ТРК Ера (1999-2017)

Автор corazon, Вересень 29, 2011, 12:48:53

Попередня тема - Наступна тема

kotenko.

Ситуація зараз така: так як одна частина передавачів УТ-1/ери отримує сигнал через релейки(Київ і т.д.), а інша через супутник(Прилуки, Гребінка, Красногорівка(Полтавщина), Черкаси, Холми з Чернігівщини, Дніпро тощо). Через релейки сигнал іде синхронно з Києвом і в СЕКАМі, а через супутник - відстає на 5-6 сек і йде в ПАЛі.
Тому здається, що Еру відключать не всюди. Але вона продовжуватиме мовлення на супутнику Амос і на кабелі, якшо провайдер бере сигнал з супутника
#наташанемішай
 •  

cat

Не факт на самом деле - что и за спутник и остальное - они регулярно платят!
Хотя - по сути они не единственные вещатели - у кого задолженности!
 •  

sergeydesh

Эфирная лицензия у ТРК Ера вроде бы заканчивается в апреле 2017, но компания долго не платила КРРТ за трансляцию?
 •  

BanderaTV

#33
Цитата: sergeydesh від Грудень 22, 2016, 23:28:17
Эфирная лицензия у ТРК Ера вроде бы заканчивается в апреле 2017, но компания долго не платила КРРТ за трансляцию?
30 квітня 2017 р.  - у них кінчається ліцензія
 •  

Qolo

Телеканал «Ера» хоче продовжити ліцензію на аналогове мовлення в мережі УТ-1
ЦитатаЮрист Юрій Крайняк вважає, що Нацрада дуже обмежена в можливості відмовити у продовженні ліцензії. «Чинна редакція закону про телерадіомовлення надає кожному ліцензіату право продовжити строк дії ліцензії на мовлення. І Нацрада дуже обмежена в можливості відмовити у продовженні, закон містить вичерпний перелік підстав для того. Тож ТРК «Ера» вправі подати відповідну заяву про продовження незалежно від того, що його посадові особи говорили з цього приводу. З іншого боку виникає питання, як ТРК «Ера» використовуватиме цю частоту після продовження, оскільки відповідно до Плану використання радіочастотного ресурсу строк дії технології аналогового телебачення спливає 30 червня 2017 року, після чого формально використовувати ці частоти для мовлення не дозволяється. Тож, якщо нічого не зміниться, продовжена ліцензія «Ери» (якщо її продовжать) може діяти буквально два місяці», – сказав юрист.

полагаю, теперь осталось только подождать, когда "Эра" предъявит Нацраде претензию по поводу места в цифре  :popcorn:
а там может и общенациональный "Экспресс-Информ" (5+) всплывет.
 •  

Qolo

Цитата: vital-fm від Березень 29, 2017, 13:22:25
Стривайте, Ви малятко тв забули.
Вони ж на пару з "Ерою" в 2011-му в суд подавали.
"Ера" якби хотіла, то б вже щось придбала з нині діючих, як зік, он хай з вінтажем скооперуються і виплачують борг, там ж фактичних годин мовлення і так лише 5, 2 з яких у будні в Мураєва.
Так у "Малятко" особых оснований на цифру нет. А у Эры, по логике вещей, должна быть принципиальная позиция. Все-таки одна из двух аналоговых общенационалок, пролетевших в 2011-м (вторая - формально существующий "5+").

Кстати, ретрансляцию NewsOne вроде бы уже убрали, с момента ухода Ганапольского и ко.
 •  

kotenko.

По-перше,я бачив, як Ера мовив на Сіріусі - суцільні повтори того, що йшло на частоті УТ-1. Так шо чим канал заслуговує на 24/7? Тим, що мовлять у стерео?
Якщо за 18 років у них не знайшлось коштів на окрему частоту від Першого, то й зараз, у кризовий час, їх не знайдеться.

По-друге,припустімо, що завтра Нацрада дасть Першому 24 години на супутнику, і тоді з 1 квітня може виникнути така ситуація, як у травні 2 роки тому, коли в частині регіонів Ера включалась вчасно, бо сигнал через РРЛ йшов, а там, де через супутник, йшов Перший Satellite, і Еру включали пізніше. Тоді через півмісяця Ера в Нацраді легалізувала супутникове своє мовлення на УТ-1, за яке до того не платила, але на правах частини супутникового сегменту НТКУ.
А завтра Перший отримає ліцензію як канал НСТУ, але зі зміненою частотою на Амосі(11176 Н 30000) - на старій частоті мовлення припинять з суботи, а в Ери  в ліцензії стара частота - 10759 Н 30000.

Тоді в Ери буде подвійний геморой: продовжити аналогову і переоформити супутникову.
Це при тому, що в НСТУ налаштовані на 24 години для Першого.


