МХ-7

Автор admin, Лютий 25, 2022, 16:01:38

Попередня тема - Наступна тема

DVB

Думаю, коефіцієнт підсилення старих передавальних антен аналогового ТБ, був вищий, ніж у тих, що зараз встановили для МХ-7. Ну і ще з часів запуску Зеонбуду, було помічено, що цифра йде слабше за аналог з тих самих веж при однакових потужностях.
  •  

admin

Я б сказав навпаки, особливо якщо порівнювати аналог на 5 або хоча 4)
Ну звісно якщо порівнювати на чорно-білий прийом на межі зриву....то аналог йде краще 
  •  

verxo

#182
Нарешті, Лозова (Тернопіль) - є ефір мх-7, 9 каналів.  184500KHz  7MHz смуга.
Щось налаштували як треба, і запрацювало на ту-ж антену дмв що приймає мультиплекси зеонбуда.
Оліїв, 40+км до вежі.  Якість 100%, сила 42%.

Хтось може моніторити Бережани ?  (там пів кіловата, антена 480м над рівнем моря).  7

Radio_2019

Тим часом в мене так і нічого немає ні на ДМВ, ні на універсальну антену... На жодному з телевізорів (обидва Ergo + один в бабусі - AKAI) не можу знайти ні налаштувань смуги, ні країни (є вибір країн лише в бабусі).

P.S. Пропоную для MX-7 в Тернополі виправити помітку з "тимчасове мовлення" на "тестове мовлення".
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦

EricX

Цитата: DVB від Червень 12, 2023, 10:08:51Так, схоже що в Івано-Франківську з МХ-7, щось не те.
Тим не менш, у самому Франківську сигнал кращий за той що в ДМХ(у Зеонбуда). Перевірено на 1/4 хвильовий(ДМХ)дротик, 3 приймача в різних частинах міста, кожен приблизно в 1.5км від вежі.
Від 80 до 100% по силі. 100% якість.
LG та uClan.
Дротики десь під кутом 45 градусів. Тому беруть будь-яку поляризацію.
  •  
    Подякували за цей пост: DVB, Roman3101

sergiy1103

Сумніваюсь, що на телевізорі LG ,чи тюнері uclan, можна щось судити про сигнал, де шкали його міряють в "попугаях". Це, що по шкалі якості показує більше, не означає, що сигнал кращий. Треба їхати за місто хоч на якусь віддаль, мінімум 10 км, що б оцінити сигнал. Ніяк не виберусь це зробити, сподіваюсь, що сьогодні зможу.
  •  
    Подякували за цей пост: Roman3101

digitalif

Цитата: DVB від Червень 12, 2023, 11:21:07Ну, там ще потрібно помоніторити, чи дійсно вертикальна полярізація. Якщо так, то це можливо якесь тимчасове рішення. Використовується якась стара антена, тому можливо і зменшили потужність.

Прохання не вигадувати, а читати уважно тему на попередніх сторінках. Написано ж: антена нова, поляризація вертикальна.
  •  
    Подякували за цей пост: Roman3101

DVB

digitalif, я не вигадую, а роблю припущення. Тому що рішенню з вертикальною полярізацією, важко знайти логічне пояснення.
  •  
    Подякували за цей пост: Roman3101

EricX

Інше питання, чому тільки у Івано-Франківську MX-7 у вертикальній поляризації?
  •  
    Подякували за цей пост: DVB, Roman3101

wasul76

#189
Цитата: EricX від Червень 13, 2023, 19:16:47Інше питання, чому тільки у Івано-Франківську MX-7 у вертикальній поляризації?
Так,дійсно,ні на полячку,ні на семиелементну антену,зловити,нічого,не вдалося,30 км,від Франківська,південний напрямок,у вказаній локації,Зеонбуд,приймається нормально

DVB

#190
Будуть купувати такі антени як на відео з Польщі. У них там теж виявляється різна полярізація.
https://shopdelta.eu/shirokolentova-antena-285-1221-60_l13_p10333.html?set_lang_id=10

sergiy1103

Виїхав південніше м.Івано-Франківська в точку 48.88450225689529, 24.610975659513468, вишку не видно, по google картах до вишки 8 км, антена на висоті балкону 2 поверху. Сигналу КРРТ немає ні в горизонтальній, ні у вертикальній поляризації, як я не крутив антену. На ту ж метрову антену сигнали Зеонбуду просто зашкалюють. Фото антени вже викладав в моєму пості в цій темі під номером 170. Таке враження, що передавач там не 1,1 кВт, а 10 вт. Перевірив сигнал на віддалі десь 3 км від вишки, сигнал є. В квартирі в м. Івано-Франківську сигнал теж є. Якась містика з цим МХ в м.Івано-Франківську. Хтось за межами Івано-Франківська приймає з м.Івано-Франківська МХ-7?

admin

Або мовлять з меншою потужністю або не змогли засинхронізувати ІВФ з іншими передавачами навколо.

DVB

sergiy1103, таке враження, що у них передавальна антена дуже низько. Що навіть 10 км не покриває. Або вона так встановлена, що якісь конструкції вежі, закривають деякі напрямки. І можливо саме той напрямок, в якому ви проводили моніторинг, закритий.

pati

#194
Я приймав MX-7 з Івано-Франківська на відстані 16 км і МХ-7 з Калуша на відстані 13 км. Прийом здійснювався на таку антену
 .
Саме в такій конфігурації ( МХ діапазон вертикальна поляризація, ДЦХ горизонтальна) без підсилювача.
 На наступній фотографії показано місце де змонтували антени для MX-7  у Івано-Франківську.