МХ-7

Автор admin, Лютий 25, 2022, 16:01:38

Попередня тема - Наступна тема

BanderaTV

Цитата: vital-fm від Серпень 30, 2024, 22:09:39Може сонце+ на підході з вересня.
Я думаю, що він був потрібний, як резерв, для того щоб махнутися ліцензіями. Це до прикладу робив 1+1У+ (який відразу сказав, що це було саме так, щоб перейти в МХ-1).
  •  
    Подякували за цей пост: Roman3101

игорь88

Про Мегого Спорт конечно крутая новость, можно сказать сенсация. Если канал в такой версии так и будет вещать и со всеми трансляциями.
Хотел настроить для отца, но именно этот мультиплекс у меня не принимает, притом что был прием даже 50ти ватных местных каналов в 40 км от Днепра..
Оборудование: Tecsun pl 880. Правый берег Каменское/Днепродзержинск, на высокой точке города

vital-fm

Цитата: BanderaTV від Серпень 30, 2024, 22:13:21Я думаю, що він був потрібний, як резерв, для того щоб махнутися ліцензіями. Це до прикладу робив 1+1У+ (який відразу сказав, що це було саме так, щоб перейти в МХ-1).
Плюсам каналом більше, каналом меньше, а ці, може, будуть триматись за місце в МХ.
  •  
    Подякували за цей пост: Roman3101

DVB

Цитата: игорь88 від Серпень 30, 2024, 23:30:39но именно этот мультиплекс у меня не принимает, притом что был прием даже 50ти ватных местных каналов в 40 км от Днепра..
Если 40 км, то нужно уже антенну метрового диапазона.
  •  
    Подякували за цей пост: Roman3101

Roman3101

Цитата: vital-fm від Серпень 31, 2024, 09:01:02Плюсам каналом більше, каналом меньше, а ці, може, будуть триматись за місце в МХ.
Триматись за місце точно будуть,мають 1 рік для запуску мовлення. Якщо контент буде "а-ля"СТБ , тоді можливо і рейтинг буде в першій п'ятірці серед каналів МХ-7.
  •  

BanderaTV

Цитата: Roman3101 від Серпень 31, 2024, 16:41:37Триматись за місце точно будуть,мають 1 рік для запуску мовлення. Якщо контент буде "а-ля"СТБ , тоді можливо і рейтинг буде в першій п'ятірці серед каналів МХ-7.
Ви дійсно вважаєте, що канал який тримається на телемагазинах зможе фінансувати ще один?
  •  
    Подякували за цей пост: ZHEGAL

Roman3101

Цитата: BanderaTV від Серпень 31, 2024, 16:50:19Ви дійсно вважаєте, що канал який тримається на телемагазинах зможе фінансувати ще один?
Я написав про умови в майбутньому, коли буде закінчення війни , наплив рекламодавців, а також контент, якиий  має відповідати хоча б"аля" СТБ.
  •  

vital-fm

Цитата: Roman3101 від Серпень 31, 2024, 16:41:37мають 1 рік для запуску мовлення.
Оскільки вони вже запускались, для них це правило вже не діє, переписка з регулятором, припис і т.д.

sanyo

#473
Цитата: игорь88 від Серпень 30, 2024, 23:30:39Про Мегого Спорт конечно крутая новость, можно сказать сенсация. Если канал в такой версии так и будет вещать и со всеми трансляциями.
Хотел настроить для отца, но именно этот мультиплекс у меня не принимает, притом что был прием даже 50ти ватных местных каналов в 40 км от Днепра..
Думаю що всі цікаві трансляції будуть на платних канал..З прийомом в знайомих таж історія..Потрібна метровка..

velychko.op

На цьому тижні з цікавих трансляцій там сегунда))
  •  

игорь88

#475
Цитата: sanyo від Вересень 01, 2024, 14:43:36Думаю що всі цікаві трансляції будуть на платних канал..З прийомом в знайомих таж історія..Потрібна метровка..
Якраз всі цікаві матчі з Мегого там є в повторі. Що дуже добре.
Я сам дивлюся футбол уже багато років в повторі практично завжди.
Дивився антени на метрові хвилі - щось вони коштуют зовсім недешево. І це далеко не топові. Спробую прикрутити до антенни якісь подовжуючі елементи. Сама антенна встановлена не дуже правильно. Але всі дециметрові частоти приймає.
Оборудование: Tecsun pl 880. Правый берег Каменское/Днепродзержинск, на высокой точке города
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

velychko.op

Ну антени зараз впринципі задоволення вже не дешеве якщо ціну озвучувати в гривнях)
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

Roman3101

Цитата: Radio_2019 від Серпень 30, 2024, 12:39:14В MX-7 на останній позиції, яка прописується як "ТЕСТ12", з'явився телеканал "Мегого Спорт" в SD 576I, AAC. Цікаво) Мабуть, щось тестують.
Знову йде трансляція "Мегого Спорт" в SD 576І, AAC на позиції каналу під назвою "ТЕСТ12".

Roman3101

Цікава ситуація буде в цю суботу. Збірна України з футболу буде грати зі збірною Албанії. Дивився телепрограму передач на канал Мегого Спорт, чи буде трансляція матчу збірної. На жаль,в програмі передач трансляція відсутня. Матч збірної буде доступним тільки на ОТТ платформі Мегого по підписці на каналі Мегого Футбол1. Ось так, як кажуть в Америці - just,(only)business.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

Vova.UA

можливо будуть транслювати (як то часто буває) на регіональних каналах суспільного?
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •