ТРМ під час воєнного стану

Автор UzUA108, Лютий 24, 2022, 11:15:06

Попередня тема - Наступна тема

UzUA108

Відсьогодні Shakhtar TV (зведений брат МГУ) також долучився до марафону.

Тепер канали мовлять по 5 годин - додаткове підтвердження у статті Детектор Медіа. Короткий витяг зі статті: марафон об'єднав різних мовників як "телерадіодиво"

Питання: з якої студії виходили сьогодні Плюси? (вони вели марафон в обід). Деколи 1+1 медіа веде марафон як "ТСН" зі звичної їхньої студії і графікою. Тут - якась з видом на апаратну (може, імпровізована у сховищі?)


  •  

DrewUA

#91
Цитата: UzUA108 від Березень 07, 2022, 19:12:36
Питання: з якої студії виходили сьогодні Плюси? (вони вели марафон в обід). Деколи 1+1 медіа веде марафон як "ТСН" зі звичної їхньої студії і графікою. Тут - якась з видом на апаратну (може, імпровізована у сховищі?)
Здається мені що це студія телеканалу Аверс з якої вони вели новини, дуже схожа, хоча можу помилятись.

UPD: таки Аверс, просто логотип стягом завісили
Screenshot-2022-03-07-19-30-18" border="0
  •  
    Подякували за цей пост: Qolo, UzUA108

Qolo

Получается, что они выходят в эфир из Луцка?
  •  

UzUA108

Сніданок на Теті сьогодні виходив як завжди зі своєї студії.

Можливо, Плюси зробили перенесення деяких ресурсів для більшої "стабільності" чи безпеки ефіру (наприклад, щоб не мовити зі сховищ чи переривати марафон під час загрози у Києві). Хоча на Волині так само лунають сирени, тож неясно :dunno:...
  •  

mikhail

Цитата: UzUA108 від Березень 07, 2022, 20:00:30
Сніданок на Теті сьогодні виходив як завжди зі своєї студії.

Можливо, Плюси зробили перенесення деяких ресурсів для більшої "стабільності" чи безпеки ефіру (наприклад, щоб не мовити зі сховищ чи переривати марафон під час загрози у Києві). Хоча на Волині так само лунають сирени, тож неясно :dunno:...
не так часто як у Києві. Про студію у Луцьку я зразу зрозумів бо графіка аверсівська
  •  

0-0-0-0

#95
Цитата: UzUA108 від Березень 07, 2022, 20:00:30
Можливо, обили перенесення деяких ресурсів для більшої "стабільності" чи безпеки ефіру (наприклад, щоб не мовити зі сховищ чи переривати марафон під час загрози у Києві). Хоча на Волині так само лунають сирени, тож неясно.
На Волині ситуація не така критична, ніж у Києві. А от сирени лунають навіть у більш-менш спокійних регіонах. У Плюсів, про всяк випадок, ще є 9 канал (Дніпро) та Бесарабія ТБ (Одещина).

P. S. У СЛМ, МГУ та Суспільного теж є місцеві канали у регіонах - можливо візьмуть на замітку.
А у 24 каналу центральна студія у Львові.
  •  

IANDROCOM

Ну тут як би адмін просив не повідомляти хто-куди переїхав. (Хоча це і так видно, якщо трохи вдивитися в деталі)
  •  
    Подякували за цей пост: UzUA108

UzUA108

Цитата: IANDROCOM від Березень 08, 2022, 02:54:40
Ну тут як би адмін просив не повідомляти хто-куди переїхав. (Хоча це і так видно, якщо трохи вдивитися в деталі)
:censored: Тоді прошу вибачення за пильність)

До речі зараз Плюси ведуть марафон зі столиці (і зі звичною графікою ТСН). Барбір і Гринчук
  •  

mikhail

Цитата: UzUA108 від Березень 08, 2022, 19:53:31
:censored: Тоді прошу вибачення за пильність)

До речі зараз Плюси ведуть марафон зі столиці (і зі звичною графікою ТСН). Барбір і Гринчук
повітряної немає в Києві?
  •  

mikhail

І наробили купу дублів на супутнику. SD і HD
І ще й версії з російським і англійським перекладом
  •  

DrewUA

#100
Доречі як я зрозумів StarLightMedia частину марафону записує пепед тим як дати в етер. Видно що змонтовано + немає ніякої прямої інформації щодо тривог чи інших новин а тільки включення та сюжети, а от новини на початку години прямі.
Плюси, Інтер, РАДА та UA: Суспільне повністю працюють у прямому етері.
  •  

Coole

#101
Я не знаю, в от в Бердянську сидять люди, три дня там був дуже поганий зв'язок. Чєл пише що тільки російські канали працюють та зомбі-радіо про посівну та російський рівень комуналки. Та сама каритина  у Херсоні, Пологах, Мелітополі. В Маріуполі ситуація ще гірша, самі знаєте. Знайомим з бердянську прийшлось пояснювати як користуватись середніими хвилями, щоб послухати нормальне радіо в блокаді. В мене якось назріває само собою питання - а чому суспільне не агітує слухати УР-1 на СХ? Типу про це взагалі взагалі ніяк і ніде. При тому що це ну чи не найперше що треба було робити. Я трохи збентежений.

Вручну пояснюю знайомим що в умовах окупації робити щоб не втрачати зв'язок від світу. Зробив на швидку руку отаку шпаргалку, по деяким паблікам вкинув, люди наче побачили. Але як на мене все одно треба поширювати. Тож, якщо не складно - будь-ласка
  •  
    Подякували за цей пост: 0-0-0-0

vital-fm

Нажаль мобільні телефони без СХ, хіба суспільне в кризову безпеку в плеймаркеті додати, але там і інтернет не завжди є.
Ще варіант - якийсь безкоштовний короткий спільний мобільний номер.
  •  

Coole

Цитата: vital-fm від Березень 10, 2022, 18:09:53
Нажаль мобільні телефони без СХ, хіба суспільне в кризову безпеку в плеймаркеті додати, але там і інтернет не завжди є.
Ще варіант - якийсь безкоштовний короткий спільний мобільний номер.
Ну СХ це краще ніж те зомбі-радіо, або взагалі нічого. До того ж в майже всіх магнітолах в авто є СХ. Та і у кожного другого знайдеться приймач. Ви дуже песимістичні з приводу наявності приймачів як на мене.
  •  

vital-fm

Чому ж? Якщо є, і крізь різного роду завади, можна послухати - це прекрасно, я про випадки, якщо немає.
  •