Ізмаїл

Автор Scorpionsky, Квітень 27, 2013, 01:16:43

Попередня тема - Наступна тема

admin

 •  

admin

МХ-7 тестується?
 •  

koval

Цитата: admin від Червень 03, 2023, 19:32:00МХ-7 тестується?

Так, тестується Ізмаїл, Рені, Болград, 8 ТВК
 •  
  Подякували за цей пост: admin, corazon

admin

 •  

koval

Цитата: admin від Червень 06, 2023, 13:46:07а Кам'янське?

аналогічно тестується
 •  
  Подякували за цей пост: admin, corazon

GAS

На 95.4 тиша, немає "FM 1 Перше радіо". На 97.5 християнське радіо
 •  
  Подякували за цей пост: Denis05ua

0-0-0-0

Радіо MV (не плутати з NV)?
 •  

GAS

#112
Radio Miami на 107.1 скоріше за все мовить з меншою, ніж 1 кВт, потужністю, бо вже в с. Броска (а це фактично передмістя Ізмаїлу) немає прийому. Пам'ятаю, наприкінці 90-х та на початку/середині 2000-х, коли в Ізмаїлі на 107.1 було Радіо Санна, в Рені його можна було спіймати на приймач у звичайному китайському двокасетнику (на 3-му поверсі), якщо вдало розташувати магнітофон та антену на ньому.

Трохи краще із Перцем на 104.1 - ловить ще пару кілометрів від Ізмаїлу, теж можна було б подумати, що мовить із потужністю, меншою за заявлені 0.5 кВт (у порівнянні з П'ятницею 92.2 та "FM 1 Перше Радіо" 95.4, які на 0.25 кВт впевнено приймають чи не до самого Рені), але я так розумію, що тут висота антени передавача відіграє важливу роль, і в Перця в Ізмаїлі вона встановлена на 5-поверхівці міської адміністрації (тоді як в інших - на телевежі)

 •  

koval

Цитата: GAS від Квітень 03, 2024, 23:30:09Radio Miami на 107.1 скоріше за все мовить з меншою, ніж 1 кВт, потужністю, бо вже в с. Броска (а це фактично передмістя Ізмаїлу) немає прийому. Пам'ятаю, наприкінці 90-х та на початку/середині 2000-х, коли в Ізмаїлі на 107.1 було Радіо Санна, в Рені його можна було спіймати на приймач у звичайному китайському двокасетнику (на 3-му поверсі), якщо вдало розташувати магнітофон та антену на ньому.

Трохи краще із Перцем на 104.1 - ловить ще пару кілометрів від Ізмаїлу, теж можна було б подумати, що мовить із потужністю, меншою за заявлені 0.5 кВт (у порівнянні з П'ятницею 92.2 та "FM 1 Перше Радіо" 95.4, які на 0.25 кВт впевнено приймають чи не до самого Рені), але я так розумію, що тут висота антени передавача відіграє важливу роль, і в Перця в Ізмаїлі вона встановлена на 5-поверхівці міської адміністрації (тоді як в інших - на телевежі)

GAS, а ви вже подали документи на Конкурс для розвитку місцевих та регіональних мереж від 22/02/2024? Ваше рідне місто Рені, частота 102,3 мгц є в цьому конкурсі. З огляду на вашу не байдужість до питань радіомовлення в Придунав'ї ми б із задоволенням послухали Радіо Рені 2.0 від GAS . Ну і об'єктивно оцінили б якість роботи вашої радіостанції. Подавати заяви на участь у конкурсі можна до 25 квітня 2024 року (до 18:00). У вас є ще час зробити всі необхідні кроки та дії, щоб через кілька місяців вся спільнота одноголосно заявила: Радіо від GAS – найкраще радіо Придунав'я.
 •  

admin

koval, a насправді що там? економія по усім зрозумілим причинам? 107.1 на ООРТПЦ? чи теж на проспекті? Дякую
 •  

