МХ-7

Автор admin, Лютий 25, 2022, 16:01:38

Попередня тема - Наступна тема

АДВ

Цитата: BanderaTV від Серпень 10, 2024, 02:08:15Він навіть і не починав мовлення на MX-7, тому "план".
Є сумніви, що взагалі почне.
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!

BanderaTV

Цитата: АДВ від Серпень 10, 2024, 12:34:30Є сумніви, що взагалі почне.
Я погоджуюся з тими, хто каже, що "Сонцю" не потрібні канали-дублікати, бо він й основний канал витягнути не може.

DVB

Цитата: VIKTOR від Серпень 10, 2024, 09:04:52на другий раз коли проводять конкурси  хай вони ставили умови, що з такої-то дати повинен вестись ефір.
Ну по законодавству, рік. А зараз, коли війна, то навіть Інтер не може раніше запуститись. А якщо НР почне вимагати швидше, то тоді ліцензіати почнуть задавати не зручні питання, чому Віженам можна тягнути гуму, а їм потрібно запускатись швидше. Та й не потрібно воно НР. Це Концерну потрібно.
Стосовно Сонця+, теж думаю, що в МХ-7 вини не будуть мовити. Або анулюють ліцензію, або будуть теж рік сидіти, якщо це, у їхньому випадку, можливо по законодавству.

admin

https://forum.ukrtvr.org/index.php?msg=170457
https://ukrtvr.org/mh/19
Може хтось знає чи є мовлення у Покровську, Куп'янську та Байраку?
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

velychko.op

А до коли оці віжни мають почати мовлення? Бо я вже забув коли вони отримували ліцензії
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

убийца эфира

Цитата: velychko.op від Серпень 11, 2024, 05:52:19А до коли оці віжни мають почати мовлення? Бо я вже забув коли вони отримували ліцензії
29 жовтня здається
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

avvkkk

Мабуть, було б непогано, якби Нацрада, видаючи дозволи на мовлення, якось обґрунтовувала свої рішення
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

admin

Якось вона і обґрунтовує, достатньо подивитися засідання.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

avvkkk

#413
Я маю на увазі, в підсумковому рішенні - друкованому чи в електронному.
Чи так теж є?
Бо слідкувати за "дєбатамі" НР немає ні часу, ні змоги
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

admin

Ні, такого немає, але це вже не "якось".
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

VIKTOR

Цитата: DVB від Серпень 10, 2024, 15:16:25Ну по законодавству, рік.

Цитата: убийца эфира від Серпень 11, 2024, 10:10:1429 жовтня здається
То ще трохи і вінжі погорять, якщо в ефір не вийдуть вчасно. Так потратились і тут на маєш.
🇺🇦
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

velychko.op

Ну то включать там якісь телемарафон да й все
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

DVB

Будуть тягнути до останнього дня, щоб не витрачати гроші. Або щось вигадають, щоб продовжити термін.
  •  
    Подякували за цей пост: Roman3101

АДВ

Цитата: velychko.op від Серпень 11, 2024, 19:50:20Ну то включать там якісь телемарафон да й все
Або як колись у Ахмєтова був канал з лого Кіноточка з архівних програм ТРК Україна.
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

0-0-0-0

Цитата: velychko.op від Серпень 11, 2024, 19:50:20Ну то включать там якісь телемарафон да й все
Або навіть до початку мовлення переоформлять Віжни на 2+2, ТЕТ чи ще щось з медіагрупи Плюсів, вже наявні "коломойні" ліцензії у Зеонівських мультиплексах анулюють, а на майбутній конкурс на звільнені місця знову зайдуть вже під новими юрособами. Всі ж розуміють, що ті Віжни створювалися лише з метою переписати 1+1 Медіа з "бородатої бабусі" на умовно чистих Пахольчука та Міщенко, правильно?
Подібне вже було, але в радіопросторі: ще у 2021 році ДП "Новий обрій" (юрособа "Радіо П'ятниця") виграло частоти у Дніпрі та Харкові як "Super Radio", а вже у 2022 навіть не розпочинаюси мовлення переоформили ці частоти на Авторадіо. І саме так почалася "реанімація" радіостанції Козлітіним і Ко: потім вже була купівля київської частоти, перемоги на конкурсах, повна відмова від ліцензій, записаних на Курченка і т.д.