Українське супутникове мовлення

Автор Vova.UA, Жовтень 31, 2011, 22:05:27

Попередня тема - Наступна тема

Ігор

Цитата: mikhail від Лютий 22, 2020, 20:41:08
Я вже десь писав ще тут скажу.... Дурне ми зробили що привчили наших людей до халяви.... Хто тим людям винен що вони ті тарілки ставили.... І їх залізо дешеве і застаріле
.. Ну так Росія це використовує....
а я вважаю, що кодуватися потрібно було ще 10 років, зараз я не бачу майбутнє у супутникового ТБ. Інтернет його може знищити. Молодь купила андроїд приставки, хто не хоче платити продовжуть підключатися до Т2, частина все ж підключилася до платного ТБ.
Цитата: Ilya від Лютий 22, 2020, 21:26:00
Хоть не пользуюсь спутниковым ТВ, но скажу свое мнение. Кто подключился после 2014 года, то только ради российского ТВ.
я почав займатися установками антен у 2013 році, пік моїх установок якраз був після 2014, клієнти навпаки скаржилися на їх канали. Навіть сьогодні мене просили ставити Т2, бо російське ТБ дивитися неможливо.
  •  

velychko.op

Цитата: Ігор від Лютий 22, 2020, 22:45:29
а я вважаю, що кодуватися потрібно було ще 10 років, зараз я не бачу майбутнє у супутникового ТБ. Інтернет його може знищити. Молодь купила андроїд приставки, хто не хоче платити продовжуть підключатися до Т2, частина все ж підключилася до платного ТБ. я почав займатися установками антен у 2013 році, пік моїх установок якраз був після 2014, клієнти навпаки скаржилися на їх канали. Навіть сьогодні мене просили ставити Т2, бо російське ТБ дивитися неможливо.
як висновок треба мусово добудовувати ефірне телебачення. В мене супутник чесно кажучи чисто для спортивного принципу бо я цим цікавлюся... Так я піратським способом дивлюся польські канали але паралельно маю підписки на мегого і ютуб і піратство не схвалюю.а  Тюнери в 16-17 році на супутник я оновив....

Ну але у 80% всіх може і більше стоять якісь глобікі ортони і інше обладнання яке уже потрібно здавати в музей. Ну і вони ним не вміють користуватися. По перше не всі тюнери легкі у користуванні і настройці +постійні зміни параметрів які треба міняти самому.... А російські канали вони і 10 років тому були на тому самому місці..... Совпадєніє нє думаю... Міжнародні версії російських каналів наголошую постійно.... А зрадофілам до лампочки
  •  

Ігор

Найгірше, що вони ті глобіки навіть і не думають міняти. Хотя там і майже немає чого дивитися. Ще веселіша картина, коли стоїть він біля плазми на пів стіни. Їм радиш купити нормальний тюнер, а для них це ж дорого...
  •  

velychko.op

Цитата: Ігор від Лютий 23, 2020, 10:15:16
Найгірше, що вони ті глобіки навіть і не думають міняти. Хотя там і майже немає чого дивитися. Ще веселіша картина, коли стоїть він біля плазми на пів стіни. Їм радиш купити нормальний тюнер, а для них це ж дорого...
тєлік було не дорого
  •  

BanderaTV

Цитата: Ігор від Лютий 23, 2020, 10:15:16
Найгірше, що вони ті глобіки навіть і не думають міняти. Хотя там і майже немає чого дивитися. Ще веселіша картина, коли стоїть він біля плазми на пів стіни. Їм радиш купити нормальний тюнер, а для них це ж дорого...
Ну-ну дорого їм. Витратити 350-450 гривень, це дорого.
  •  

velychko.op

Цитата: BanderaTV від Лютий 23, 2020, 15:19:45
Ну-ну дорого їм. Витратити 350-450 гривень, це дорого.
я опенбокс за тисячу брав причому не один)) прості у користуванні
  •  

BanderaTV

Цитата: mikhail від Лютий 23, 2020, 21:12:15
я опенбокс за тисячу брав причому не один)) прості у користуванні
Я кажу про бюджетні ресивери. Щоб не було маніпуляцій що це дорого.
  •  

Djundich

Цитата: Ігор від Лютий 22, 2020, 22:45:29я почав займатися установками антен у 2013 році, пік моїх установок якраз був після 2014, клієнти навпаки скаржилися на їх канали. Навіть сьогодні мене просили ставити Т2, бо російське ТБ дивитися неможливо.
Я спутниковым занимаюсь с 2006 года, и скажу что в 2014 был бум установок горынычей именно для просмотра русских каналов. По ходу у вас просто клиентура специфическая. У меня только один человек попросил снять головку с Хотбирд.