koval

Коли людина в темі, то в самому питанні вже є 100% відповіді. Так, економія з усіх зрозумілих причин. Плюс ліміти на електропостачання. Основний передавач 107,1 знаходиться на ООРТПЦ, але мовлення Radio Miami зараз тимчасово ведеться передавачем Просто Радіо на 107,1 з міськадміністрації на проспекті Незалежності. Наразі є позитивні зрушення щодо поступового відновлення технічного мовлення Одеської медіагрупи. Хоч і в урізаному вигляді, але все-таки це зрушення з мертвої точки. Це не може не радувати . Сподіваємось і економічна діяльність покращуватиметься, що дозволить повноцінно відновитися.
Пару думок щодо Рені. Хлопці, у вас є унікальний шанс взяти участь і перемогти у конкурсі Національної Ради на право користування каналом мовлення 102,3 у Рені на законних підставах. Більше такого шансу вам не представиться в найближчому майбутньому. Це однозначно. 20 днів , що залишилися , цілком достатньо щоб оформити весь пакет документів і подати його в НР . Ніхто з боку не прийде і не зробить за вас радіо. Та й ще таке, як вам хочеться. Тому - або ви, засукавши рукави, робите справу і жителі Рені вдячні вам безмірно, або ви продовжуєте жити спогадами совка і шукати недоліки в роботі інших мовників (державних і недержавних), проводячи якийсь недоречний моніторинг , та мріяти про піратське радіо
 •  
  Подякували за цей пост: admin

TV-Ukr

#116
Цитата: koval від Квітень 05, 2024, 14:31:31Хлопці, у вас є унікальний шанс взяти участь і перемогти у конкурсі Національної Ради на право користування каналом мовлення 102,3 у Рені на законних підставах. Більше такого шансу вам не представиться в найближчому майбутньому.
Справа навіть не в наявності вільних частот, а в тому, що потрібні гроші для сплати конкурсної гарантії та ліцензійного збору, купівлі передавача та АФУ й оренди місця для них, купівлі студійного обладнання й оплати електрики для його роботи та роботи передавача, і оплати працівників, які будуть обслуговувати це обладнання, а також створювати ID для станції, формувати плейлист, залучати рекламодавців тощо. Навіть для невеликої радіостанції з одним містом мовлення треба немало грошей, які непосильні для звичайної людини. Спочатку подумав, що це першоквітневий жарт, але 1 квітня було аж на початку тижня, та й така пропозиція лунає вже вдруге.

Квітень 05, 2024, 16:31:22
Цитата: koval від Квітень 05, 2024, 14:31:31Наразі є позитивні зрушення щодо поступового відновлення технічного мовлення Одеської медіагрупи. Хоч і в урізаному вигляді, але все-таки це зрушення з мертвої точки. Це не може не радувати . Сподіваємось і економічна діяльність покращуватиметься, що дозволить повноцінно відновитися.
Там ще закінчився термін дії ліцензії у Просто Радіо, і не факт, що її продовжать, бо його власник чекав приходу кацапів в Одесу в 2014 році, а також був помічений в інших проросійских діях.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
 •  
  Подякували за цей пост: GAS

vital-fm

TV-Ukr
Там вже 100,4 в Одесі будуть розглядати в четвер. ПО такій логіці можна було і Інтеру не продовжувати, плюси як плакались, але...
Рішення про відступ/розгляд заяви про продовження після закінчення ВС, ніхто не відміняв, тим паче компанія успішно вносила зміни на нещодавніх засіданнях.
Якщо холдинг на контакті з НР, то приписів і т.д. не мало б бути.
 •  

MrMaxx

vital-fm
Доречі, перевірте будь-ласка особисті повідомлення.
Мій тг-канал: https://t.me/MrMaxxOdesa
 •  

TV-Ukr

Цитата: vital-fm від Квітень 05, 2024, 16:58:13Рішення про відступ/розгляд заяви про продовження після закінчення ВС, ніхто не відміняв, тим паче компанія успішно вносила зміни на нещодавніх засіданнях.
Авторадіо і NRJ теоретично теж могли б відтермінувати продовження ліцензій до закінчення війни, але вони, мабуть, не захотіли працювати на пташиних правах, і згодом Авторадіо почало отримувати нові частоти, які залишаться і після війни.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
 •