Авторадіо-Україна

Автор RadioS, Вересень 15, 2011, 20:15:16

Попередня тема - Наступна тема

kram2000

Не знаю, чи на радіостанції очікували, що не продовжать ліцензії, але працівники Авторадіо запустили додаток, завдяки якому можна слухати радіостанцію навіть у тих містах, де вже не працює Авторадіо. Єдина проблема: Не у всіх містах  є гарий 3G, щоб слухати в Інтернеті.
http://radioclub.ua/news/prilozhenie-avtoradio-ukraina-3638.html
  •  

sanyo

#121
Да не нужен 3G или 5G для радио.Лично меня вполне устраивает 2g и программа pcradio.Уже не первый год слушаю радио online в сети.В формате 32 aac вполне хорошее качество...можно выбрать выше битрейт.И это не реклама а совет...
  •  

admin

FM надо:) у меня в подземном гараже (-2 этаж) радиостанций ФМ штук 30 и обе сим карточки приём по нулям ;)
  •  

kram2000

#123
Цитата: sanyo від Жовтень 25, 2017, 12:02:47
Да не нужен 3G или 5G для радио.Лично меня вполне устраивает 2g и программа pcradio.Уже не первый год слушаю радио online в сети.В формате 32 aac вполне хорошее качество...можно выбрать выше битрейт.И это не реклама а совет...

Я встановив собі на телефон додаток Online Radio Box, завдяки якому я можу слухати радіостанції, які мовлять лише в Інтернеті або ті, які є в різених містах України, але не мовлять в Краматорську. Я особисто оцінюю роботу радіостанцій через цей додаток на 4+
  •  

Zheka

Цитата: sanyo від Жовтень 25, 2017, 12:02:47
Да не нужен 3G или 5G для радио.Лично меня вполне устраивает 2g и программа pcradio.Уже не первый год слушаю радио online в сети.В формате 32 aac вполне хорошее качество...можно выбрать выше битрейт.И это не реклама а совет...
В Плей маркете: Fizy для lifecell и Vodafone TV - ещё и трафик сниматься не будет
  •  

vital-fm

НР переносила питання щодо продовження ліцензії на частоти в Запоріжжі, Івано-Франківську та Павлограді.
Потім буде "П'ятниця", а потім Рівне та Луцьк.
  •  

kram2000

#126
Цитата: vital-fm від Жовтень 28, 2017, 00:47:58
НР переносила питання щодо продовження ліцензії на частоти в Запоріжжі, Івано-Франківську та Павлограді.
Потім буде "П'ятниця", а потім Рівне та Луцьк.

В наступному році стікає ліцензія на мовлення ще  і у "Волині"(Черкаси, Кривий Ріг та Миколаїв) та NRJ , чия ліцензія передбачає більшість міст(зокрема, і Київ)
Щодо Радіо Ватніца, з нетерпінням очікую позитивного та швидкого рішення суду по ній. Бо смак музреда цієї ФМ-ки  :nosuper: , як на мене
  •  

vital-fm

Доречі, що там з Полтавською 106,8?
Ніби мали переоформитись і продовжитись, але регулятор щось не спішить винести якесь рішення.
  •  

kram2000

#128
З моїх спостережень онлайн:

На Авторадіо вже нема блоку київської реклами. Вся реклама подається як загальнонаціональна. Новин по вихідних я не почув сьогодні.(а це - неділя). У 12::55 все ж таки почув випуск новин.

Якщо хтось знає, який ефір Авторадіо у будні дні, поділіться:)))
  •  

vetal-rock

Цитата: admin від Жовтень 22, 2017, 22:53:18
На мыло пришло: Авторадио в Херсоне , то работает, а то молчит. Постоянной трансляции нету.

Підтверджую: на частоті 105,6 МГц спостерігається шум ефіру -- Авторадіо припинило мовлення у Херсоні наприкінці жовтня.

  •  

kram2000

  •  

kram2000

Хтось знає, чого Авторадіо пероформлюється наступного тижня і на що???
  •  

vital-fm

Не воно одне, може знову хочуть змінити власника, а потім продовжитись.
  •  

kram2000

Так в держреєстрі власником "Довіри", Ретро залишається соратник Курченка Дмитро Крікберг.
  •  

vital-fm

Може яка редакційна рада/інші дрібні ліцензійні уточнення.
  •