СХ/ДХ

Автор admin, Січень 14, 2011, 20:28:52

Попередня тема - Наступна тема

Александр

У кого как сейчас принимается Р.Вести ФМ? У меня лучше всего на 1215 кГц, даже в полдень слышно в основном удовлетворительно, хотя бывают и замирания. На 1089 и 1413 днем еле-еле в сильных шумах. В темное время также на 1215 более устойчиво, чем на других. А на 1413 сильно федингует и больше техногенных шумов.
  •  

дрон

Цитата: Александр від Листопад 27, 2014, 13:59:09
У кого как сейчас принимается Р.Вести ФМ? У меня лучше всего на 1215 кГц, даже в полдень слышно в основном удовлетворительно, хотя бывают и замирания. На 1089 и 1413 днем еле-еле в сильных шумах.

В Харькове днем тоже лучше всего на 1215, на 1089 чуть хуже. 1413 - проходить начинает как стемнеет.
  •  

Alexs85

#827
Цитата: Александр від Листопад 27, 2014, 13:59:09
У кого как сейчас принимается Р.Вести ФМ? У меня лучше всего на 1215 кГц, даже в полдень слышно в основном удовлетворительно, хотя бывают и замирания. На 1089 и 1413 днем еле-еле в сильных шумах. В темное время также на 1215 более устойчиво, чем на других. А на 1413 сильно федингует и больше техногенных шумов.
Радио Вести Fm днем на СВ принимается нормально на 1089 кГц. На остальных с замираниями и шумами.
Вечером сигнал на 1089,1215 кГц мощный, Дегеном 1103 ниже через 900 кГц на ДВ 189 кГц, 315 кГц слышно зеркалки.
  •  

FMDX

#828
Дивно, на 765 нікого, ні румунів, ні москаликів :-) НЕ чутно -- 20 хвилин тому налаштувався на цю частоту на голандському онлайн-приймачі й зі здивуванням почув позивні не двох згаданих, а одеського Маяка! :roll: Сигнал від 4ки до 3ки з невеличкими перешкодами з 756 (там німці). Зараз піду пошукаю у себе на портативнику, бо якщо навіть до Голландії добиває, то у нас вже точно на Західній має бути проходження...
*****
Є! Й у нас! Напевно, перший сезон, коли Маяк Одеса можна прийняти у Рівному :bravo:, хоч такі спроби упіймати робив й раніше... Може потужність збільшили, нє?
  •  

pavlo_r

У Львові зараз на 765 слабо чую агресора і значно краще на 756 якась музика англомовна.
  •  

ass1995

Цитата: pavlo_r від Листопад 29, 2014, 19:31:30
У Львові зараз на 765 слабо чую агресора
Так на 765 кГц речь идёт о "Маяк-Одесса" с Петровки Комминтерновского района. Эта станция к российскому "Маяку" отношения не имеет.
  •  

Александр

Цитата: pavlo_r від Листопад 29, 2014, 19:31:30
У Львові зараз на 765 слабо чую агресора і значно краще на 756 якась музика англомовна.
Потрібно уточнювати, що за агресор. Очевидно мається на увазі Radio Rossii/Radio Karelii, Pedaselga (150), про перешкоди одеському Маяку від якої я згадував. На 756 в Києві гучніше всіх чутно Radio România Actualităţi, Boldur (Lugoy) (400, directional) - 0600-2200. А вночі Deutschlandfunk, various (100-200) - 24h.
  •  

vital-fm

#832
На СХ якось чув українські та російські програми від румунської станції за часом 12 - 13 за Києвом., чи є розклад, назва?
  •  

FMDX

Цитата: Александр від Листопад 29, 2014, 22:33:33
Потрібно уточнювати, що за агресор. Очевидно мається на увазі Radio Rossii/Radio Karelii, Pedaselga (150), про перешкоди одеському Маяку від якої я згадував. На 756 в Києві гучніше всіх чутно Radio România Actualităţi, Boldur (Lugoy) (400, directional) - 0600-2200. А вночі Deutschlandfunk, various (100-200) - 24h.
Не думаю, що якщо у мене тут була Одеса, то у Львові станція сусідньої країни (мова та ж сама, та й музики  української узагалі не чув. Bона у них хоч присутня у мовленні?). Щоправда, таке добре проходження недовго протрималось, десь о 18ій-19ій вже не було нічого (чи майже нічого) чути... А згадана сусідня станція у нас непогано звучить на 567 цілий вечір, УР-1 на 549 4ка, на 837 на загальню 3ку...
  •  

pavlo_r

Це ж треба! Поки мене не було - ледь ворогом народу не став :lol: Я ж то думав, що у нас на форумі вже всі розуміють, хто є хто і хто агресор.
На 765 КГц, я хоч і слабо, але розбірливо чув російські новини. І російська мова до визначення станції як агресора не має жодного відношення. Не думаю, що одеський Маяк розповідатиме в новинах про якусь там самодіяльність народних колективів в Карелії. Чи може? Якщо так - тоді вибачте, мав на увазі, що чую Радио России чи як його там тепер називають.
  •  

FMDX

Цитата: pavlo_r від Листопад 29, 2014, 23:45:09
Не думаю, що одеський Маяк розповідатиме в новинах про якусь там самодіяльність народних колективів в Карелії. Чи може? Якщо так - тоді вибачте, мав на увазі, що чую Радио России чи як його там тепер називають.
Ого! :roll: Ну тоді я щиро здивований і теж перепрошую за безпідставні підозри з мого боку -- у Львові вже "сусідню" країну чути, а у Рівному ще Одесу було...
п.м . Ще спробуйте, як буде змога, завтра о 17ій-17:30, саме тоді Маяк йшов найкраще, пізніше вже дійсно могло РР "виринути", не вслухався...
  •  

pavlo_r

Та добре, хай буде Одесу. Зафіксував би позивні - тон цього повідомлення був би дещо іншим. А так - вдруге вибачаюсь, за помилку, яка могла мати місце. Коли писав про агресорів - навіть не думав так назвати одеську радіостанцію.
Сподіваюсь тема закрита?
  •  

vital-fm

#837
Та ні, ти справді приймав агресора, просто я ніколи на цій частоті його не фіксував, ось і сумнівався, думав що він в наші краї не добиває. Треба було одразу про зміст почутого писати. Тема закрита.
  •  

Александр

Задля розуміння наостанок - Маяк на 765 кГц працює 9-19, Р.Росії 4-24. Маяк працює російською, але дуже легко ідентифікується - через кожні пару пісень звучать позивні "Чорное море мое..." та "Ви слушаете радіо Маяк Одесса".
  •  

2692775

Цитата: vital-fm від Листопад 29, 2014, 23:08:14
На СХ якось чув українські та російські програми від румунської станції за часом 12 - 13 за Києвом., чи є розклад, назва?
Кожного четверга з 20:30 до 21:00 на частоті 1053khz можна почути україномовну передачу румунської радіостанції Radio Romania Iasi. Якість прийому дуже добра.
  •