ТРМ у Волинській області

Автор admin, Жовтень 16, 2011, 14:52:38

Попередня тема - Наступна тема

admin

Кажуть сьогодні Інтер переїхав на Карбишева, та збільшив потужність.

і ще з листа: на Словацького, 12 ТзОВ "Телемережi Волинi" демонтували частково свою щоглу (принаймнi половину вже зняли i вiдповiдно всi антени). Фото, на жаль, не маю, але бачив на власні очi i потiм це менi підтвердили у Волинськiй фiлiї КРРТ.
  •  

admin

теж з листа
До речі, Ви на форумі питали чи в Горохові дійсно транслюється радіо "Культура"? Так от дійсно радіо "Культура", бо коли їхав до Львова через Горохів то моніторив трохи ФМ-діапазон і на 106,5 була саме "Культура".
  •  

admin

Дивна ситуація у Волинській області. Мабуть це єдина області де при Незалежності побудовано більше ТРМ обьектів аніж при УРСР.

УРСР
1973 рік - Ковель, Підгайці, Топільне, Цумань

90-ті? - Кортеліси, Любешів
2000-ні - Шацьк, Любомль, Горохів та Нововолинськ (Телемережі України)
2010-ті - Камінь-Каширський, Любешів (нова щогла), Луцьк (Телемережі України) та збільшення щогли у Підгайцях

*Луцьк та Нововолинська на дахах не враховується
  •  

pavlo_r

Цитата: admin від Грудень 20, 2013, 19:05:28
теж з листа
До речі, Ви на форумі питали чи в Горохові дійсно транслюється радіо "Культура"? Так от дійсно радіо "Культура", бо коли їхав до Львова через Горохів то моніторив трохи ФМ-діапазон і на 106,5 була саме "Культура".
Цікаво... Вчора коли крутив Деген на 106,5 було наче теж саме, що і на 100,3 з Нововолинська, але, не буду вводити в оману, особливо не зважав, що там грає. В неділю буду в зоні дії обох передавачів + Красне 100,2 і 936 КГц - промоніторю точно. Якщо пощастить виловлю Культуру на 101,9. Вона після переїзу на Карбишева іноді в Жовкві приймається. Також  із слабким сигналом (3-) Культура з Луцька постійно приймається в Чанижі, Буського р-н (можна внести зміни в карту прийому)
  •  

Andreyko

Цитата: admin від Грудень 20, 2013, 17:29:52
Кажуть сьогодні Інтер переїхав на Карбишева, та збільшив потужність.

і ще з листа: на Словацького, 12 ТзОВ "Телемережi Волинi" демонтували частково свою щоглу (принаймнi половину вже зняли i вiдповiдно всi антени). Фото, на жаль, не маю, але бачив на власні очi i потiм це менi підтвердили у Волинськiй фiлiї КРРТ.
Мабуть дійсно "переїзджають" на Карбишева - в м. Дубно послабився сигнал на   89.8 "FM Галичина". :-(
Хто ще помітив зміни стосовно цієї частоти?
  •  

admin

Наскільки я зміг розібратися
  •  

Лех

Цитата: admin від Грудень 20, 2013, 19:26:23

2000-ні - Шацьк, Любомль, Горохів та Нововолинськ (Телемережі України)
2010-ті - Камінь-Каширський, Любешів (нова щогла), Луцьк (Телемережі України) та збільшення щогли у Підгайцях

Заслуга Петра Семерея, він тоді був в чинах.
  •  

velychko.op

так Інтер справді перейшов на Карбишева ....  щоглу та яка справа на фото її майже повністю демонтували ... ще я слухав радіо і у мене склалася така підозра що з Словацького залишилися мовити лише Галичина, Авторадіо, Радіо 24, Ера. Дуже вже малий радіус покриття мають антени на дахах.... тому є з чим порівнювати ... вежа на Карбишева і щогла на даху.... 5 кілометрів від Луцька в сторону Рівного... і вже з тої багатоповерхівки все ловить припаскудно.... тоді як Підгайці та Карбишевська вишка приймаються на повну... якщо Радіо 24 і Галичину вже не чути ... то Перець чи Люкс я чую прекрасно.... навіть у Клевані ... раніше такого не було ...
  •  

admin

хм
на Словацького мають бути "Радiо 24", "ФМ Галичина", "Авторадiо", "Ретро ФМ", "Перець ФМ", "Люкс ФМ"
та Ера ФМ...

