ТРМ у ІВФ області

Автор Olek, Грудень 16, 2010, 18:50:35

Попередня тема - Наступна тема

pavlo_r

Цитата: "Severyn" post=21129Вежа/ретранслятор в смт. Ворохта, знаходиться на одній із довколишніх гір, точних координат в мене немає.
Працює на переприйом?  
  •  

admin

МОЖЕ це і є проміжний переприйом, а не "кінцева" вежа  
  •  

admin

Цитата: "digitalif" post=21148Хм... Був 2 рази у Ворохті, і вежа там була схожа на Микуличинську чи Яремчанську чи Яблуницьку... Це точно телевізійна?
як би ти описав, де саме ця вежа, то було б вже цікавіше розгадувати  
  •  

Severyn

Будучи у Ворохті іншої вежу не помітив. Цю ж вежу добре видно з самого смт.

місцеві ту гору називають "старий ретранслятор"
в мене виникли деякі сумніви щодо працездатності цього ретранслятора і ми на нього піднялись трохи  :dance4:

http://i.imgur.com/Y52ko.jpg ;

http://i.imgur.com/rGxVh.jpg

і він таки працює :victory: певне отримали дозу опромінення  :punish:
так він працює на переприйом, але наявність на ньому двох супутникових антен не дозволяє наразі цього стверджувати.  
  •  

admin

якщо це "старий ретранслятор", то мабуть десь має бути і "новий"....
хоча, можливо під "новим ретранслятором" мається на увазі ретранслятор у Яблуниці (він наче "покриває" Ворохту)
ви, коли там лазили, бачили якість надписи?  
  •  

pati

Раніше предавачі у Ворохті працювали по принципу ефірного переприйому з Яблуниці. Зараз ІФФКРРТ ставить супутникові антени для прийому УТ_1,1+1 та Інтера. Передавач ОТБ"Галичина" знаходиться на вишці Інтертелекому, напевно тому і кажуть що є старий ретранслятор і новий.  
  •  

admin

я координатами та фото Інтертелекому не допоможете?
і точними координатами вежи ІФКРРТ?  
  •  

Sanio

Натрапив сьогодні на сайті ІА "Новини Львова" на таку інформацію:

Львівське радіо «Західна Столиця» розпочало мовлення в Івано-Франківську

Радіо «Західна Столиця» розпочало мовлення на Івано-Франківщині. Про це інформаційній агенції novyny.lviv.ua повідомили у львівській дирекції ТРК «Західна Столиця».

Мовлення здійснюється на Першому каналі Українського радіо з місцевої студії радіо «Західна Столиця» в Івано-Франківську та області щодня загальним обсягом 1 год. 15 хв. на добу. Програми готуються як у львівській, так і в івано-франківській студіях радіостанції. В ефірі представлені інформаційні та просвітницько-культурологічні передачі, зокрема підготовлені спільно із львівською студією «Радіо «Воскресіння», а також інформаційні блоки від «Радіо Свобода».

Нагадаємо, ТРК «Західна Столиця» веде мовлення у Львові та області на Першому каналі Українського радіо з 2003 року. Також компанії належить інтернет-станція «Еко-радіо», яку можна слухати цілодобово в Інтернеті за адресою ekoradio.com.ua

Як стало відомо, незабаром радіо «Західна Столиця» також розпочне ефірне мовлення на частоті 105,6 МГц у Старосамбірському, Самбірському та Мостиському районах Львівської області.

http://novyny.lviv.ua/kultura/lvivske-radio-zahidna-stolytsya-rozpochalo-movlennya-v-ivano-frankivsku.html  
  •  

admin

не зрозумів...це ефірне, чи дротове мовлення?  
  •  

pavlo_r

Наскільки я пам"ятаю - то дротове, вони, здається колись ліцензію на Франківськ отримали  
  •  

kart

Цитата: "Sanio" post=22888Натрапив сьогодні на сайті ІА "Новини Львова" на таку інформацію:

Львівське радіо «Західна Столиця» розпочало мовлення в Івано-Франківську

Радіо «Західна Столиця» розпочало мовлення на Івано-Франківщині. Про це інформаційній агенції novyny.lviv.ua повідомили у львівській дирекції ТРК «Західна Столиця».

Мовлення здійснюється на Першому каналі Українського радіо з місцевої студії радіо «Західна Столиця» в Івано-Франківську та області щодня загальним обсягом 1 год. 15 хв. на добу. Програми готуються як у львівській, так і в івано-франківській студіях радіостанції. В ефірі представлені інформаційні та просвітницько-культурологічні передачі, зокрема підготовлені спільно із львівською студією «Радіо «Воскресіння», а також інформаційні блоки від «Радіо Свобода».

Нагадаємо, ТРК «Західна Столиця» веде мовлення у Львові та області на Першому каналі Українського радіо з 2003 року. Також компанії належить інтернет-станція «Еко-радіо», яку можна слухати цілодобово в Інтернеті за адресою ekoradio.com.ua


Так це правда.Я сьогодні слухав радіо прооводове і почув радіо Західна столиця.

Як стало відомо, незабаром радіо «Західна Столиця» також розпочне ефірне мовлення на частоті 105,6 МГц у Старосамбірському, Самбірському та Мостиському районах Львівської області.

http://novyny.lviv.ua/kultura/lvivske-radio-zahidna-stolytsya-rozpochalo-movlennya-v-ivano-frankivsku.html
Я Пітверджую цю новину сьогодні я слухав радіо і почув радіо Західна столиця.  
  •  

digitalif

Якість звучання бажає бути кращою, ну дуже відрізняється від звуку при УР-1 чи ІФОДТРК  
  •  

kart

Всім Привіт!!!Про прийом радіо в Рогатині:Все приймається добре крім 104.3 101.3 і 107.0
  •  

digitalif

А 105,8 як приймається? Чи перевіряв середні хвилі, як ловиться 549 АМ, 972 АМ, 1044 АМ?
  •  

kart

Привіт!Щодо 105.8 я перевірив.Прийом не дуже добрий але на 3 бали стягне.Щодо середніх ще не перевірив завтра перевіру!
  •