Українське супутникове мовлення

Автор Vova.UA, Жовтень 31, 2011, 22:05:27

Попередня тема - Наступна тема

velychko.op

Цитата: buv003 від Січень 09, 2015, 22:30:09
Amos 2 4w. National Geographic Channel Ukraine ушел с 10806 H , заменён тестовой картой.
а оператори Віасат і Екстра у себе замінили на Nat Geo Russia  :-( 
а прикро... деякі програми я памятаю були українською...

до речі я не дивився... але зараз як я розумію на діскавері , нат джео тощо вже не повинно бути реклами?
ну на діскавері юкрейн вона може і є
  •  

amk

National Geographic Channel Ukraine на 10806Н висів довший час, мабуть планували зробити повноцінний локалізований канал. Не склалося.
Після Disney Ukraine, MTV Ukraine, AXN Sci-Fi, а тепер ще й National Geographic Channel Ukraine, бачаться сумні перспективи приходу на наш ринок якісних локалізованих каналів.
  •  

vital-fm

mikhail
Чому не має бути місцевої реклами?
Дивились TLC, ніби була, завтра промоніторю.
  •  

Ігор

National Geographic Channel Ukraine працює на Екста тв, зараз іде програма українською.  :super:
  •  

velychko.op

ну так в Росії ж з 1 січня заборонена реклама на платних каналах, а у нас їх каналів достатньо
  •  

velychko.op

Цитата: Ігор від Січень 10, 2015, 00:37:58
National Geographic Channel Ukraine працює на Екста тв, зараз іде програма українською.  :super:
та ну .... хммм
  •  

Ігор

  •  

vital-fm

mikhail
За росію знаю, в TLC вставляють рекламу українською, ніби плюсівський сейлсхаус цим займається, може в інші теж будуть, або вже є - рідко дивлюсь.
  •  

Ігор

  •  

Ігор

  •  

Djundich

#1090
Я сегодня игрался с приемом 11646 H 7500, принимается он у нас в Закарпатии с качеством 70%, но есть одно НО  я не понимаю прикола. Чтобы принять этот транспондер, мне на поворотной антенне нужно сменить позицию с 4°W на 2,5°W, получается так как будто он идет не с Амоса :dunno: Что за фигня ??? По єтому то он и не принимается на трехглавую, так как там головка на мертва закреплена в позиции 4°W. На трехглавой если я настрою головку на транспондер  11646 H 7500, то у меня не принимаются тогда 10722, 10759 и 10806,  остальные не проверял.
Можно конечно усредненно настроить, чтбы принималось и то и другое, но на других явно упадет качество и при плохой погоде не будет приниматься, по этому я решил что без него могу обойтись, ведь из Львовских каналов у меня и так принимается ZIK.
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

velychko.op

та ЛЬвів-ТБ і УТР то не ті канали які треба... вчора в мене приймалося на 30%
  •  

tv-digest

#1092
Amos 2, 4.0°W 11419 Н 7500 появился пакет Укркосмос  дубль пакета.
  •  

tv-digest

#1093
Прохання перевірити В Західній Україні сигнал  каналу Амос 4W 11610 H 3600 3/4 ZIK TV  сигнал впав та коливається
  •  

Лех

#1094
Цитата: tv-digest від Січень 16, 2015, 17:15:02
Прохання перевірити В Західній Україні сигнал  каналу Амос 4W 11610 H 3600 3/4 ZIK TV  сигнал впав та коливається
так сигнал впав  але картинка  тримаеться :зараз: S-93%  Q-51%

А ось на 11419 Н 7500  пакет Укркосмос  S-100%  Q-49 % - сигнал час від часу "кубить".
  •