Захарівка (екс Фрунзівка)

Автор Андрюха, Липень 10, 2012, 12:01:51

Попередня тема - Наступна тема

Андрюха

Хто може перевірити, чи відновило мовлення Разом Радіо у Фрунзівці. Вчора на Перець фм передавали звідти привіти.
  •  

admin

Як я зрозумів, перенос з Фрунзівкі до Котовська не дозволили
Розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «ТРК Кобзар», м. Київ (місцезнаходження: вул. П. Григоренка, 1/7, кв. 17, м. Київ, 02068; директор Андрій Станіславович Карпій), про переоформлення ліцензії на мовлення НР № 0839-м від 02.02.2009 (ефірне місцеве радіомовлення з використанням частоти 102,6 МГц у смт Фрунзівці, Р=0,1 кВт, загальний обсяг мовлення – 24 години на добу) у зв'язку зі зміною власників, складу керівних та наглядових органів, технічним переносом місцезнаходження передавача з                 смт Фрунзівки до с. Вестерничан Одеської обл. та зміною території розповсюдження програм, керуючись статтями 12, 24, 27, 31, 35 Закону України ,,Про телебачення і радіомовлення", статтями 18 та 24 Закону України ,,Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", враховуючи рішення Національної ради від 18.12.2013 № 2433 «Про затвердження форми ліцензії на мовлення», зареєстроване в Міністерстві юстиції України 13 січня 2014 року за № 41/24818, Національна рада

вирішила:
1. Задовольнити заяву Товариства з обмеженою відповідальністю                     «ТРК Кобзар», м. Київ, в частині зміни власників, складу керівних та наглядових органів та переоформити ліцензію на мовлення НР № 0839-м від 02.02.2009.
  •  

Андрюха

Цитата: admin від Жовтень 13, 2014, 14:45:06
Як я зрозумів, перенос з Фрунзівкі до Котовська не дозволили
Добре, що й не дозволили, бо окрім 102,6 в Фрунзівці  ФМ майже ніхто не слухає, незважаючи на те, що там є ще й УР-1. Багато хто слухає "по старинке" СВ, в основному Р.Вєсті  з Придністров'я на 1413 кГц та Р.Маяк -Одесса. Р. Маяк слухають менше, бо воно мовить нерегулярно, а ось Р. Вєсті мовить цілодобово, до того ж якість  прийому дуже висока, настільки висока, що його можна навіть послухати в перервах між гудками телефонуючи в села, що знаходяться на кордоні з Придністров'ям))))) ВВажаю правильним кроком те, що все так і залишили, бо якби частота перейшла Котовську, то приймати Перець Фм у Фрунзівці  було б дуже важко, і ніхто не старався б налаштовувати приймач на цю частоту. Всі  б і далі слухали Р. Вєсті, як і до цього слухали Голос Росії
  •  

Андрюха

Цитата: mikhail від Листопад 06, 2014, 19:52:00
а шо там так у Фрунзівці і Котовську на Вести запали?
За Котовськ не скажу, а ось за Фрунзівку можу - тому що її там краще за все чути. В УР-1 на 549 кГц звук тихіший, ніж на Р. Вести,  Маяк теж поганенько чути. А людям на городі багато й не треба - головне, щоб щось говорило. Перше, на що потрапляєш з гарною якістю звуку - це Р. Вести, так й зостаються на ньому і слухають. А головне, як багато хто думає, так це те, що це російська станція мовить - а отже вона більш правдиво висвітлює інформацію про події в Україні. Селище україномовне, але в деяких(не в більшості) мізки промиті прокремлевською пропагандою, і було прикро слухати те, що Путін правильно й зробив, що забрав Крим собі, бо з України нічого не буде. Свою "лепту" в це справу вкладає, ще те, що більшість населення це категорія "30+", які звикли до російських ЗМІ і те, що в багатьох є родичі в Придністров'ї. Принаймні така ситуація була влітку. Може зараз щось і змінилося. Але я думаю не на багато, бо коли сам малим був, та слухав лише Международное  Русское Радио, так як воно було единою станцією в селищі, де можна було послухати сучасну музику просто включивши радіо, не прикручувавши його до дерева, щоб зловити якусь "шиплячу" радіостанцію з Котовська або ще звідкісь)))) Та в дитинстві я не розумів, що то була звичайнісіньська політична пропаганда, яка під прикриттям музики робила свою справу. І якби я не переїхав до міста навчатися, то мабуть і дотепер думав би, що існують бандерівці, які їдять дітей))))))
  •  

