Теоретичні карти покриття ФМ (ЛЬВ)

Автор admin, Січень 31, 2011, 15:57:01

Попередня тема - Наступна тема

admin

  •  

Vova.UA

А можете так якусь львівську ФМ-ку прорахувати ???  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

neekeri

пліз, зробіть ще карту для Красного 100 Вт УР1 ;)  
  •  

admin

Красне, 100 Вт, 140 метрів



Конфлікт 100,2 МГц
 
  •  

admin

Львів, 1 кВт, 140 метрів


Борислав, 100 Вт

 
  •  

admin

  •  

neekeri

Червоне 100 Вт 102.8
цікаво, як би при 1кВт пішло, або більше  
  •  

admin

якщо мовити звідси ?!

скажемо 70 метрів висоти

100Вт


1000Вт


чому так добре...там пагорб, висота над рівнем моря 439 метрів + 70 метрів = 510 метрів
це рівнозначно Львову 360 метрів + 150 метрів..... найвище що є зі Львовского ... УР-1  
  •  

neekeri

Я в своєму повідомленні
ЦитатаЧервоне 100 Вт 102.8
виходив з таблички мовлення в селі Червоне
де УР-1 мовить на частоті 102.8, вважаючи, що при збільшенні потужності і не змінюючи самої частоти, можна би було покрити весь Львів, оскільки 102.5 (Ретро) у самому Львові на 102,8 вже не чути, а також і відстань від Львова до с.Червоне складає 55км, що в свою чергу, всього на 10 км більше ніж від Львова до Красного (Красне 44км, Червоне 55км за даними wikimapia.org). Ваша ж карта покриття стала для мене, водночас і здивуванням, і загадкою. За нею  ми бачимо, що 100Вт з с.Червоне покривають весь Львів! але насправді цього нема і близько! Більше того, проїжджаючи через Красне я нічого не зміг виловити на 102.8, і тільки віддаляючись від Красного на схід, коли сигнал Ур на 100.2 почав пропадати, я зміг почути 102.8. З цього випливає лише одне - УР1 не мовить з вказаної Вами вежі. і взагалі, звідки у Вас інформація, що це вежа КРРТ? можливо це базова станція GSM... та й крім УР1 в с.Червоне більше нічого й не мовить,
цілком ймовірно, що там і вежі, як такої, взагалі нема :dry:

але, припустімо, що ваша гіпотеза вірна і ця вежа якимось чином має, або може мати, відношення до радіомовлення.. тоді це справді унікальний і добротний варіант ;)
можете писати листа в НРКУ :)

якось при нагоді постараюсь зїздити туди і розібратись, що там і до чого :)  
  •  

admin

А я ніде не писав що то об\'єкт ЛФКРРТ. Навпаки, я знаю що у ЛФКРРТ ані у Червоному ані у Золочиві немає власних об\'єктів.

Я пошукав на карті, об\'єкт з якого було б доцільно мовити, і вибрав цю вежу.

А УР-1 мабуть мовить з даху Сільради B)

Часу писати листа НРКУ у мене немає, сессія, сайт, работа та інші цяцьки :), яле якщо Вас цікавить то можу допомогти у складанні листа  
  •  

admin

Тростян, ФМ, 30 Вт, 15 метрів, 10 Дб антен, 1 Дб втрати
прийом 1,5 метри
http://img839.imageshack.us/img839/5919/204416462011.jpg  
  •