Файне радіо 'FM Галичина'

Автор sohok, Вересень 18, 2011, 14:50:47

Попередня тема - Наступна тема

pavlo_r

«ФМ Галичина» змогла продовжити ліцензію, показавши справжніх кінцевих бенефіціарів
http://detector.media/rinok/article/120524/2016-11-11-fm-galichina-zmogla-prodovzhiti-litsenziyu-pokazavshi-spravzhnikh-kintsevikh-benefitsiariv/
Спойлер: Це не брати Дубневичі. Це їхні діти)))
  •  

koschkin

Та ні,не наплутали з Луганщиною,там отримали частоти в невеликих селах біля зони АТО.Доречі,а що в них за формат?
  •  

pavlo_r

Це складно описати. Щось заточене під folk, але добряче розбавлене англомовною попсою. Вони намагаються робити акцент на галицькому колориті, але виходить так собі. Особисто довго їх слухати не можу.
ПС. Це Лисичанськ і Старобільськ невеликі села?
  •  

koschkin

Вибачайте,трохи наплутав,зараз поблизу окуп.територій вмикають передавачі в малих нас.пунктах укр.мовлення(це добре),бо звик,що вишки ТБ і радіо переважно в містах понад 100тис. принаймні на Донбасі так було.Старобільськ місто,але невелике,Лисичанськ більше.З Лисичанська я ловлю дещо: Пульс 105.9-непоганий прийом,Ретро-101.5 Ера-102.0 слабкий.Можливо Галичина теж ловитиметься?
  •  

pavlo_r



На сайті новий  слоган: Все файне тільки починається!
  •  

igor0x2dcom0x2dua

В них десь з середини листопада часто звучить цікава українська музика. Я взагалі рідко їх вмикав раніше, але звернув увагу, що мама почала вмикати.
  •  

pavlo_r

Цитата: pavlo_r від Грудень 17, 2016, 17:06:23


На сайті новий  слоган: Все файне тільки починається!

↑↑↑↑
  •  

admin

Та я бачив. Просто в подорожі в ці дні. Сьогодні вночі мабуть зроблю.
  •  

pavlo_r

  •  

Vova.UA

Мовлять на Донбасі, а поруч в Славську вічно пуста несуча... чудово.
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

corazon

Вчора на Галичині з Борислава почув місцеву рекламу. Причому у заставці казали "Розміщення реклами у Дрогобичі, Бориславі та Трускавці".
Наскільки давно там є місцева реклама? І чи є вона у інших невеликих містах Львівщини, де мовить Галичина?
  •  

Vova.UA

Ну Дрогобич - місто обласного значення. Та й Трускавець не маленький...  тому розміщувати місцеву рекламу на 102.9 є сенс. На 100,2 теж колись чув місцеву рекламу.
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

Vova.UA

Цитата: corazon від Лютий 13, 2017, 10:44:20
І чи є вона у інших невеликих містах Львівщини, де мовить Галичина?
Також недавно почув місцеву рекламу на 107.9. Оголошували про розміщення реклами у Стрию і Моршині. Хоча в Моршині через рельєф і слабий передавач прийом так собі... не усюди послухаєш
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

kram2000

  •  

pavlo_r

Влада на ФМ Галичина — це брати Дубневичі. Все інше вторинно
  •