ТРМ у Вінницькій області

Автор kart, Вересень 27, 2011, 20:16:01

Попередня тема - Наступна тема

admin


Цитата: TV-Ukr від Серпень 29, 2021, 19:25:26
Чому регіоналки так люблять ретранслювати проросійські канали?
бабло  імхо
  •  
    Подякували за цей пост: TV-Ukr

TV-Ukr

На моїй пам'яті вже шість таких каналів: Відікон (ретранслював 112), ATV (NewsOne), Южная Волна (112), Здоров'я (Останній медведчуківський), МТВ+ (Наш), Вінничина (Наш).
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

vital-fm

НР "молодець", а могли б і непродовжити їм ліцензію свого часу.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

DVB

Цитата: TV-Ukr від Серпень 29, 2021, 19:25:26
Чому регіоналки так люблять ретранслювати проросійські канали?
Можливо, власники таких каналів, збирались анулювати ліцензію. Тому їм все одно. А так ще й можна грошенят рубанути на останок.
  •  

vital-fm

DVB
Так представник каналу і говорив, що ледве грошей на продовження наскріб, вони і перебиваються якимись такими ретрансляціями.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

admin

  •  

СОКІЛ

Цитата: admin від Січень 12, 2022, 20:46:24
Ну там і вежа одна з найбільших в Україні. Я колись робив мапу покриття і майже увесь МПодільський перекривався.
Звісно при стандартної 10 метрів над землею+ нормальна антена і тд
У Могилів-Подільському є дві вежі одна з них в с.Немія встановленна ще в СССР має дуже вигідне розташування з неї транслювалось аналогове телебаченення але чомусь у 2011 році встановили другу вежу для Т2 але смисл не бачу в цему понатикати веж і толку ноль )
  •  

admin

У Немії вежа Укртелекому, а нова КРРТ. Якщо буде якесь мовлення то з нової
  •  

admin

#338
Вінницька обл.

Впродовж року з різних причин припинили існування місцеві радіомовники у Хмільнику, Липовці, Тростянці, Шаргороді, Козятині, Жмеринці). Слід відзначити, що це найбільші втрати у радіопросторі області з часів ліквідації дротового мовлення і заміни його ефірним, яке відбулось у 2001-му році.
Південні райони Вінницької області являють собою прикордонну територію з Республікою Молдовою. Впродовж останніх років актуальною темою є наповнення інформаційного простору прикордонних регіонів контентом вітчизняного виробництва. Ця обставина зумовлена тим, що в згаданому інформаційному просторі фіксується присутність мовників іноземних держав, потужності яких можуть використовуватись для проведення  акцій на шкоду державним інтересам України. Зокрема, теле- та радіопрограми з  невизнаної самопроголошеної Придністровської Молдавської Республіки (Республіка Молдова) вільно поширюються на значну територію Гайсинського, Тульчинського та Могилів-Подільського районів Вінницької області. Like FM-Russkoe Radio, яке транслюється на частоті 106,3 МГц з м.Атаки (Республіка Молдова) за якістю сигналу перевершує вітчизняних мовників у м.Могилеві- Подільському. У молдовській багатоканальній ефірній цифровій мережі МХ-А у стандарті DVB-T2 (МPEG-4), що теоретично доступна на українських теренах, присутній телеканал «НТВ Молдова».
Національна рада ініціювала прорахунок додаткових радіочастот у населених пунктах Ямполі та Піщанці на українсько- молдовському кордоні.
Поліпшення ситуації у телепросторі прикордоння можна очікувати після того, як ТОВ «Зеонбуд» вибудує цифрові мультиплекси у Піщанці та Джугастрі, а Концерн РРТ в рамках мультиплексу МХ-7 розмістить передавачі у Могилеві-Подільському.
Влітку 2021 р. ПП «ТРК «Подільські комунікації» розпочало мовлення на частоті 100,1 МГц у с.Ободівці. Для повного виконання умов ліцензії компанії необхідно розпочати діяльність на частоті 106,7 МГц у смт.Липовці. Одночасно «Подільські комунікації» припинили мовлення на частотах 105,1 МГц в Ободівці та 107,5 МГц у Чечельнику, що потребує внесення відповідних змін до ліцензій.
Впродовж січня-лютого звітного року мали вийти в ефір місцеві мовники з Оратова та Гайсина, які одержали право мовити на FM-частотах у цих населених пунктах. Проте ситуація з пандемією та фактори, пов'язані з адміністративно-територіальною реформою, цьому завадили; станом на грудень 2021 р. компанії мовлення не розпочали. Аналогічна ситуація  з КО «Редакція Барського районного ефірного радіомовлення» (м.Бар), яка також не мовить в ефірі на підставі ліцензії, отриманої ще в грудні 2019 р. Щоправда тут планують розпочати діяльність вже на початку наступного року.
Найближчою перспективою розвитку радіомовлення Вінниччини є частоти у Вапнярці (оголошено конкурс), Барі, Козятині та Іллінцях (в процесі опрацювання).
Компанія «Місто над Бугом» (м.Вінниця) звернулась до Національної ради на предмет прорахунку частот у цілому ряді міст Вінницької області, а громада м.Іллінців очікує на завершення цього процесу, оскільки заявка на прорахунок була подана ще в 2018 році.

vital-fm

Так Тростянець ж конкурс виграв з променем. І приппинили ранкові відрізочники та нижній УКХ.
  •  

admin

звіт писав представник НР
  •  

vital-fm

В курсі. ...Такий представник.
  •  

MotoR4ikk

Насправді ситуація на півдні області ще критичніше ніж тут описано. В пакеті Т2 з Молдови працює не тільки НТВ, а ще і Перший російський і потужність сигналу в рази краще ніж зеонбуду. Т2 з Молдови чудово працюють навіть на малу кімнатну антену, а українські т2 ледве працюють на потужну зовнішню антену підняту на висоту 12м з підсилювачем, і все одно буває таке що сигнал як будто глушать на деяких mx.

По радіо Україна тут взагалі нічого не може запропонувати крім як УР-1. Зате з тої сторони Інтер ФМ, Хіт ФМ, Русское радіо, радіо рекорд, радіо пмр і це тільки ті які транслюються російською.
  •  
    Подякували за цей пост: DVB

admin

#343
звідки приймаєш наше Т2? здається тут хтось цікавився щодо прийому у МПодільському
  •  

vasyamp

Скоріш за все, мова йде про місто Могилів-Подільський, в самому місті реально сигнал сміймати тільки з Новодністровська і то не скрізь він ловиться, а стосовно сигналу дійсно його хтось глушить, років 3 назад сигнал на 60 и 64 каналах був нормальний, а тепер 64 канал взагалі перестав приєматися..
  •