Коломия (Дебеславці)

Автор pati, Вересень 29, 2022, 21:08:32

Попередня тема - Наступна тема

pati

ТРК НТК м.Коломия розпочало мовлення у цифрі Т2,  https://youtu.be/-NjyGM9vP68
 •  

admin

Розпочав роботу перший на Прикарпатті локальний мультиплекс

 
У селі Дебеславці Коломийського району Івано-Франківської області розпочав роботу перший на Прикарпатті локальний багатоканальний мультиплекс. Конкурс на мовлення у цьому мультиплексі відбувся 28 жовтня минулого року. Право мовити на 44-му ТВК здобули три компанії: ПП «Телерадіокомпанія «НТК» («НТК»), м. Коломия, ТОВ «ТРК 3-студія» («3 tv»), м. Івано-Франківськ, і ПП «Снятин» (студія телебачення) («С»), м. Снятин.

Цей мультиплекс був одним із прорахованих для того, щоб місцеві телекомпанії могли завершити перехід на цифрове мовлення.

Першою свої передачі у цифровому форматі запустила коломийська телекомпанія «НТК». Вона відповідно до умов ліцензії одночасно з початком цифрового мовлення вимкнула свій аналоговий передавач.

Упродовж тижня свою роботу в локальному мультиплексі на території Коломийського району розпочнуть також дві інші телекомпанії з Івано-Франківська та Снятина.

Місцеві мовники показують в ефірі власні передачі, а також транслюють марафон «Єдині новини».

До завершення 2022 року, як стверджує оператор телекомунікацій локальних мультиплексів Концерн радіомовлення, радіозв'язку та телебачення, розпочнуть роботу локальні телевізійні мультиплекси у містах Івано-Франківську, Калуші та Надвірній. Це значно збільшить територію покриття області цифровим сигналом і таким чином відбудеться повний і остаточний перехід Прикарпаття від аналогового до цифрового телемовлення.

https://www.nrada.gov.ua/rozpochav-robotu-pershyj-na-prykarpatti-lokalnyj-multypleks/
 •  

2006

Сяйво не транслює програми Свободи.
 •  
  Подякували за цей пост: admin

2006

Сьогодні 1 грудня, може відмітити мовлення 3 студії в Дебеславцях?
 •  

admin

Якщо хтось підтвердить.
 •  

pati

Дебеславці- мовлять НТК, Снятин, 3 студія,
 •  
  Подякували за цей пост: admin

pati

ПП «Снятин» (студія телебачення) («С»), м. Снятин припинила мовлення у місцевому мультиплексі до закінчення воєнного  стану.
 •  
  Подякували за цей пост: admin

2006

 •  
  Подякували за цей пост: admin