любительское FM вещание- какие легальные мощности?

Автор Neoradius, Жовтень 21, 2011, 17:09:57

Попередня тема - Наступна тема

AlexFM

Цитата: "mihaylin" post=31208
Цитата: "Ігор" post=31207Зі словами продовжуйте далі? )
А вот слова знает уже AlexFM )))

Дело не доведенное до суда (после попередження присланного от УДЦР и до приезда НКРЗи) есть еще время ретироваться и замолкнуть на пару месяцев, дабы отчетность пошла на Куифф с галочкой "припинено".

А вот после решения суда рецедивисту - 5 лет тишины в эфире обеспечено,  пока архивы в УДЦР не обновятся, ибо в противном случае уже либо админ штраф от 17 тыг, либо уоловщина с доказательствами СБУ о саботаже (дело мыльное, но погонам верят больше).
  •  

front18krym

а если поставить такой (http://opera.aukro.ua/fm-transmitter-dlya-doma-100mw-500mw-i2560160002.html) к примеру на балкон 2-го этажа какой радиус покрытия примерно будет? Добавлю что сигнал от wi-fi роутера расположенного на том же балконе принимается на расстоянии примерно 120 метров от дома.
Война начинается с имперских амбиций, а заканчивается национальным позором.
Андрей Мэрко
  •  

Sanio

Можу компетентно сказати, що обладнання УДЦР може визначити місце звідки ведеться несанкціоноване мовлення (розміщена антена)лишепри наявності новітнього обладнання з точністю 300-500 м, тому встановити конкретно будинок на якому розміщено передавальну антену вкрай важко, здебільшого здійснюється візуальний пошук антени. Якщо пірати живуть в багатокартирному будинку і антену добре замаскують, то УДЦР не зможе встановити місце розміщення передавача. Хіба що обходити всі квартири, але для цього, навіть за участю міліції, потрібна санкція суду, в іншому випадку можна нікого не пускати у квартиру і навіть не переживати через це)
  •  

AlexFM

Цитата: "Sanio" post=31284Можу компетентно сказати, що обладнання УДЦР може визначити місце звідки ведеться несанкціоноване мовлення (розміщена антена)лишепри наявності новітнього обладнання з точністю 300-500 м, тому встановити конкретно будинок на якому розміщено передавальну антену вкрай важко, здебільшого здійснюється візуальний пошук антени. Якщо пірати живуть в багатокартирному будинку і антену добре замаскують, то УДЦР не зможе встановити місце розміщення передавача. Хіба що обходити всі квартири, але для цього, навіть за участю міліції, потрібна санкція суду, в іншому випадку можна нікого не пускати у квартиру і навіть не переживати через це)

Если Вы сие утверждаете, значит Вы не сотрудник УДЦРа. Если Вы не сотрудник УДЦРа, значит компетенция у Вас неважнецкая.

Находили даже видеокамеры, с мизерной мощностью. Антенну прячь - не прячь, но если дом известен то найдется и квартира. А потом уже не наша проблема, можем сдать НКРЗи, а можем и СБУ. На сим работа наша закончена.

А вот если еще и создаются помехи спецпользователям - тогда и маски шоу могут быть с санкцией задним числом!
  •  

Smart

купил не так давно фм трансмиттер, чтоб музыку с компа слушать на приемнике в соседней комнате)
ловит при непрямой видимости метров за 30 - 50))

за такое не выедут за мной?

Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води...
В годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди.
  •  

Radiostyle

Цитата: "Smart_igor" post=31301купил не так давно фм трансмиттер, чтоб музыку с компа слушать на приемнике в соседней комнате)
ловит при непрямой видимости метров за 30 - 50))

за такое не выедут за мной?


 :secret: у мене теж так
  •  

Duzer

Цитата: "front18krym" post=31261а если поставить такой (http://opera.aukro.ua/fm-transmitter-dlya-doma-100mw-500mw-i2560160002.html) к примеру на балкон 2-го этажа какой радиус покрытия примерно будет?

