ТРМ під час воєнного стану

Автор UzUA108, Лютий 24, 2022, 11:15:06

Попередня тема - Наступна тема

SatTVKR

#510
Цитата: Qolo від Травень 01, 2022, 19:44:11Заметил EPG на К2.
В программе - "уДачный проект", "Дача бородача". Но в эфире все еще идет марафон.
Вже знову з'явилося, але зараз в ефірі марафон.
  •  

Radioraptor

Кабмін виділив понад 150 млн гривень на блокування ворожого телерадіомовлення у прикордонних областях України

ЦитатаКабінет Міністрів України ухвалив рішення виділити з резервного фонду державного бюджету 152 млн гривень для блокування антиукраїнського телерадіомовлення у прикордонних областях країни.

Про це повідомляє «Економічна правда», у розпорядженні якої є таке рішення уряду.

За інформацією видання, кошти з резервного фонду виділили Держспецзв'язку з метою «розгортання мережі блокування антиукраїнського телерадіомовлення у прикордонних районах України із застосуванням комплексів вибіркового блокування сигналів радіоелектронних (телевізійних) засобів».

Комплекси з блокування телерадіосигналів з території Росії, Білорусі та невизнаного Придністров'я встановлять на 45 локаціях прикордонної зони дев'яти областей: Волинської, Рівненської, Житомирської, Київської, Чернігівської, Сумської, Харківської, Вінницької та Одеської.

За рахунок виділених урядом коштів будуть проплачені закупівля і встановлення комплексів блокування сигналів, а також їх експлуатація протягом наступних восьми місяців. Очікується, що комплекси запрацюють 1 травня 2024 року.

Раніше повідомлялося, що в січні 2024 року в Україні запустили державний мультиплекс МХ-7. Він дає змогу дивитися нові канали в цифровому ефірі. На відміну від тих чотирьох мультиплексів «Зеонбуду», які працюють із 2011 року, МХ-7 діє в метровому діапазоні. «Детектор медіа» підготував інструкцію про те, як під'єднатися до його перегляду та розширити кількість своїх каналів.

https://detector.media/infospace/article/223892/2024-03-07-kabmin-vydilyv-ponad-150-mln-gryven-na-blokuvannya-vorozhogo-teleradiomovlennya-u-prykordonnykh-oblastyakh-ukrainy/
  •  
    Подякували за цей пост: MrMaxx

MrMaxx

Нарешті. Давно треба прикрити російські пропагандистські рупори з "ПМР" на СХ 999 та 1413 кГц. 
Мій тг-канал: https://t.me/MrMaxxOdesa
  •  

vital-fm

Так там наче про це не йшлося, з фм би якось впоратись.
  •