Любешів

Автор admin, Червень 29, 2020, 15:46:36

Попередня тема - Наступна тема

admin

Швидше за все.
Хоча зараз криза, може передумали.
  •  

DrewUA

Сьогодні при скануванні діапазону (як завжди) наткнувся на нормальний прийом "Нового Радио" на 92.2 FM, яке ніколи там не приймалось...
Пізніше вияснилось що учора вночі в Пінську вони запустили мовлення (дізнався з їхніх соц. мереж).

admin

•  

vital-fm

FellDrew
93,6 теж приймається?
  •  

DrewUA

Цитата: vital-fm від Жовтень 30, 2020, 17:11:16
FellDrew
93,6 теж приймається?
Як не дивно, але зайшов прямо зараз щоб це написати, так, сьогодні з обіду при скані помітив що Юмор FM на 93.6 має хороший прийом. Зайшовши у їх соц. мережі побачив що справді сьогодні вони запустили мовлення у Пінську.
Доречі, на 87.5 з Бресту вже як тиждень вона майже не приймається... знизили потужність чи що.

DrewUA

Пройшов час спостережень, можна додати радіостанції які приймаються стабільно:
88.1 Радіо Культура
88.9 Українське Радіо
89.5 Юмор FM
91.5 Центр FM
100.0 Беларусское Радио
100.4 Радио Минск

P.S. Примітки: 88.1, 104.9 та 107.8 мають глухе звучання; 89.5, 103.2 - тихе звучання.

DrewUA

Сьогодні від ранку на Т2 не працює 49 канал 698 MHz (Мега - ПлюсПлюс). Причина невідома  :dunno:, всі інші частоти працюють.

DrewUA

З'явився прийом радіостанції "Легенды FM" з Пінську на 92.9. Сигнал стійкий.

admin

/BRIFIC/SpecialSection/GE84/GE84_306.pdf
у 102.6 стало 33 ДБв замість 27
  •  

DrewUA

Учора вимкнулось світло в усьому районі, і при скануванні FM випадково з'ясувалось, що при зникненні електроенергії трансляція на 98.5 зникла. Тобто ретрансом "християнського" Radio MV, піратським способом як я зрозумів у дуже дуже поганій якості, і іноді антиукраїнськими гаслами займається хтось з району. Питання що це приность особі вже протягом 7 років крім як витрат на електроенергію, а сигнал я скажу вам потужний, хоч за район виїдь видається ніби 100Вт. як наприклад передавач Українського Радіо, хоча я впепвнений стільки Вт. точно не буде.
Через годину при увімкненні електроенергії 98.5 увімкнулась і мовчала що підтверджує мої здогадки.

kotenko.

Цитата: DrewUA від Січень 31, 2022, 09:41:58
Тобто ретрансом "християнського" Radio MV, піратським способом...

Колеги
#наташанемішай
  •  

TV-Ukr

Цитата: DrewUA від Січень 31, 2022, 09:41:58
Тобто ретрансом "християнського" Radio MV, піратським способом як я зрозумів у дуже дуже поганій якості, і іноді антиукраїнськими гаслами займається хтось з району. Питання що це приность особі вже протягом 7 років крім як витрат на електроенергію
Може хтось фінансує. Не виключаю, що з Росії.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

DrewUA

Мовлення у Любешові так і не відновлено. Добре що регіоналки 12 Канал, Аверс та UA: Волинь працюють.

UPD: з 16 години відновлено мовлення MX-2 телеканалів ZOOM, Індиго TV, СТБ, ТЕТ, К2, Новий Канал, М1, Прямий.

DrewUA

Покрутив радіо у вечері, зараз особливо останній місяць хороший на тропо, і не зрозумів чому на 89.5 Українське Радіо  :-?. Думав тропо, пішов шукати таблицю але звідки мовить так і не знайшов. Сигнал не міцний, на 89.5 тут у нас приймається Юмор FM з білорусі, і тут незрозуміло... Чи то спеціально поставили так звану маломощну "заглушку" на цю частоту десь на кордоні, чи що (ну піратити УР, та ну, це найбільша мережа, нащо?).

DVB

Якщо тропо, то мабуть Культура з Полтави. Але якщо приймаєте постійно, то це щось місцеве.
  •