Ну в радиусе 0,5 км должно быть более-менее. В отрытой местности  км до 3
  •  

Sanio

Цитата: "AlexFM" post=31298
Цитата: "Sanio" post=31284Можу компетентно сказати, що обладнання УДЦР може визначити місце звідки ведеться несанкціоноване мовлення (розміщена антена)лишепри наявності новітнього обладнання з точністю 300-500 м, тому встановити конкретно будинок на якому розміщено передавальну антену вкрай важко, здебільшого здійснюється візуальний пошук антени. Якщо пірати живуть в багатокартирному будинку і антену добре замаскують, то УДЦР не зможе встановити місце розміщення передавача. Хіба що обходити всі квартири, але для цього, навіть за участю міліції, потрібна санкція суду, в іншому випадку можна нікого не пускати у квартиру і навіть не переживати через це)

Если Вы сие утверждаете, значит Вы не сотрудник УДЦРа. Если Вы не сотрудник УДЦРа, значит компетенция у Вас неважнецкая.

Находили даже видеокамеры, с мизерной мощностью. Антенну прячь - не прячь, но если дом известен то найдется и квартира. А потом уже не наша проблема, можем сдать НКРЗи, а можем и СБУ. На сим работа наша закончена.

А вот если еще и создаются помехи спецпользователям - тогда и маски шоу могут быть с санкцией задним числом!

Та не може УДЦР встановити точно місце випромінювання, лише приблизно, а потім візуальний пошук антени чи фідера, якщо йде мова про радіомовний передавач. Ось яскравий приклад з моєї практики - включили без дозволу ФМ-передавач на 1 кВт і УДЦР визначило, що мовлення здійснюється з передавального центру КРРТ, приперлися з перевіркою і приписом на передавальну станцію, а передавач на даній частоті знайти в цеху так і не змогли))) Поїхали ні з чим назад... А виявилося, що антену і передавач поставили на даху сусіднього адміністративного будинку, розміщеного за 200 від передавальної станції КРРТ. Вставновити це УДЦР своїм пеленгатором не зміг!
Ну і працює УДЦР в пошуку піратів здебільшого за заявами користувачів, яким створюються радіозавади, а просто так шукати когось за власною ініціативою їм не цікаво. Тому в межах великого міста пірати спокійно працюють з потужностями 10-20 Вт і їх ніхто особливо не рухає. Головне, не створювати перешкоди іншим користувачам РЧР!!! Ну а адмінштраф може накладати лише інспектор ДІЗ, а не УДЦР.
  •  

pavlo_r

Sanio, якщо Київстар може пеленгувати мобілки з точністю до 300-500 метрів (послуга визначення місця знаходження, не знаю чи ще працює), то думаю УДЦР точно вже під силу знайти антену, головне, щоб бажання було.
На моїй старій роботі запеленгували незареєстровані трубки Сенао, якими користувались замість мобілок. Цікаво те, що прийшли не в офіс, а підійшли до хлопців після завершення розмови по тому ж таки Сенао.
  •  

Sanio

Цитата: "pavlo_r" post=31336Sanio, якщо Київстар може пеленгувати мобілки з точністю до 300-500 метрів (послуга визначення місця знаходження, не знаю чи ще працює), то думаю УДЦР точно вже під силу знайти антену, головне, щоб бажання було.
На моїй старій роботі запеленгували незареєстровані трубки Сенао, якими користувались замість мобілок. Цікаво те, що прийшли не в офіс, а підійшли до хлопців після завершення розмови по тому ж таки Сенао.
Я і кажу, що точність становить 300-500 м, а далі - візуальний пошук антени.
По Сенао трохи інша ситуація - зараз вже за ними особливо не дивляться, раніше - активно полювали. Ну а підійшли до хлопців, а не в офіс, щоб взяти гроші і дозволити їм далі користуватися ними, а не зробити припис про порушення і незаконне використання трубок)
  •  

pavlo_r

Помиляєтесь! Хлопцям, як і мені, плювати було б на бажання когось взяти гроші. Трубки належали не їм, а підприємству. Я тоді ще не працював, але знаю, що вони створювали завади якійсь із служб. В кінцевому результаті все хазяйство забрали на певний час для щоб змінити робочі частоти, потім видали бланк дозволу (сам бачив ці бланки), де вказувались частоти, висота та місце розташування антени базової станції. Я вже застав останні місяці користування цією системою - з літа 2007-го вона не використовується. Про пригоди з УДЦР мені розповідав як шеф так і хлопці в колективі.
  •  