дивно якщо Люкс та 24 йдуть з разних місць
  •  

pavlo_r

Цитата: pavlo_r від Грудень 20, 2013, 19:57:19
Цікаво... Вчора коли крутив Деген на 106,5 було наче теж саме, що і на 100,3 з Нововолинська, але, не буду вводити в оману, особливо не зважав, що там грає. В неділю буду в зоні дії обох передавачів + Красне 100,2 і 936 КГц - промоніторю точно.
На 106,5 в Горохові працює УР-1. Порівнював з936 КГц і по онлайн мовленню. 100.2, 100.3, чи 101.9 поки не виловив, але і не бачу в цьому сенсу. Якщо треба - можу записати відео.
  •  

admin

Добре залишаємо Культуру. Може це якась передача Культури була в той час на Ур-1.

mikhail, що ще приймається у Клевані окрім Перця та Люксу з Луцьку?
  •  

velychko.op

УР-1 на 88,3 на 5 , Супер-радіо на 90,6 дещо слабше на 3, 100,9 Ретро так само на 3, 101,9 Культура на 4... 104,8 Наше на 3... Цуманські частоти 89,1 і 100,4 на 5+ всі рівненські частоти також 5+
  •  

Focs

Цитата: pavlo_r від Грудень 22, 2013, 18:30:14
На 106,5 в Горохові працює УР-1. Порівнював з936 КГц і по онлайн мовленню. 100.2, 100.3, чи 101.9 поки не виловив, але і не бачу в цьому сенсу. Якщо треба - можу записати відео.

Насправді були випадки, коли на 100.2 та 106.5 різнилися ефіри і на останній йшла Культура.

Цитата: pavlo_r від Грудень 20, 2013, 19:57:19
Цікаво... Вчора коли крутив Деген на 106,5 було наче теж саме, що і на 100,3 з Нововолинська, але, не буду вводити в оману, особливо не зважав, що там грає. В неділю буду в зоні дії обох передавачів + Красне 100,2 і 936 КГц - промоніторю точно. Якщо пощастить виловлю Культуру на 101,9. Вона після переїзу на Карбишева іноді в Жовкві приймається. Також  із слабким сигналом (3-) Культура з Луцька постійно приймається в Чанижі, Буського р-н (можна внести зміни в карту прийому)

Я в Дорошові приймав 107.3 та 101.9 неодноразово і в різні дні. Попробуй в Жовкві виловити 107.3, в Червонограді прийом на УРА всіх станцій з Карбишева.
  •  

pavlo_r

Цитата: Focs від Грудень 23, 2013, 10:51:07
Насправді були випадки, коли на 100.2 та 106.5 різнилися ефіри і на останній йшла Культура.
Не сперечаюсь, можливо й були. Я особисто не чув.

Цитата: Focs від Грудень 23, 2013, 10:51:07
Я в Дорошові приймав 107.3 та 101.9 неодноразово і в різні дні. Попробуй в Жовкві виловити 107.3, в Червонограді прийом на УРА всіх станцій з Карбишева.
В Жовкві 107,3 приймав тільки під час тропо. 101,9 частіше, але не постійно. Дорошів розташований вище над рівнем моря чим Жовква. 260 метрів проти 216.
  •  

Гоша

 в Горохове теж Культука а не ур-1. Цікаво як насправді
[/quote] A насправді,в Горохові на 106.5 працює Ур-1.Приймаю на Деген радіо Культура з Луцька,також прекрасний прийом радіо Луцьк на 107.3.
  •