ТРМ у Волинській області

Автор admin, Жовтень 16, 2011, 14:52:38

Попередня тема - Наступна тема

velychko.op

Луччани відпишіться в кого як приймає 5-й... станом на вечір... він показує так само... варіант 1 ... їх тимчасово повернули на 16-поверхівку:?
  •  

Гоша

В таблиці Вол.обл вказуєтся про будівництво 100метрової вежі в Нововолинську.Є в когось з цього приводу якась інформація? Чи при її експлуатації прийом Т2 буде сильніший?
  •  

димон

Аверс почав ретансляцию телеканалу Еко-тв. Коли увімкнувся невідомо. Інформація на 16:25.
  •  

admin

а "Music Box UA", Гумор та "Рен-ТВ" присутні?
  •  

димон

#424
Лише Рен-тв и Гумор. О 17:00 уже Еко-тв не було. Можливо він мовить з 15:00 до 17:00. Завтра ще раз провірю і напишу точний час увімкнення.
  •  

velychko.op

Music Box я зовсім не бачив... лише Гумор та Рен-ТВ ... до речі на супутнику коли те Еко не включу там телемагазин
  •  

димон

#426
Сьогодні на Аверсі Еко-ТВ увімкнувся о 15:10. Слог канала "Перший Екологічний Канал" 3 15:15 до 15:18 був кліп.В 15:21 розпочався серіал"Динотопія" 
  •  

димон

Адмін,Music Box UA більше не мовить на Аверсі. Скоро буде рік як не мовить.
  •  

димон

Адмін,чому в помітках на Нова Волинь зявилося Гумор,Еко і Рен-тв. Прибери,будь-ласка.
  •  

admin

помилився я.
а що на НВ? УТР та Центральний Канал?
  •  

димон

В аналоговому і цифровому ТБ я УТР і ЦК не помічав. Правда я дивлюся Нову Волинь рідко в телепрограмі за сьогодні на сайті Нової Волині написано так:
  АЦМ з 07:00-23:55.
  ЦМ з 00:00-06:40.
  Тільки я не знаю,що це означає.
  •  

admin

мабуть АЦМ - Аналогове Цифрове Мовлення
ЦМ - Цифрове Мовлення
  •  

димон

  •  

velychko.op

в аналозі точно вночі немає мовлення...
а УТР немає ще з 1 березня точно... тому що тоді логотип змінився на напівпрозорий і якби ретранслювався УТР логотип би було видно... до 1 березня логотип УТР повністю закривав логотип Нової Волині...
  •  

Лех

Цитата: mikhail від Липень 06, 2013, 23:26:23
в аналозі точно вночі немає мовлення...
а УТР немає ще з 1 березня точно... тому що тоді логотип змінився на напівпрозорий і якби ретранслювався УТР логотип би було видно... до 1 березня логотип УТР повністю закривав логотип Нової Волині...
В червні бачив декілька раз трансляцію УТР  на Волинському.
  •