Українське супутникове мовлення

Автор Vova.UA, Жовтень 31, 2011, 22:05:27

Попередня тема - Наступна тема

Иваныч

Азерський супутник дешевий за ізраїльський Амос ?

admin

  •  

pavlo_r

Цитата: Иваныч від Квітень 22, 2015, 17:49:36
Азерський супутник дешевий за ізраїльський Амос ?
Цитата: admin від Квітень 22, 2015, 17:55:08
угу, згідно чуток
Та ні, вони мабуть спеціально вибрали пропозицію по-дорожче на незручній позиції.
  •  

admin

  •  

velychko.op

хто їх там дивитиметься цікаво
  •  

pavlo_r

Допустимо абоненти кабельних мереж з якими Громадське тепер може активно укладати угоди. Для технічної роздачі сигналу цей супутник підходить, а від перегляду простими смертними на свої тарілки Громадському ні холодно, ні тепло. Власники тазіків в телевимірюваннях (наскільки я знаю) не фігурують, отже теоретична їх присутність серед глядацької аудиторії не дуже сильний аргумент для рекламодавця.
  •  

Qolo

Говорят, что ТВі возобновил вещание на Амосе. Может кто-то скинуть скрин? :blush:
  •  

Qolo

  •  

Лех

  •  

velychko.op

Цитата: pavlo_r від Квітень 22, 2015, 21:15:30
Допустимо абоненти кабельних мереж з якими Громадське тепер може активно укладати угоди. Для технічної роздачі сигналу цей супутник підходить, а від перегляду простими смертними на свої тарілки Громадському ні холодно, ні тепло. Власники тазіків в телевимірюваннях (наскільки я знаю) не фігурують, отже теоретична їх присутність серед глядацької аудиторії не дуже сильний аргумент для рекламодавця.
ну так шоб бути у кабелі треба ліценізія НР

а ТВі зявився.... на тому самому місці яке Воля тримала ... і досі тримає для ХСпорту
  •  

pavlo_r

Цитата: mikhail від Квітень 23, 2015, 00:43:06
  ну так шоб бути у кабелі треба ліценізія НР
Теж вірно. Це я якось упустив. Думаю варто тоді зачекати, що буде далі. Наразі мовлення тестове - а там може й проліцензуються.

Цитата: mikhail від Квітень 23, 2015, 00:43:06
а ТВі зявився.... на тому самому місці яке Воля тримала ... і досі тримає для ХСпорту
У мене (IPTV) вернувся на старе місце. Крутять архівні програми. Текст «Разом до перемоги» накладається в деяких сюжетах
  •  

velychko.op

вирішили айс баккет челендж згадати
  •  

Qolo

4W / 11173 H 6666 - тестовый пакет Укркосмоса ушел

5E / 11766 H 27500 - вместо 2TV - висит матрас.
Кстати, а во Львове есть вещание?
  •  

pavlo_r

Цитата: Qolo від Квітень 28, 2015, 18:44:18
5E / 11766 H 27500 - вместо 2TV - висит матрас.
Кстати, а во Львове есть вещание?
IPTV: висить матрас, а на 57 ТВК... відновив мовлення канал НТА :dunno:

http://youtu.be/bXX0HYRmY2c
  •  

pavlo_r

  •