AlexFM

Цитата: "Sanio" post=31335
Цитата: "AlexFM" post=31298
Цитата: "Sanio" post=31284Можу компетентно сказати, що обладнання УДЦР може визначити місце звідки ведеться несанкціоноване мовлення (розміщена антена)лишепри наявності новітнього обладнання з точністю 300-500 м, тому встановити конкретно будинок на якому розміщено передавальну антену вкрай важко, здебільшого здійснюється візуальний пошук антени. Якщо пірати живуть в багатокартирному будинку і антену добре замаскують, то УДЦР не зможе встановити місце розміщення передавача. Хіба що обходити всі квартири, але для цього, навіть за участю міліції, потрібна санкція суду, в іншому випадку можна нікого не пускати у квартиру і навіть не переживати через це)

Если Вы сие утверждаете, значит Вы не сотрудник УДЦРа. Если Вы не сотрудник УДЦРа, значит компетенция у Вас неважнецкая.

Находили даже видеокамеры, с мизерной мощностью. Антенну прячь - не прячь, но если дом известен то найдется и квартира. А потом уже не наша проблема, можем сдать НКРЗи, а можем и СБУ. На сим работа наша закончена.

А вот если еще и создаются помехи спецпользователям - тогда и маски шоу могут быть с санкцией задним числом!

Та не може УДЦР встановити точно місце випромінювання, лише приблизно, а потім візуальний пошук антени чи фідера, якщо йде мова про радіомовний передавач. Ось яскравий приклад з моєї практики - включили без дозволу ФМ-передавач на 1 кВт і УДЦР визначило, що мовлення здійснюється з передавального центру КРРТ, приперлися з перевіркою і приписом на передавальну станцію, а передавач на даній частоті знайти в цеху так і не змогли))) Поїхали ні з чим назад... А виявилося, що антену і передавач поставили на даху сусіднього адміністративного будинку, розміщеного за 200 від передавальної станції КРРТ. Вставновити це УДЦР своїм пеленгатором не зміг!
Ну і працює УДЦР в пошуку піратів здебільшого за заявами користувачів, яким створюються радіозавади, а просто так шукати когось за власною ініціативою їм не цікаво. Тому в межах великого міста пірати спокійно працюють з потужностями 10-20 Вт і їх ніхто особливо не рухає. Головне, не створювати перешкоди іншим користувачам РЧР!!! Ну а адмінштраф може накладати лише інспектор ДІЗ, а не УДЦР.


Не надо из нас дебилов делать! Отпишитесь в какой области и нас пункт в котором Вы находитесь и ставьте секундомер.

Решили повякать тут? Так будет плохо всем пиратам!

Не боитесь что Вас найдуту по АйПи-шнику и тупо отп.....?!
  •  

Vova.UA

Цитата: "Smart_igor" post=31301купил не так давно фм трансмиттер, чтоб музыку с компа слушать на приемнике в соседней комнате)
ловит при непрямой видимости метров за 30 - 50))
Де такі продають, і по скільки ? Щось у Львові таких не бачив ...
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

Yuriy

AlexFM ,а Вы не в курсе,что с теми пиратами из радио "Хорус",которые транслировали свой ужас на частоте 106.4 в Николаеве ? В Соляных их так хорошо было слышно.
Транслировали такое,что лучше в личку такое писать.  :angry:
  •  

AlexFM

Цитата: "Yuriy" post=31365AlexFM ,а Вы не в курсе,что с теми пиратами из радио "Хорус",которые транслировали свой ужас на частоте 106.4 в Николаеве ? В Соляных их так хорошо было слышно.
Транслировали такое,что лучше в личку такое писать.  :angry:

Знаю лично с обоих сторон, и как радиопират, и как работник УДЦРа.
Сеня - один из бесогонщиков, который через матерей подарил книжку про радиолюбительство.
Рома - такой-же дурень, который еще и на 103.4 включал херсонскую "Таврию" на ретрансляцию...

Закрыли с конфискацией.

А меня случаем в солянах не слышали в году эдак 2003-2005?? На 105,9 (http://www.rock.mksat.net/fm/) ? Вроде как ужас не крутил! А потом на 100,8? Ну так... годика три?
  •