ТРМ у Рівненській області

Автор fm21, Лютий 22, 2011, 08:56:58

Попередня тема - Наступна тема

admin

  •  

udutcha07

:angry: Навіть натяку немає, що на на 102,2 має бути якась радіостанція
  •  

kopop

До речі,про синхромережі у фм діапазоні: на 102,6мГц у Рівненській області може бути синхромережа (Антопіль/Дубно//Острог/Кузнєцовськ/Дубровиця/Зарічне),ну це якщо НР  та УДЦР здогадаються...  
(соррі за маленький оффтоп)
  •  

admin

  •  

kopop

Цитата: "admin" post=50213а нащо?
синхромережу можна зробити для ур1...
  •  

admin

немає жодного сенсу цього робити.
Ну хібащо понти.
В області/сусідніх областях у НРКУ достатньо частот для 100% покриття області, треба збільшувати потужності, висоти, та Ку передаючих антен.
  •  

kopop

Так, сенсу нема.    
Я просто висловив свою думку про можливість створення синхромережі...
  •  

velychko.op

таке можливо, але не в Україні...
  •  

pavlo_r

В Італії наче була синхромережа. Пам'ятаю Admin колись писав про неї, він може нагадати чим це закінчилось.
  •  

admin

RTL102.5
разводили на 102,3/4/5/6/7 )))
  •  

RadioS

Цитата: \"udutcha07\" post=50211Навіть натяку немає, що на на 102,2 має бути якась радіостанція
Представник РА Радіо Дім мені дав відповідь на схоже питання \"..наразі відбувається технічна трансляція, тобто ефір є не постійно. Незабаром трансляція буде у нормальному режимі.\" ,але я щось також не помічав признаків життя на цій частоті
  •  

trtycoon

#386
Радіо Європа плас на 102,2ФМ мовить. Прийом в м. Нетішин Хмельницької обл. на 5.
  •  

admin

сколько раз говорил, на глаз не меряйте мощность!
  •  

RadioS

Нарешті Європа+ за грала у Рівному, сьогодні близько 15.00 розпочалося мовлення Європи плюс на 102.2, самий цікавий момент що я в той час знаходився в м. Почаїв Терноп.обл,і мій приймач  зміг зловити його автосканом,чесно я думав що з такою заявленою потужністю 250 вт, аби до Дубно до тягнуло, атак маєш покриття впевненого прийому в радіусі 70-ти км
  •  

Andreyko

Підтверджую.  В Дубно мовить на тверду четвірку  :)
  •