шоу на ютубі та серіал у тіктоку
 •  
  Подякували за цей пост: corazon

TV-Ukr

Цитата: UzUA108 від Листопад 15, 2021, 19:57:53
Повертаються "Танцюють всі"
Цікава назва. На ТРК Україна є "Співають всі", а на Плюсах взагалі " Танці з Марченкозірками".
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
 •  

Danevich

Шкода що презентації каналів не злили...
 •