Ми-Україна [DVB-T2/супутник]

Автор 0-0-0-0, Вересень 09, 2022, 17:30:15

Попередня тема - Наступна тема

admin

ось нащо цитувати останнє повідомлення???
Доречі в телезі пишуть що вже є мовлення.
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

0-0-0-0

  •  
    Подякували за цей пост: corazon

admin


Qolo

  •  

Qolo

На Детекторе таки написали развернутую статейку о канале, и тех, кто может за ним стоять
https://detector.media/rinok/article/204636/2022-11-07-my-shosti-u-marafoni-yak-yuriy-sugak-ta-komanda-kolyshnoi-ukrainy-zapustyly-telekanal/

ЦитатаОдне з джерел «Детектора медіа» розповіло, що Ігор Петренко співпрацює з головою офісу президента Андрієм Єрмаком. Однак прессекретарка пана Єрмака Дарія Зарівна заперечила: «100% Ігор Петренко не співпрацює з Андрієм Єрмаком як політтехнолог і не залучений до команди його проєктів». Ми не раз звертались до пана Петренка по коментар, але поки що він не погоджується говорити з «Детектором медіа».
ЦитатаДиректорка з комунікацій СКМ Наталія Ємченка, реагуючи на чутки про зв'язок між компанією Ахметова та проєктом «Ми — Україна», озвучила цікавий факт: нібито продакшн працює у приміщенні, яке раніше належало каналу Медведчука. Відомо, що майно каналів Медведчука було конфісковане неназваним силовим відомством «на потреби оборони».
ЦитатаДеякі джерела кажуть, що новостворений канал може отримати (або вже отримав) ту техніку, яка належала 4 каналу.  Майно 4 каналу зрадника Олексія Ковальова (вже покійного), заарештоване за рішенням суду, отримало Держкіно. В Агентстві з розшуку та менеджменту активів натякнули, що Держкіно зможе «використовувати це майно в інформаційній війні проти ворога». Щоправда, тепер, коли Ковальов помер, а його активи перейдуть спадкоємцям, підстав утримувати це майно у держави нема, але за законами воєнного часу на це можуть і не зважити.
ЦитатаВ інсайдерських розмовах на ринку говорять про можливі схеми нібито фінансування з бюджету, зокрема через «Енергоатом». Однак жодних підтверджень цьому ми не знайшли.
  •  

BanderaTV

Додані супутникові параметри на сторінку каналу.
  •  

Oleg2008

Цитата: BanderaTV від Листопад 07, 2022, 21:42:19
Додані супутникові параметри на сторінку каналу.
Які параметри супутникового мовлення.
Слава Україні!
  •  

BanderaTV

Цитата: Oleg2008 від Листопад 07, 2022, 21:47:40
Які параметри супутникового мовлення.
Ті що співпадають з технічними параметрами пакетів Зеонбуд. Крім Т2-MI на супутниках мовлення відсутнє.
  •  

Marjan0506

От тут: "Astra 4A - 4.8°E    12073 H 30000 DVB-S2/8PSK    Astra 4A BSS European    MPEG-4    Multistream (stream 20), T2-MI"
його немає, це фейк новина. Я сканував дані параметри
  •  

BanderaTV

Цитата: Marjan0506 від Листопад 08, 2022, 02:00:55
От тут: "Astra 4A - 4.8°E    12073 H 30000 DVB-S2/8PSK    Astra 4A BSS European    MPEG-4    Multistream (stream 20), T2-MI"
його немає, це фейк новина. Я сканував дані параметри
Тобто вони туди його, ще не додали? Так чому ви про це не написали в сусідньому форумі?
  •  

admin

а як може бути загальнонац. мовлення у Т2 без T2-MI? я маю на увазі в оцій моделі.
  •  
    Подякували за цей пост: Ігор

sanyo

Я не зрозумів вони тільки тепер в марафоні працюють? на ютубі тепер з 16 години немає
  •  

Qolo

Цитата: admin від Листопад 08, 2022, 17:56:51
а як може бути загальнонац. мовлення у Т2 без T2-MI? я маю на увазі в оцій моделі.
С 9 градуса он вещает в T2MI
  •  
    Подякували за цей пост: admin

admin

ну ятр Астра це 100% резерв МХ-1 та МХ-2.
  •  

Qolo

студия из которой выходят в марафон

  •