МХ-7

Автор admin, Лютий 25, 2022, 16:01:38

Попередня тема - Наступна тема

verxo

#105
Лозова (Тернопіль) - 45км до вежі: якість 100%, інтенсивність 42-46%
Але !  Ох і нахімічили з сигналом.
Приставка (world vision t55) бачить канал СН06, частота 184500 - тільки коли в налаштуваннях вибрано "Італія/Іспанія/Німеччина" а коли "Україна" - не бачить.
Каналів тв і мультиплексу на СН06 пристака не читає :-(

P.S. Антена метрова (два ріжки).

fediv

Цитата: Rufius від Червень 03, 2023, 14:04:51В мене така антена, всі інші мультиплекси працюють, а цей ні, можливо не підходить антена для метрового мультиплексу?
Якщо в коробочці на антені у вас симетризатор, то незрозуміло, чому нема метрового прийому, а якщо підсилювач, то він може бути на дециметровий діапазон. Що там в коробочці ?
  •  

admin

#107
Ну так я ж не раз казав що частотний план не радянській.
Цитата: verxo від Червень 03, 2023, 14:32:49Лозова (Тернопіль) - 45км до вежі: якість 100%, інтенсивність 42-46%
Але !  Ох і нахімічили з сигналом.
Приставка (world vision t55) бачить канал СН06, частота 184500 - тільки коли в налаштуваннях вибрано "Італія/Іспанія/Німеччина" а коли "Україна" - не бачить.
Каналів тв і мультиплексу на СН06 пристака не читає :-(


Червень 03, 2023, 14:43:14
Навіть спеціальну таблицю зробив
https://ukrtvr.org/tvktbl
  •  

Rufius

Цитата: fediv від Червень 03, 2023, 14:41:30Якщо в коробочці на антені у вас симетризатор, то незрозуміло, чому нема метрового прийому, а якщо підсилювач, то він може бути на дециметровий діапазон. Що там в коробочці ?
Підсилювач, але і на один кабель нічого не приймає
  •  

Radio_2019

#109
Цитата: verxo від Червень 03, 2023, 14:32:49Лозова (Тернопіль) - 45км до вежі: якість 100%, інтенсивність 42-46%
Але !  Ох і нахімічили з сигналом.
Приставка (world vision t55) бачить канал СН06, частота 184500 - тільки коли в налаштуваннях вибрано "Італія/Іспанія/Німеччина" а коли "Україна" - не бачить.
Каналів тв і мультиплексу на СН06 пристака не читає :-(

P.S. Антена метрова (два ріжки).
В мене взагалі не приймається, навіть на польську "сітку"...
Слава Україні! Героям слава! 🇺🇦
  •  

agkvas

Якщо порівняти тестове мовлення зараз з тим що було у січні цього року, то зараз стало тільки гірше. Картинка періодично "зникає" або "перетворюється" на пікселі.
Показники "рівень/якість" у межах 80-90% постійно "стрибають".
Антена кімнатна, вежа у прямій видимісті.
  •  

DVB

Rufius, спробуйте в налаштуваннях тюнера, вибрати не Україну, а іншу країну Європи. Італія, Польща, Германія.
  •  

Bayraktar

Холми (Чернігівська область) - є мовлення тестове теж.
  •  
    Подякували за цей пост: admin, Ingvar

TV-Ukr

Цитата: fediv від Червень 03, 2023, 14:41:30Що там в коробочці ?
Ятр у коробочці на моїй антені, крім плати узгодження ще міститься фільтр, який заважає прийому МХ і нижнього ДМХ. Тому приймати МХ-7 на цю антену (CDMA-антена, яка раніше використовувалася для прийому Інтертелекому) - не варіант. Доведеться приймати на полячку, але для початку треба якось завести кабель від неї до будинку.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

admin

  •  
    Подякували за цей пост: corazon

TV-Ukr

Завів кабель і підключив до приймача. На жаль, нічого не ловиться, ні Зеонбуд, ні МХ-7. Думаю, що винен кабель, тоді як підсилювач у нормі. Бо коли крутив антену в бік передавача, то рівень сигналу був високий, а от якість - ні. Також можуть впливати не дуже велика висота підвісу та ненадійна зафіксованість антени.

Aschim

В Долині (ІФ обл.) МХ-7 працює. Ловлю на звичайну кімнанту антену, сигнал трохи кращий ніж в інших мультиплексах.

admin

  •  
    Подякували за цей пост: corazon

Ігор

#118
Сьогодні було три замовлення на Т2, два з них були поруч із вежею, там у двох клієнтів зник сигнал Т2, в одного допомагла заміна підсилювача і антену розвернув на Кагарлик, тоді сигнал МХ7 ослаб і можна дивитися, а в іншого після танців з бубном вирішили спробувати ще погратися з кабелем але вже в понеділок. Я задумався, чи не може бути так, що там завівся перевантажений підсилювач і він не дає приймати ДМХ? В протилежній частині Рокитного все добре, а тут дві проблеми одночасно з першого числа.
Ще один клієнт переїхав, і попросив зробити хоть що небуть аби не сумувати одному в хаті, у нього була тільки плазма, я взяв кусок проволоки вставив у телевізор, довелося вручну прописати частоту і прийняв. Це замовлення було у Синяві, але у нас тут майже скрізь є пряма видимість на вежу, тому дві стіни у хаті взагалі не завадили цьому тимчасовому рішенню. На днях встановлю йому антену і зроблю нормально.

Червень 03, 2023, 22:32:46
Туди, де я вчора хотів попасти не встиг, завтра буде свято,то поїду пограюся. Може щось цікаве виловлю.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon, DVB

admin

  •  
    Подякували за цей пост: corazon