Отже, логіки в тому, щоб продовжити, по суті, взагалі ліцензію на мовлення Ері, я не бачу. Бо в якій країні світу на частоті державного чи суспільного каналу мовить приватний? В наш час  таких випадків не згадаю.
#наташанемішай
 •  

vital-fm

Тут ще питання коли і наскільки був договір з Ерою на супутник, по радіо теж Аласанія міг хотіти чимшвидше розірвати, але дочекався коли закінчаться домовленості заключені попередниками.
 •  

corazon

Як там зараз ситуація на супутнику і в регіонах на Першому? Ера включається всюди вчасно?
 •  


DeJar

Одеса - Ери немає, передавач вимикають з 23:00 до 8:40. З 8:40 йде UA:Перший.
 •  

corazon

IPTV і онлайн-потоки - також Ери немає.
 •  

kotenko.

Перший в Одесі в ПАЛі? Якшо так, то точно з супутника беруть сигнал.

По ходу, Ера взагалі зсучилась, ще й до Генплокулола звернулась:
http://www.eramedia.com.ua/article/259401-telekompanya_era_zvertatsya_do_genprokurora_lutcenka_z_privodu_v/

Генеральному прокурору України

Луценку Ю.В.

ЗАЯВА

З 2001 року телекомпанія «Ера» здійснює мовлення на частотах мережі УТ-1 (5,3 години ефірного часу на добу) відповідно до виданої Нацрадою з питань телебачення та радіомовлення Ліцензії. Протягом цього часу журналісти ТРК «Ера» завжди дотримувались стандартів незалежного мовлення та відстоювали принципи об'єктивності й неупередженості в забезпеченні конституційного права громадян України на інформацію.

У часи революційних подій 2004-2005 та 2013-2014 років усі політичні сили, незважаючи на тиск влади, були представлені в ефірі телекомпанії. Наслідком визнання та поваги є й багаторічна співпраця телекомпанії «Ера» та радіо «Ера» з «Радіо Свобода», ВВС та іншими міжнародними ЗМІ.

Однак, останнім часом, у період підготовки до продовження діючої Ліцензії на мовлення  телекомпанії «Ера», за інформацією що потребує перевірки, група осіб, що мають відношення до Міністерства інформаційної політики та керівництва «5 каналу», за допомогою родинних зв'язків з Т.в.о. голови правління ПАТ НТСУ Бичок Г.І., здійснюють протиправні дії з перешкоджання законній підприємницькій діяльності ТРК «Ера» та журналістській діяльності наших співробітників, а також конституційним правам громадян України на отримання інформації. Звертаємо Вашу увагу, що в усі складні періоди становлення демократії та суверенітету нашої держави, журналістський колектив ТРК «Ера» завжди відстоював принципи незалежності ЗМІ та свободи слова.

Так, 28.02.2017 року Т.в.о. голови правління ПАТ НТСУ Бичок Г.І. звернулась до Прем`єр-міністра України Гройсмана В.Б. з вимогою вчинення тиску на членів Національної ради з питань телебачення та радіомовлення щодо перешкоджання діяльності телекомпанії «Ера» та втручання в діяльність незалежного державного органу. В даному Листі йдеться про те, що: «трансляція Євробачення -2017 зазнає значних труднощів», однак жодним чином не пояснюється чому з 2001 року ніяких труднощів між НТСУ та ТРК «Ера» з приводу трансляцій Євробачення не виникало.

Крім того, Листом від 12.04.2017 року ПАТ НТСУ повідомило ТРК «Ера» про те, що починаючи з 00.00 годин 14.04.17 року супутникове мовлення ТРК «Ера» буде припинено.

За інформацією, що потребує перевірки, діяльність із блокування трансляції ТРК «Ера» відбувається за участю і координацією дій співробітника  ПАТ НТСУ Бойчука Юрія Володимировича (відповідає за технічну політику), якому телефонують невідомі особи, ставлять протиправні завдання  та консультують, як діяти надалі.

Таким чином, дії керівного складу ПАТ НТСУ, а також вищевказаної групи осіб, повинні кваліфікуватись за статтями 364, 206 та 171 Кримінального кодексу України. Зухвалість цих дій полягає в тому, що вони відбулись у Страсну П'ятницю, напередодні Пасхальних Свят. Також, було враховано, що Український парламент збереться на пленарне засідання лише через місяць.

Виходячи з вищенаведеного та розуміючи, що такі зухвалі дії неможливі без команд та участі високопосадовців, просимо взяти на особистий контроль розслідування цих ганебних вчинків по перешкоджанню журналістській діяльності та порушенню конституційних прав громадян України.

Колектив Телерадіокомпанії  «Ера»
#наташанемішай
 •  

kotenko.

В коментарях на фейсбуці я послав їх куди подалі.
#наташанемішай
 •  

BanderaTV

Про цю новину, згадав тільки Інтер. РИгіонали своїх не кидають.
 •