Андрій

102,6 у Фрунзівці не працює, несуча відсутня, а ось УР-1 на 102,1 скоріше за все мовить цілодобово, так як впродовж декількох днів спостерігав мовлення після 1:00. Маяк на 765 кГц впродовж 3 останніх днів вмикав в різний час, трансляцію не спостерігав, мабуть знову тимчасово не працює.
  •  

bsa74

В понидельник 1.02 работало. 3атем следующие дни неработало. Проинформировал пофакту.
  •  

admin

Цитата: Андрій від Лютий 06, 2016, 15:38:35
102,6 у Фрунзівці не працює, несуча відсутня, а ось УР-1 на 102,1 скоріше за все мовить цілодобово, так як впродовж декількох днів спостерігав мовлення після 1:00. Маяк на 765 кГц впродовж 3 останніх днів вмикав в різний час, трансляцію не спостерігав, мабуть знову тимчасово не працює.
а відколи 102.6 не працює?
  •  

Андрій

Цитата: admin від Лютий 06, 2016, 15:49:52
а відколи 102.6 не працює?
Не знаю, знаходжусь тут вже тиждень, всі дні не працювало. Зі знайомих, хто регулярно слухає радіо залишилася лише бабуся, але вона слухає лише УР-1
  •  

Андрій

Цитата: admin від Квітень 12, 2022, 20:43:58
та тут радіти треба що на Одесщині раді Променю)
А ведь было время, когда и Променю радовались в нашей области, по крайней мере в нашем поселке Захаровка (Фрунзовка). Помню в детстве, в начале 2000-х, когда на FM у нас ничего не ловилось, а почти у каждого в доме стояла однопрограммная радиоточка, вещавшая УР-1,  которую слушали только бабушки, то бывало, что вместо УР-1 включали Промінь, вот тогда радости были полные штаны, мы хоть как-то могли слушать музыку по радио практически весь день, а не только на кассетах, которые были изучены напамять, и что немаловажно там звучала новая украинская музыка по типу Билык и Могилевской, которая нам тоже нравилась не меньше, чем российская. Но, к сожалению это была редкость, на СВ вещание Променя было мягко говоря непостоянным, а с появлением  Радио Маяк Одесса и Русского Международного Радио про него уже все забыли, да и к тому времени формат его уже поменялся, и стал не таким интересным. Думаю в таком виде, котором он есть сейчас, его запустили бы у нас в FM, то его бы слушали. Тем более на 102,6 в плане стоит Радио Одесса,  которое уже больше, чем год так и не начало вещание. И исходя из нынешних реалий эту частоту могли б отдать под Промінь
  •  

Андрій

Цитата: vital-fm від Квітень 13, 2022, 10:16:59
Спробуйте підкинути ідею НР чи суспільному - може пройде.
Идея хорошая, но думаю вряд ли пройдет, что-то подсказывает, что всё как обычно упрется в бюрократию. Было б неплохо, если б это Радио Одесса запустилось и ретранслировало Промінь. Вспомнилось мне, что Промінь вещал на какой-то из частот, то ли на 102,1 то ли на на 102,6 в какой-то период из годов осень-зима 2008-2010 еще до того, как появилось Перец FM. В тот момент приезжал домой на выходные, когда учился и длительность вещания не знаю. Возможно это было, когда тестили 102,1, а возможно когда УР-1 перешло уже на 102,1, а 102,6 оставили Променю. В общем дело было давно, и вспомнить точно не могу, но точно помню, что Промінь был
  •  

vital-fm

Легше запустити щось на частоті, де, теоретично може бути присутнім обладнання на вежі. В Т2 запустили.
Доречі, може є чим доповнити
сторінку
Якість мовлення чи регіональні відрізки на УР ось пишуть в 12:40 та 17:40.
Може по історії мовлення.
  •  

