ТРМ у Вінницькій області

Автор kart, Вересень 27, 2011, 20:16:01

Попередня тема - Наступна тема

admin

  •  
    Подякували за цей пост: UzUA108

vital-fm

Цитата: sen від Березень 16, 2022, 11:47:01
Невже вони думають що через те що не буде ефірного ТБ щось змінеться і їх будуть зустрічати квітами?
Де логіка???
Чи на росії так працює?
У питаннях одразу ж відповідь.
Орієнтуються на населення, яке не отримує інформацію з альтернативних джерел, може на якийсь елемент паніки.
У них ж свій відсоток глядачів та слухачів, та й той постійно знижується.
  •  

MotoR4ikk

Я думаю що це все має кілька цілей.
1. Підвищити рівень паніки серед населення.
2. Обмежити частково для людей отримання інформації (Хоча тут повний провал, так як зараз отримати інформацію можна з великої кількості джерел).
3. Завдати шкоди інфраструктурі, певно вони думали що вона зруйнується.
  •  

ass1995

Цитата: UzUA108 від Березень 16, 2022, 11:09:38
Якщо я правильно пам'ятаю, то найвища і найпотужніша вежа в Україні. На щастя, як можна зрозуміти, вежа стоїть.
Ну, вообще-то 3-я по высоте после Киева и Донецка (Донецк - это Украина). Но когда-то (в 1963-1973 годах) действительно была самым высоким вещательным объектом Украины.

Цитата: sen від Березень 16, 2022, 11:47:01
Мені от цікаво, вони бьют по вежам в Луцьку, Рівному, Житомирі та Вінниці, Києві. Це регіони де завжди відсоток прихильників русні був дуже низький, а зараз нульовий.
Витрачають на це дуже дорогі та обмежені ракеті.
Після цього частково чи повністю пропадає єфрне радіо та ТБ, але ж не з'являється іншого (вони ж не включають свою пропаганду замість нашого).
Невже вони думають що через те що не буде ефірного ТБ щось змінеться і їх будуть зустрічати квітами?
Де логіка???
Чи на росії так працює?
Они мыслят шаблонами своего населения, которое в основном только телевизор и смотрит. Им не понять, что в Украине большинство не смотрит телик вообще.

velychko.op

Якщо вони дивуються що у нас які не які дороги є....
  •  
    Подякували за цей пост: TV-Ukr

TV-Ukr

Місто над Бугом мовить на чатоті Руского радіо. Інфа з фейсбуку.

kram2000

 Повідомлення від редакції вінницької радіостанції "Місто над Бугом" 101.8FM! Відтепер слухайте МНБ на частоті 90.9 МГц (до початку повномасштабного російського вторгнення - частота Dance radio KISS FM - ред.). Нагадаємо: мовлення радіо "Місто над Бугом" на власній частоті - 101.8 МГц - було перерване після ракетної атаки на вінницьку телерадіовежу

Дєжерело: світ радіо
  •  
    Подякували за цей пост: Ігор

0-0-0-0

Цікаво, що у них за наповнення в FM? А то на Інтернет-потоці - музика.
  •  

kram2000

"Місто над Бугом" відновило роботу на своїй власній частоті 101,8 МГц.
  •  

MotoR4ikk

Відновилось мовлення Т2, всіх мультиплексів.
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

admin

#370
99.5   Могилів-Подільський не запрацювало?
105.8 Погребище?
  •  

admin

  •  

admin

ЦитатаЗ місцевих радіостанцій припинили мовлення ІРТА в Сєвєродонецьку, «Радіо клас!» в Ізюмі на Харківщині, Z в Житомирі, «Веселе ФМ» у Запорізькій області, «Говорить Рикове», «Іванівка ФМ» і «Лепетиха ФМ» на Херсонщині, «Ромен» у місті Ромни Сумської області, «Говорить Вовчанськ» із Харківської області, «Говорить Попасна», «Говорить Станиця Луганська», «Говорить Кремінна» з Луганської області, «Лада» з Вінницької області, «Маямі» та «Народне радіо» з Одеси,  Оnefm з Чернігова, «Формат» із Запоріжжя, «Азовська хвиля» з Бердянська, «Радіо Хіт» з Охтирки і «Добре радіо» з Тростянця.
Лада не мовить?
  •  

DVB

#373
В Баланівці на 100,1, точно працює. На інших частотах перевірити не можу, далеко і не добивають.
І працює повноцінно, навіть випуски новин є на початку години.
  •  
    Подякували за цей пост: admin

vital-fm

Мабуть проблема була у Вінниці, певний час інтернет мовлення 107,4 було відсутнім, але вже є.
  •