МХ-7

Автор admin, Лютий 25, 2022, 16:01:38

Попередня тема - Наступна тема

0-0-0-0

На місцевих каналах Суспільного будуть лише трансляції Паралімпіади. Так само і на телеканалі Суспільне Спорт. Хоча, є ще сайт Суспільне Спорт та Радіо Промінь.
  •  
    Подякували за цей пост: Roman3101

ivannadtochiy2004

Який графік часу роботи 7-го мультиплексу цифрового телебачення?
  •  

DVB

ivannadtochiy2004, 24/7. Але якщо на об'єкті нема резервної лінії, генератора і цілодобового обслуговуючого персоналу, то все буде залежати від відключень світла.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

Oleg2008

На Мегого Спорт у MX-7 з'явився EPG.
Слава Україні!

ZHEGAL

Ще повідомляють що прописались "КВАРТАЛ" та "СВІТ+", які розпочнуть мовлення 1 листопада. І отут дуже смішно буде. Якщо "КВАРТАЛ" це зрозуміло, хоча й дивно, бо вони цей канал орієнтують ніби як платний. То "СВІТ+" це якщо не ОТТшний канал "Світ навиворіт+", то тоді що?

BanderaTV

А ось і Віжни проявилися😂

Oleg2008

А також прописався СОНЦЕ+ ТЕСТ поки що висить заставка.
Слава Україні!

ivannadtochiy2004

Цитата: ZHEGAL від Вересень 04, 2024, 10:55:21Ще повідомляють що прописались "КВАРТАЛ" та "СВІТ+", які розпочнуть мовлення 1 листопада. І отут дуже смішно буде. Якщо "КВАРТАЛ" це зрозуміло, хоча й дивно, бо вони цей канал орієнтують ніби як платний. То "СВІТ+" це якщо не ОТТшний канал "Світ навиворіт+", то тоді що?
Так в Україні є телеканал "Квартал TV"
  •  

BanderaTV

Цитата: ivannadtochiy2004 від Вересень 04, 2024, 11:18:16Так в Україні є телеканал "Квартал TV"
Дякую, кеп... Ми цього не знали
  •  

ivannadtochiy2004

Цитата: ZHEGAL від Вересень 04, 2024, 10:55:21Ще повідомляють що прописались "КВАРТАЛ" та "СВІТ+", які розпочнуть мовлення 1 листопада. І отут дуже смішно буде. Якщо "КВАРТАЛ" це зрозуміло, хоча й дивно, бо вони цей канал орієнтують ніби як платний. То "СВІТ+" це якщо не ОТТшний канал "Світ навиворіт+", то тоді що?
Нам пощастило, що "Квартал TV" розпочне мовлення і в 7-му мультиплексі цифрового телебачення. Я любитель "кварталівських" серіалів, таких як "Країна У", "Зірконавти", "Волонтери", "Якщо чесно" та інших
  •  

ZHEGAL

Цитата: ivannadtochiy2004 від Вересень 04, 2024, 11:21:37Я любитель "кварталівських" серіалів, таких як "Країна У", "Зірконавти", "Волонтери", "Якщо чесно" та інших
Я не розумію для чого ти про це пишеш і що тобі заважає ці серіали дивитися в принципі не по телевізору. Вибачте.
  •  

BanderaTV

Цитата: ivannadtochiy2004 від Вересень 04, 2024, 11:21:37Я любитель "кварталівських" серіалів, таких як "Країна У", "Зірконавти", "Волонтери", "Якщо чесно" та інших
Навіщо нам про це знати, щоб що?
  •  

ivannadtochiy2004

"Квартал TV" мовитиме у DVB-T2 на підставі тимчасового дозволу на період воєнного стану?
  •  

Oleg2008

Цитата: ivannadtochiy2004 від Вересень 04, 2024, 11:27:11"Квартал TV" мовитиме у DVB-T2 на підставі тимчасового дозволу на період воєнного стану?
Просто переоформлять юридині особи які ортимлали ліцензії минулого року і змінять логотипи у Нацраді.
Слава Україні!
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

avvkkk

Цитата: BanderaTV від Вересень 04, 2024, 11:02:01А ось і Віжни проявилися😂
цікаво... вони ж ніби як позиціонували себе як один для чоловічої аудиторії, другий - для жіночої. а тут, як на мене, і близько не те
  •