Андрій

Да, вот вчера прочитал, что есть региональные врезки на УР-1, сегодня хотел как раз проверить и отписаться.
По поводу истории, то добавить пока ничего не могу, может что-то вспомниться, и напишу. Единственное из неместного, что раньше принималось по ТВ в 90-х-00-х, так это Молдова 1 на 3 ТВК из Страшен, не хуже местных каналов, а иногда даже и лучше, хотя до ретранслятора около 200м и ТВ ПМР на 5 или 6 ТВК, но последний хорошо принимался во время осадков и при тропо В таблице написано, что есть прием Т2 в поселке, но  это под вопросом, так как еще во времена, когда раздавали бесплатные приемники, то люди жаловались, что ничего не принимается. Возможно в каких-то частях и есть прием, так как местность рельефная, но проверить не могу, нет оборудования, да и сомневаюсь, что у кого-то есть. Есть кабельное, спутниковое, интернет и заморачиваться Т2 никто не хочет. Если б на нашем ретрансляторе запустили, то может кого-то и заинтересовало. Также проверю по возможности прием УР-1 из Вестерничан и Великой Михайловки, потому что даже на возвышенности в определенном месте на телефон не принимается.
  •  

admin

#12
Цитата: Андрій від Квітень 14, 2022, 12:02:35, то люди жаловались, что ничего не принимается.
....
потому что даже на возвышенности в определенном месте на телефон не принимается.
правила приёма, особенно "Стандартные параметры"
https://forum.ukrtvr.org/index.php?action=rules
кстати гарнитура телефона так себе показатель... так можно было даже добратся до того что в моём родном Ирпене не было приёма из Киева
  •  

Андрій

#13
Цитата: admin від Квітень 14, 2022, 12:39:24
правила приёма, особенно "Стандартные параметры"
https://forum.ukrtvr.org/index.php?action=rules
кстати гарнитура телефона так себе показатель... так можно было даже добратся до того что в моём родном Ирпене не было приёма из Киева
Да, я с вами полностью согласен, что телефон не показатель, но для сравнения, если в каком-то месте на телефон ловится, то тогда можна с уверенностью говорить, что на более мощные приемники приниматься будет точно, убирать из таблицы я не призываю. А на счет Т2, то из тех же Вестерничан в период аналога на антенну с усилителем принимались каналы на 3 максимум и то не везде, хотя с Великой Михайловки в некоторых районах каналы принимались намного лучше, на 4 -4+ в зависимости от канала, даже без усилителя, на внешнюю антенну не самодельную. К примеру там, где я живу, то на 27 ТВК проще было принять Первый канал в Молдове, чем 5 канал с Великой Михайловки, а в другой части было ровно наоборот. Сам поселок находится, как говорят "в яме" с рельефной поверхностью, с двух сторон высокие холмы, и стоит только выехать за черту населенного пункта +/-  1-2 км вверх, то там уже принимаются и молдавские станции и украинские , и думаю то же Т2 будет отлично идти, но в самом поселке это трудно поймать. К чему это я все пишу: может напротив приема в таблице написать либо "прием в некоторой части" либо "слабый сигнал"?
По поводу местных врезок УР-1, то с 12:40 на 102,1 их не было, через пару минут решил сверить с тем, что идет на стриме
UA: УР Одеса, и он отличался, так как в интернете звучал сигнал воздушной тревоги по области, а на 102,1 его не было. После завершения сигнала воздушной тревоги в интернете пошел киевский эфир. На 102,1 звук стерео.
  •  

Evgeniy_SM

Возможно, по какой-то причине сигнал сейчас берут со спутника.
  •