Цитата: Ігор від Лютий 23, 2020, 10:15:16
Найгірше, що вони ті глобіки навіть і не думають міняти. Хотя там і майже немає чого дивитися. Ще веселіша картина, коли стоїть він біля плазми на пів стіни. Їм радиш купити нормальний тюнер, а для них це ж дорого...
Вот тут я соглашусь на все 100%. Я своим клиентам демонстрировал просмотр тех же SD каналов на ресивере через HDMI подключение.  У многих глобики просто переехали на кухни.  Я еще в 2013 предлагал GI универсальные на замену. На сегодня народ доволен, так как на одном ресивере продолжают смотреть уже в Т2 основные каналы, не почувствовав никакого изменения.
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

velychko.op

одним словом вирішив я дістати свій старий з шафи тюнер опенбокс х-800. і перевірити що він показує. ну увімкнув ... 60%  того що там було відскановано вже не показувало . думаю скину настройки і вбю ті частоти які наразі є робочі. і вийшло. на астрі 6 частот . на хотобірді уявіть аж 12. на амосі три ... і на 9е одна.... 36 не перевіряв... насканувало мені близько 200 позицій. відфільтрував кодовані канали і різні мпег-4 і вийшло близько 70 каналів.... це все .... список каналів просто жалюгідний на сьогодні. можу лише поспівчувати власникам всяких глобіків . виходом з ситуації і справді виходить є...
1. взагалі відмовитись від супутника поставити т2 або підключити інтернет якщо він є і дивитись яке небудь мегого . 
2. придбати новіший незалежний від операторів тюнер який підтримує S2 і HD а краще якщо шариш то 4к тюнер на андроїді. там можна і інтернет телебачення в придачу отримати . Але він набагато складніший від класичних опенів у настройці ....
3. придбати все ж тюнер операторський . там хоча б оператор самостійно буде налаштовувати вам канали. а фта канали в тому числі у хд якості теж будуть доступні

чому я це зробив .... чесно було цікаво подивитись наочно так як свої тюнери я пооновлював у році 2016-17.... букет рлосійських каналів теж не надто багатий. ПКВС , РТР Планета РОсія 24 НТВ Мир і ТНТ інтернешнл.... ну і всякі шкатулкі з рекламою для жителів німеччини російськомовних.... раша тудей. евроньюз російський . да і все ... з наших суспільне в бісс... новинні канали медвечуківські в тому числі . і так це загроза національній безпеці як там кажуть. а не треба було робити того що робили років 10 -15 тому .... і в попередні роки я звертав увагу на те які тюнери ставлять установщикі тим кому вішали тарілку....(чим подешевше) це навіть не опен х800 а ще гірше... і вони ними користуються і нині.... і трошки сарказму в кінці... відміняйте кодування вводьте мораторій)))))
  •  

Djundich

Я свой Оупенбокс Х=820 использую с модулем MPEG4 Neotion CI.
Который позволяет смотреть не кодированные каналы с сжатием MPEG4 на транспондерах DVD-S.
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

Qolo

Цитата: mikhail від Лютий 24, 2020, 19:26:32відфільтрував кодовані канали і різні мпег-4 і вийшло близько 70 каналів.... це все ....
Как-то мало у вас каналов выловило, если брать стандартный "Горыныч" на 4W/5E/13E в DVB-S/MPEG-2. Там около 250 должно выйти, без учета кодированного и MPEG-4.

С пропагандистским хламом, всякими русскоязычными и не совсем, включая англоязычные и азербайджанские/армянские - 90 каналов в "избранное" наскребти можно.
  •  

velychko.op

Ну кажу ж що повідсіював всякий хлам))
  •  

Ігор

Цитата: Djundich від Лютий 24, 2020, 09:24:37
Я спутниковым занимаюсь с 2006 года, и скажу что в 2014 был бум установок горынычей именно для просмотра русских каналов. По ходу у вас просто клиентура специфическая. У меня только один человек попросил снять головку с Хотбирд.
у нас немає кабельного телебачення, з якого вимкнули російські канали. Люди просто не хотіли дивитися аналог, тому ставили тарілки. Нічого специфічного не бачу. Заради російських було аж два замовлення, і тільки через те, що клієнти родом звідти.

А зараз ті, хто кричали, що будуть дивитися рашу, просять поставити Т2, бо їх канали дивитися неможливо.
  •  

Djundich

Понятное дело что в то время ставили спутниковое за ради качественного приема. У нас в Закарпатье с аналогом было все плохо по приему, ну в прочем как и с Т2. Но Т2 кто может принимать, тот может, а в большей части области приема тупо нет.
Вот и был один лишь вариант, это спутник.
Что касаемо раша тв, то на Хотбирде тупо нечего смотреть. Лично я довольствуюсь 31,5°; 75° и 90° градусами.
На сегодня открыто идет канал Наука 2.0 в HD качестве, мне он на много больше нравится в сравнении с нашим каналом Наука.
Что касаемо "любителей" раша тв, тут все гораздо банальнее. Люди просто привыкли к каналам и по этому просят установить способ просмотра их без абонплат (Т2). Да и многие почему-то рвутся за количеством каналов, хотя по факту их могут и вовсе не смотреть.
Но одно могу точно утверждать, после кодировки у наших медиа груп по убавилось зрителей. Я не замечаю аж такого массового рвения перехода на Хтра ТВ и Виасат. Люди просто не желают платить за ТВ. Да и как ту писалось уже, массово у людей глобики которые они смотрят на больших экранах с омерзительной картинкой.
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

UzUA108

1) «Обозреватель» планує запустити низку нових каналів
ЦитатаІнтернет-медіахолдинг «Обозреватель» планує запустити низку каналів, а саме: музичний MuzOboz, про здорове харчування FoodOboz та спортивний SportOboz. Президентом групи каналів став уже колишній генеральний продюсер Obozrevatel TV Андрекс Селіванов.

2) Українські загальнонаціональні канали повинні мати супутникові міжнародні версії – Потураєв
  •